KĄPIEL DLA ODWAŻNYCH - MOSiR Ełk | MOSiR Ełk BIP FB wolontariat
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
NAJBLIŻSZE
IMPREZY
SPORT REKREACJA
NAJBLIŻSZE
 IMPREZY
streetball_plakat2
Streetball 3×3 29-06-2019
aqua_fiesta_plakat (1) (1) (1)
Aqua fiesta 07-07-2019
balony
XII Mazurskie Zawody Balonowe 11-07-2019 - 13-07-2019
kapiel_dla KĄPIEL DLA ODWAŻNYCH

POBIERZ: Oświadczenie Kąpiel dla Odważnych

Odważni!

W niedzielę, ze względu na liczbę uczestników, będziecie:
– wchodzić w dwóch turach: o 12.00 i 12.15
– o tym kto wchodzi w pierwszej turze decyduje kolejność w biurze zawodów (a każdy musi tam przyjść by dopełnić formalności), pierwsze 200 osób wchodzi o 12.00

Zapisy online upoważniają do uczestnictwa pod warunkiem, że zgłosicie się do 11.30 w biurze zawodów na ul. Parkowej- Camping MOSiR.
Po tej godzinie nie gwarantujemy uczestnictwa.

Biuro czynne od 10.00

UWAGA: Możecie nam pomóc przyspieszyć rejestrację!

Wydrukujcie oświadczenie Oświadczenie Kąpiel dla Odważnych, podpiszcie i weźcie ze sobą. Wtedy tylko znajdujemy was na liście, zakładamy opaskę i możecie iść 😉

Medal dostaje osoba z opaską.
Prosimy też osoby, które szykują się do uczestnictwa na dziko: NIE RÓBCIE TEGO.


 

Nowy limit uczestników wynosi 420 osób!
– Kąpiel odbędzie się 24 lutego 2019 roku na trenie Plaży Miejskiej w Ełku przy ul. Parkowej.
Więcej w regulaminie.

REGULAMIN:  sprawdź


 

ZAPISY ONLINE  – zamknięte! Osiągnęliśmy limit!

Jesteśmy w trakcie aktualizacji listy,  sprawdźcie  za kilka dni czy Wasze zgłoszenie wpłynęło.

Lista wg nazwisk:

191 Andrzej Adamajt Olecko
192 Aleksander Adamajt Olecko
403 Katarzyna Adamczyk Olecko
62 Magdalena Adamska Orzysz
61 Tomasz Adamski Orzysz
45 Kacper Aleszczyk Ełk
261 Stanisław Aleszczyk Ełk
429 Kamil  Antoszewicz Olecko
300 Małgorzata Banachowska Ełk
76 Przemysław Banachowski Ełk
299 Jarosław Banachowski Ełk
274 Igor Bartoszewicz Ełk
282 Katarzyna Bąk-Frylich Ełk
211 Witold Bejlik Gębalówka
277 Leszek Biczyk Ełk
384 Michał Biernacki Ełk
268 Anna Bikowska Szeroki Bór Piski
267 Robert Bikowski Szeroki Bór Piski
96 Agnieszka Bobrowska Ełk
54 GRZEGORZ BOBROWSKI Ełk
95 Jan Bobrowski Ełk
363 Paweł Bokuniewicz Ełk
318 WIESŁAW BORAWSKI Ełk
361 Karol Brudnicki Ełk
235 Anna Brulińska Pisz
199 Radosław Brzeziński Ełk
228 Konrad Brzózka Grajewo
356 Paweł Bubienko Ełk
432 Krzysztof Budziński Olecko
433 Mikołaj Budziński Olecko
434 Agata Budzińska Olecko
393 karol budzynski Ełk
74 Katarzyna Bugieda Ełk
399 Anna Buraczewska Olecko
338 Kateryna Burova Ełk
172 Alina Buszyniewicz Pisz
7 Władysław Butt-Hussaim Ełk
181 rafał chabecki Ełk
104 Paweł Chmielewski Olecko
229 Andrzej Chrzanowski Ełk
355 Dawid Chyliński Ełk
154 Jolanta Ciechanowicz Grajewo
89 Marcin Cieśluk Ełk
306 Szymon Ciszewski Olecko
307 Gabriel Ciszewski Olecko
411 IZABELA  CWALINA Ełk
412 JAROSŁAW CWALINA Ełk
413 WIKTORIA CWALINA Ełk
414 NATALIA CWALINA Ełk
347 Marcin Cwaliński Ełk
225 Adrian Cybulski Skomack Wielki
379 Mateusz Cybulski Olecko
279 Julita Czapska Pisz
278 Jakub Czapski Pisz
227 Sylwia Czerwińska Konopki
13 Jarosław Czopek Ełk
107 Agnieszka Czygier Ełk
253 Krzysztof   Czyżewski Ełk
418 Mariusz Ćwikowski Olecko
88 Agnieszka Daszkiewicz Ełk
266 MAŁGORZATA DĄBEK Olecko
49 Jarosław Dąbrowski Orzysz
293 Rafał Dąbrowski Ełk
385 Bartosz  Detkiewicz Ełk
301 Mariusz Dębiński Ełk
272 Tomasz Dębski Olecko
251 Marek Długołęcki Prostki
416 Edyta Dmochowska Ełk
410 Grzegorz Dmochowski Ełk
242 Paulina Dobrenko Grabnik
128 Mariusz Dobrzyń Ełk
376 Andżelika Dobrzyń Olecko
378 Konrad Dobrzyń Olecko
14 Irena Doliwa Grajewo
15 Andrzej Doliwa Grajewo
256 Michał Domel Bakałarzewo
408 Dariusz Cezary Dracewicz Ełk
289 Justyna Drobot Ełk
121 Paweł Drzewiecki Inowrocław
58 Renata Dublińska Orzysz
60 Magdalena Dublińska Orzysz
57 Paweł Dubliński Orzysz
365 Łukasz Duchnowski Ełk
426 Andrzej Dunaj Jaśki
176 Amelia Felkner Ełk
383 Sebastian Fiebrich Ełk
178 Magdalena Fijoł Orzysz
387 Natalia Formejster Czyńcze
103 Ewa Frączkowska Bajtkowo
85 Mariusz Frączkowski Bajtkowo
283 Tomasz Frylich Ełk
341 Dariusz Gabruś Ełk
50 Joanna Gerejczyk Orzysz
51 Krzysztof Gerejczyk Orzysz
332 Alicja Gleba-Krupińska Ełk
122 Łukasz Gliniecki Rajgród
123 Ireneusz Gliniecki Rajgród
262 Małgorzata Głuchowska Siedliska
325 Robert Gniedziejko Ełk
404 Tomasz Gniedziejko Olecko
331 Tomasz Gołaszewski Ełk
33 Hanna Grabowska Ełk
34 Karolina Grabowska Ełk
32 Karol Grabowski Ełk
233 Filip Gronowski Warszawa
180 Krystian Grosfeld Ełk
336 Marcin Grunwald Ełk
362 Szymon Grygo Ełk
401 Joanna Grześ Olecko
402 Marcn Grześ Olecko
294 Dorota Grzęda Olecko
105 Dariusz Grzybowski Ełk
302 ANDRZEJ GWIŻDŻ Ełk
386 Magdalena Halicka Ełk
316 KAMIL HAPONIK Ełk
216 Zbigniew Haraburda Pisanica
364 Aneta Hołownia Ełk
70 Tadeusz Jabłoński Ełk

