Data

Nowa odsłona Mazurskiej Gali MMA to zupełnie nowi organizatorzy z nowym pomysłem na rozwój MMA w Ełku. Na najbliższym wydarzeniu zobaczymy 8 pojedynków, które zapowiadają się ekscytująco.

9 listopada 2019 r w hali sportowej MOSiR przy ulicy Św. M. M. Kolbego 11 odbędzie się pierwsza edycja Mazurskiej Gali MMA, więc pora poznać walkę wieczoru. Do klatki wróci Tomasz Zawadzki (6-3-1) znany jako wielokrotny Mistrz Wojska Polskiego. 31-latek przed własną publicznością zmierzy się z Norwegiem Tsotne Darchią (2-1).

„Tomas” nie walczył półtora roku na zawodowym ringu, co nie znaczy, że nie trenował. Reprezentant MMA Team Ełk swego czasu był bliski podpisania kontraktu z najpopularniejszą federacją w kraju – KSW. Niestety został poddany z rąk Arbi Shamaeva. Od tamtej pory wygrał 2 razy. W kwietniu 2018 roku na Gali Armia Fight Night został dość niespodziewanie zastopowany przez Białorusina Vitaly-ego Ulicha. Liczymy na wspaniałe widowisko i powrót ełczanina na zwycięską drogę.

Na Mazurskiej Gali MMA zaprezentuje Pitbull czyli Said Magomed-Abdulkadirov który jest wschodzącą gwiazdą ze wschodu. To wielopłaszczyznowy zawodnik którego nie warto lekceważyć. W siedmiu pojedynkach zwyciężał aż 6 razy, z czego 5 przed czasem. Na przeciwko Czeczena stanie Piotr Mróz (9-2-0). Ełczanin jest bardzo szybki, niesamowicie efektowny oraz zawzięty. Jego walki zawsze zachwycają i porywają tłumy. Tym razem nie może być inaczej.

Waga ciężka w Ełku
W wadze ciężkiej w klatce stanie Kamil Minda (3-1), ełczanin z krwi i kości. „King Kong” 19 października br. potrzebował jedynie 13 sekund aby podczas gali PLMMA 79 rozprawić się z Adnanem Alić (10-16).
W Ełku przeciwnikiem ełczanina będzie bardzo groźny „Szajba” czyli Tomasz Kolcun (4-0). To inny kaliber. Przyda się wsparcie kibiców.

Wielki powrót Walusia
Kamil Waluś to swego czasu znany zawodnik w światku MMA. Walczył m.in. w KSW.  Zawodnik miał długą 5-letnią przerwę. Drwal z Augustowa bardzo się zapuścił, a jego waga osiągnęła 206 kg! W ciągu roku zrzucił około 80 kilogramów, a powrót do MMA i sportu to wyzwanie 31-latka. Jak przekazał dla mmanews.pl nie pobierze gaży za występ w Ełku. Zmierzy się z Karolem Żołowskim (0-0) z Berserkers MMA Team Suwałki.

Ponadto zobaczymy walki:
Krystian Kozikowski vs Mikhail Bodnar
Kacper Kozikowski vs Adam Dyrka
Kuba Mioduszewski vs Viktor Bilyi
Arkadiusz Prostko vs Paweł Kamiński

Bilety: klik

Od lewej: Tomasz Zawadzki, Kamil Minda, Mateusz Zawadzki oraz Marian Zawadzki