6 edycja Extreme Fight Cage - MOSiR Ełk | MOSiR Ełk BIP FB wolontariat
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
NAJBLIŻSZE
IMPREZY
SPORT REKREACJA
NAJBLIŻSZE
 IMPREZY
foodtr
Zlot foodtrucków 28-04-2018 - 29-04-2018
Extreme Fight Ełk Gala MMA Zorczykowski 6 edycja Extreme Fight Cage

Cytujemy za http://elk.dlawas.info:

,, 4 listopada w hali ełckiego MOSiR-u odbyła się 6 edycja Extreme Fight Cage – Mazurska Gala Sportów Walki. Podczas gali zgromadzona widownia obejrzała 9 walk. Pojedynki toczone były w klatce, osiem z nich w formule MMA oraz jedna w formule K1 (stójka). Galę uświetnił ełczanin Michał Syrowatka. Bokserski Mistrz Świata WBA Continental zaprezentował się ze swoim pasem zdobytym w lipcu na Londyńskim Wembley. 

W walce wieczoru nie było niespodzianki. Damian Zorczykowski dopingowany przez liczną grupę kibiców z Łomży nie dał szans swojemu przeciwnikowi. Białorusin Dzianis Luchnikau nie przetrwał 1 rundy.

Walka która interesowała ełczan najbardziej to starcie w wadze ciężkiej do 120 kg. Naprzeciwko Kamila Mindy stanął niezwykle groźny Marcin Wnuk Lipiński (Yakiba Team Katowice).   Już w pierwszej rundzie po mocnej wymianie ciosów rywal z Katowic osunął się na ring, Minda to wykorzystał i zasypał przeciwnika kolejnymi uderzeniami. W efekcie czego sędzia przerwał pojedynek.

Adam „Viking” Biegański z Valetudo Białystok popisał się nie tylko efektownym wejściem. Po emocjonującej walce pokonał Piotra Walawskiego z Shark Top Team.

W jedynej tego wieczora walce w formule K-1 Alan Kwieciński WCA Fight Team pokonał Radosława Żaglewskiego (FSC Dachau). Zawodnik trenujący w Niemczech został znokautowany piekielnie mocnym ciosem w wątrobę.

W kategorii 77,5 kg Patryk Walendy (Mad Dogs Olecko) został poddany przez narożnik. Ze zwycięstwa cieszył się Arkadiusz Bujnowski z MMA Team Ełk.

W kat. 66,5 kg Hubert Sulewski (Fight Club Łomża) pokonał Konrada Czerwińskiego (Mad Dogs Gdynia). Walkę zakończył duszeniem.
Kamil Lemke z Mad Dogs Gdynia  uległ w pojedynku Mateuszem Makarowskim (Spartakus Rzeszów) -kat. 73,5 kg.
Kacper Kozikowski (MMA Team Ełk) pokonał Krystiana Noska z Fight Club Łomża. Walka odbyła się w kat. 70,5 kg.
Sebastian Decowski (Spartakus Rzeszów) w kat. 59,5 kg po pasjonującej walce pokonał przez nokaut techniczny Dawida Niedzwieckiego z MMA Team Ełk.”

 

Aktualności
19/03/18
UWAGA!...
...
19/03/18
Wielkanoc 2018...
Prosimy o zapoznanie się ze świątecznym harmonogramem  pracy obiektów...
18/03/18
Wyniki Turnieju piłki siatkow...
  KOBIETY A - GODZ. 8:00        UMKS MIKRO Ełk 1   -      SALOS Ełk – młodziczki 1:1 A - GODZ. 8:00        SALOS...
Galerie
Galeria ikonka Zimowy turniej piłki si...
Galeria ikonka FitMaraton...
Galeria ikonka Piłka nożna dziewcząt...
Galeria ikonka Tropem Wilczym 2018...
Galeria ikonka Zimowy turniej piłki no...
Prawa autorskie © MOSiR 2015