AQUA FIESTA - MARATON PŁYWACKI -wyniki - MOSiR Ełk | MOSiR Ełk BIP FB wolontariat
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
NAJBLIŻSZE
IMPREZY
SPORT REKREACJA
NAJBLIŻSZE
 IMPREZY
da691d80c277d6fac27afb8a64d08556
Sylwester miejski 31-12-2017
DSC_1211a
Zimowy Runmageddon Ełk 2018 24-02-2018 - 25-02-2018
045 AQUA FIESTA – MARATON PŁYWACKI -wyniki

 

 

EŁK, DNIA 10.07.2016r.

Kategoria  mężczyzn 15-24 lat

Dystans: 2600m

Wyniki

Miejsce Imię i Nazwisko miasto wiek czas
1. Bartłomiej Kubkowski Olsztyn 21 29:25
2. Mieszko Palmi – Kukiełko Wejsuny 23 30:45
3. Marcin Rżyski Olsztyn 22 30:50
4. Maciej Zembrzuski Olsztyn 24 37:48
5. Michał Rutkowski                                                             Olecko 16 40:45
6. Mateusz Wiecheć Ełk 15 42:47

Kategoria  kobiet  15-24 lat

Dystans: 2600m

Wyniki

Miejsce Imię i Nazwisko miasto wiek czas
1. Gabriela Wojtowicz Olsztyn 21 33:42
2. Dominika Filipkowska Pisz 17 39:30
3. Zuzanna Ferenc Suwałki 15 42:40
4. Michalina Biernacka Ełk 16 48:24

Kategoria mężczyzn  25-34 lat

Dystans: 2600m

Wyniki

Miejsce Imię i Nazwisko miasto wiek czas
1. Krzysztof Kluge Elbląg 32 40:46
2. Michał Kieres Olsztyn 32 42:20
3. Bartosz Kutny Łomża 30 45:42
4. Paweł Klejzerowicz Ełk 26 52:25
5. Mateusz Pochmara Gdańsk 26 54:35
6. Patryk Wasilczyk Ełk 25 78:18

Kategoria mężczyzn  35-49 lat

Dystans: 2600m

Wyniki

Miejsce Imię i Nazwisko miasto wiek czas
1. Paweł Gregorowicz Olsztyn 42 36:10
2. Adam Kozłowski                                                            Gołdap 36 37:10
3. Piotr Konopacki                                                                                 Olsztyn 38 38:50
4. Adam Matusiak vel Matuszewski Olsztyn 42 55:07
5. Karol Dziemian Olsztyn 43 57:14
6. Roman Chrzanowski Ełk 37 57:47
7. Maciej Gryżewski Ełk 44 58:50
8. Robert Rosłaniec                                                                                 Warszawa 45 64:40

Kategoria kobiet  35-49 lat

Dystans: 2600m

Wyniki

Miejsce Imię i Nazwisko miasto wiek czas
1. Urszula Andryszczyk Ełk 39 59:52

 

 

Kategoria mężczyzn  50+

Dystans: 2600m

Wyniki

Miejsce Imię i Nazwisko miasto wiek czas
1. Mariusz Gabiec Olsztyn 58 38:00
2. ANDRZEJ MALICKI EŁK 54 48:25
3. Wojciech Czupryn Warszawa 58 52:50
4. Marek Słyż Ełk 54 54:40
5. Mariusz Gawkowski Warszawa 58 55:07
6. Zbigniew Zieliński Łomża 62 61:48
7. Tomasz Lacki Ełk 50 63:36

 

Aktualności
14/12/17
Uwaga Zmarzlinomaniacy!...
Ełcka Zmarzlina 2018 coraz bliżej! We wtorek planujemy czystkę na liście startowej, jesteśmy w toku realizacji zamówień do tej imprezy, musimy...
14/12/17
14/12/17
Zmiany godzin pracy lodowiska ...
Wybierając się na łyżwy między 27 a 29.12 sprawdźcie jak pracuje lodowisko: http://mosir.elk.pl/stadion-miejski/lodowisko/ wybierzcie: godziny...
Galerie
Galeria ikonka Mikołajkowe zawody pły...
Galeria ikonka Mikołajkowe zawody pły...
Galeria ikonka EŁCKA LIGA PŁYWACKA ru...
Galeria ikonka Bieg Niepodległości 20...
Galeria ikonka Gala MMA, zdjęcia : elk...
Prawa autorskie © MOSiR 2015