6 edycja Extreme Fight Cage - MOSiR Ełk | MOSiR Ełk BIP FB wolontariat
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
NAJBLIŻSZE
IMPREZY
100_9401a
Bieg Papieski...
17-10-2018
SPORT REKREACJA
NAJBLIŻSZE
 IMPREZY
100_9401a
Bieg Papieski 17-10-2018
Extreme Fight Ełk Gala MMA Zorczykowski 6 edycja Extreme Fight Cage

Cytujemy za http://elk.dlawas.info:

,, 4 listopada w hali ełckiego MOSiR-u odbyła się 6 edycja Extreme Fight Cage – Mazurska Gala Sportów Walki. Podczas gali zgromadzona widownia obejrzała 9 walk. Pojedynki toczone były w klatce, osiem z nich w formule MMA oraz jedna w formule K1 (stójka). Galę uświetnił ełczanin Michał Syrowatka. Bokserski Mistrz Świata WBA Continental zaprezentował się ze swoim pasem zdobytym w lipcu na Londyńskim Wembley. 

W walce wieczoru nie było niespodzianki. Damian Zorczykowski dopingowany przez liczną grupę kibiców z Łomży nie dał szans swojemu przeciwnikowi. Białorusin Dzianis Luchnikau nie przetrwał 1 rundy.

Walka która interesowała ełczan najbardziej to starcie w wadze ciężkiej do 120 kg. Naprzeciwko Kamila Mindy stanął niezwykle groźny Marcin Wnuk Lipiński (Yakiba Team Katowice).   Już w pierwszej rundzie po mocnej wymianie ciosów rywal z Katowic osunął się na ring, Minda to wykorzystał i zasypał przeciwnika kolejnymi uderzeniami. W efekcie czego sędzia przerwał pojedynek.

Adam „Viking” Biegański z Valetudo Białystok popisał się nie tylko efektownym wejściem. Po emocjonującej walce pokonał Piotra Walawskiego z Shark Top Team.

W jedynej tego wieczora walce w formule K-1 Alan Kwieciński WCA Fight Team pokonał Radosława Żaglewskiego (FSC Dachau). Zawodnik trenujący w Niemczech został znokautowany piekielnie mocnym ciosem w wątrobę.

W kategorii 77,5 kg Patryk Walendy (Mad Dogs Olecko) został poddany przez narożnik. Ze zwycięstwa cieszył się Arkadiusz Bujnowski z MMA Team Ełk.

W kat. 66,5 kg Hubert Sulewski (Fight Club Łomża) pokonał Konrada Czerwińskiego (Mad Dogs Gdynia). Walkę zakończył duszeniem.
Kamil Lemke z Mad Dogs Gdynia  uległ w pojedynku Mateuszem Makarowskim (Spartakus Rzeszów) -kat. 73,5 kg.
Kacper Kozikowski (MMA Team Ełk) pokonał Krystiana Noska z Fight Club Łomża. Walka odbyła się w kat. 70,5 kg.
Sebastian Decowski (Spartakus Rzeszów) w kat. 59,5 kg po pasjonującej walce pokonał przez nokaut techniczny Dawida Niedzwieckiego z MMA Team Ełk.”

 

Aktualności
12/10/18
14/09/18
Rusza nowy sezon fitness!...
Drogie Panie, to już w najbliższy  poniedziałek! Dla osób , które spóźniły się z zapisami, mamy złą...
20/08/18
Rodzinny weekend...
W dniach 25 i 26 sierpnia odbędą się dwie imprezy skierowane do rodzin.  Szczegóły - KLIK    Szczegóły- KLIK Po festynie...
Galerie
Galeria ikonka Półmaraton Ełcki/cz.1...
Galeria ikonka Półmaraton Ełcki/ cz....
Galeria ikonka Półmaraton Ełcki/cz.4...
Galeria ikonka Zorientuj się na Ełk &...
Galeria ikonka Zorientuj się na Ełk, ...
Prawa autorskie © MOSiR 2015

Administratorem strony mosir.elk.pl jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku z siedzibą: ul. Marsz. J. Piłsudskiego 29, 19 – 300 Ełk, tel. 87 610 38 38, adres e-mail mosir@mosir.elk.pl.
Pełną informację dotyczącą RODO uzyskacie Państwo na stronie mosir.elk.pl