Zakończyły się ME skuterów wodnych. - MOSiR Ełk | MOSiR Ełk BIP FB wolontariat
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
NAJBLIŻSZE
IMPREZY
zawody_balonowe
XV Mazurskie Zawody Balon...
12-08-2022 - 14-08-2022
SPORT REKREACJA
NAJBLIŻSZE
 IMPREZY
zawody_balonowe
XV Mazurskie Zawody Balonowe 12-08-2022 - 14-08-2022
1_baner www_1_800_440
HUNTRUN 20-08-2022 - 21-08-2022
004_6654sw2022 Zakończyły się ME skuterów wodnych.

 

Galeria zdjęć z imprezy- KLIK


 

Wyniki za aquabike.net

Niedziela 26 czerwca – Ełk (Polska) – Węgier Gyorgy Kasza jest niespodziewanym zwycięzcą Grand Prix Polski w Runabout GP1.
Kasza zdobył tytuł Grand Prix po tym, jak zajął drugie miejsce w dzisiejszym trzecim miejscu i zdecydował, że Moto wygrał Szwed Samuel Johannson, który z 0 punktami w Moto 2 nie był w stanie stanąć na podium.
Drugie miejsce na podium tylko o 1 punkt od Kaszy, dla „domowej gwiazdy” Andrzeja Wiśniewskiego, który po zajęciu szóstego miejsca w Moto1, wykazał się znakomitymi występami w ostatnich dwóch Moto1, zajmując pierwsze i drugie miejsce.
Trzecie miejsce Francois Medori przed Samuelem Johanssonem. Zsolt Cseke i Mattias Siimann zamykają pierwszą szóstkę.
Severi Salonen zaprezentowała się znakomicie, odnosząc trzecie zwycięstwo w Moto w Ski GP1 i wygrywając Grand Prix Polski UIM-ABP z doskonałym wynikiem.
To była niezmienna pozycja w 3 Moto Grand Prix z Anthonym Bernaautem finiszującym na drugim miejscu i Tommym Olinem kończącym podium.
Virginie Morlaes wzniosła flagę Francji z imponującym występem, prowadząc od startu do mety, aby wygrać trzecie Moto w Dywizji Kobiet Narciarstwa.
„Czuję się świetnie – powiedział Morlaes – to była super bitwa. Upadłem i wykonałem 2 zakręty, ale wystartowałem i na koniec było ok”.
Z drugim miejscem w Moto 1 i pierwszym w Moto 2 Francuzka zdobyła tytuł Grand Prix, wyprzedzając zwycięzcę światowego rankingu 2020 Estonię Jasmiin Ypraus, która została ukarana przez upadek pod koniec Moto 2. Szwedka Janina Johansson zakończyła wyścig trzecie miejsce na podium.
Wygranie dwóch podium z doskonałym wynikiem w tym samym Grand Prix stało się nawykiem dla Mattiasa Reinaasa, który po raz trzeci z rzędu Grand Prix zajął pierwsze miejsce zarówno w Ski GP2 jak i Ski GP3.
W Ski GP2 za nim we wszystkich 3 Motosach podążali Matteo Valente i Henri Koppas, którzy finiszowali odpowiednio na drugim i trzecim miejscu na podium Grand Prix.
W Ski GP3 walkę o drugie miejsce na podium wygrał Węgier Csaba Suli, a podium stanął Portugalczyk Diego Barbosa.
Mattias Siimann zdobył tytuł Runabout GP2 Grand Prix po tym, jak zajął drugie miejsce w dzisiejszym trzecim i zdecydował, że Moto zdobył drugie podium w Grand Prix.
Polak Marcin Senda, z 2 drugimi miejscami i 1 zwycięstwem w moto, zajął drugie miejsce, a podium Grand Prix zajął Litwin Jaciauskas Mindaugas.
Z 3 wygranymi Moto Moto i doskonałym wynikiem Mattias Siimann stanął na podium w Runabout GP4, potwierdzając swoje przywództwo.
Hiszpan Alejandro Prats Palau zajął drugie miejsce na podium, a trzecie miejsce zajął zwycięzca Runabout GP4 Juniors Petr Dryjak.
Świetny wynik freestylera Roberto Marianiego, który finiszował na czwartej pozycji.
To była rodzinna sprawa w Runabout GP4 Ladies i GP4 Juniors z dwójką rodzeństwa na pierwszym stopniu podium.
Nikola Dryjakova wygrała swoje drugie z rzędu Grand Prix w Runabout GP Ladies z doskonałym wynikiem, wyprzedzając Polkę Amandę Karasek na trzecim miejscu z Estonii Annemarie Randla.
Młodszy brat Dryjakovej, Petr Dryjak, wygrywając 3 Motos, zdobył podium w kategorii juniorów Runabout GP4 „Chciałbym podziękować mojej siostrze za to zwycięstwo, ponieważ wiele się od niej nauczyłem” – powiedział młody zawodnik z Czech.
Pomimo dziewiątego miejsca w Moto 3, ale z dwoma zwycięstwami w Moto 1 i 2, Nerijus Juodis z Litwy stanął na podium w Runabout GP1 Veterans.
Mistrz Europy Freestyle, Roberto Mariani, przypieczętował zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Grand Prix we Freestyle, wygrywając wszystkie Motos z wynikiem 77, a jego rodak Massimo Accumulo zajął drugie miejsce po Portugalczyku Matteo Valente.
Tytuły Grand Prix dla juniorów: Węgier Lajos Komonyi jest zwycięzcą Ski Juniors 3.3 z byłym mistrzem świata Estończykiem Anderem-Hubertem Lauri, zwycięzcą Moto3, na drugim miejscu i Portugalczykiem Manuelem Leite na ostatnim miejscu podium.

Węgier Marvin Bohuslav z trzema wygranymi Moto Moto był niekwestionowanym liderem w Ski Juniors 3.2.


W zawodach wzięło udział około 100 zawodników.

 

Aktualności
10/08/22
Harmonogram pracy obiektów 15...
PARK WODNY PRACUJE W GODZINACH 10:00-22:00 ZAPRASZAMY NA DUŻĄ ZJEŻDZALNIĘ! HALA SPORTOWA PRACUJE W GODZINACH 12:00-20:00 PARK LINOWY PRACUJE...
13/07/22
Bezpłatne zajęcia JOGI na pl...
Bezpłatne zajęcia JOGI dla wszystkich chętnych, na Plaży Miejskiej (ul.Kolbego)-trawa , jeżeli warunki atmosferyczne będą mało sprzyjające- na...
04/07/22
Wyniki niedzielnej rywalizacji...
Turniej siatkówki EGO, przystanek Ełk W Y N I K I Paweł Pietkiewicz / Wiktor Mielczarek - Olsztyn Michał Głowacki / Damian Załęski-...
Galerie
Galeria ikonka XV MAZURSKIE ZAWODY BALO...
Galeria ikonka MP w Narciarstwie Wodnym...
Galeria ikonka Lotto 3×3 Quest...
Galeria ikonka Lotto 3×3 młodzie...
Galeria ikonka Maraton pływacki- Aqua ...

Administratorem strony mosir.elk.pl jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku z siedzibą: ul. Marsz. J. Piłsudskiego 29, 19 – 300 Ełk, tel. 87 610 38 38, adres e-mail mosir@mosir.elk.pl.
Pełną informację dotyczącą RODO uzyskacie Państwo na stronie mosir.elk.pl - RODO

Deklaracja dostępności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku – mosir.elk.pl- DEKLARACJA DOSTĘPNOSCI


Prawa autorskie © MOSiR 2015