Karol Jachimowicz  Ełk
101 Wojciech Jackiewicz Ełk
102 Ewa Jackiewicz Ełk
309 Andrzej Jackiewicz Ełk
106 Marcin Jakubczyk Prostki
276 Anna Janiszewska Ełk
217 Grazyna Jankowska Ełk
344 Alicja Jankowska Pogorzel
346 Emilia  Jankowska Pogorzel
345 Kamil Jankowski Pogorzel
226 Grzegorz Jaromin Białystok
109 Artur Jurczyk Ełk
287 Magda Jurek Ełk
288 Michał Jurek Ełk
68 ANNA KACZEREWSKA Ełk
417 Sebastian Kalinowski Zajdy
114 Mateusz Kamiński Ełk
357 Marek Kamiński Ełk
1 Ewa Karolska Ełk
2 Halina Karolska Ełk
260 Wioletta Karwecka Ełk
263 Robert Karwecki Ełk
400 Nikodem Kemicer Ełk
164 PRZEMYSŁAW KIEŁCZEWSKI Ełk
240 JACEK KLIMAS Ełk
241 ANNA KLIMAS Ełk
297 Ewa Klimaszewska Ełk
298 Paweł Klimaszewski Ełk
430 Marzanna Klimko Ełk
284 Tomasz Koc Ełk
329 Marta Kolenda Pisanica
237 Marek Kołyszko Ełk
265 Paweł Konarzewski Olecko

Mariusz Konopko Lipińskie Małe

Maciej   Koronkiewicz  Ełk
224 Kamila Korowaj Białystok
127 Sylwia Kosińska Białystok
281 Arkadiusz Kosiński Ełk
394 Nikola Kowalczyk Ełk
397 Sylwia Kowalczyk Ełk
208 Natalia Kowalewska Gołdap
337 Łukasz Kozicki Ełk
343 Tomasz Kozłowski Ełk
36 Anna Kraszewska Wierzbiny
37 Bogdan Kraszewski Wierzbiny
91 Piotr Krat Ełk
215 Magdalena Kropiwnicka-Wyrostek Gołdap
165 RYSZARDA KRUK Ełk
373 Krzysztof  Kryjak Ełk
157 Maja Krylowicz Ełk
158 Julia Krylowicz Ełk
153 Jacek Krysiński Ełk
330 Emilia Kubat Ełk
246 Tomasz Kubicki Ełk
71 Piotr Kułak Ełk
420 Teresa Kumiszcza Ełk
421 Grzegorz Kumiszcza Ełk
422 ANNA KUNDA-OLENDER Ełk
366 Marzena Laskowska Olecko
73 Artur Lempe Ełk
273 Marta Lenkiewicz Pisz
19 Amelia LEŃKOWSKA Ełk
20 Edyta LEŃKOWSKA Ełk
17 Grzegorz Przemysław LEŃKOWSKI Ełk
18 JAKUB  LEŃKOWSKI Ełk
333 Karol Leśniewski Ełk
86 Jerzy Lewandowski Ciechanów
179 Janusz Lewandowski Ełk
194 Damian LEWANDOWSKI Ełk
292 Michał Lipiński Pisz
212 Jacek Liśkiewicz Ełk
213 Matylda Liśkiewicz Ełk
340 Sara Lorenc Ełk
286 Tomasz Lubartowicz Ełk
308 Magdalena Lubartowicz Ełk
375 Kamil Lubelski Ełk
368 Tomasz Łaskowski Olecko
10 Krzysztof Maciejewski Ełk
218 PRZEMYSŁAW MACIEJEWSKI Gołdap
231 Artur Maciejewski Grajewo
342 Magdalena  Magdziarz Skierniewice
249 Mariusz Majewski Olecko
232 Tobiasz Makowski Ełk
159 AGNIESZKA MALINOWSKA Ełk
160 PAWEŁ MALINOWSKI Ełk
415 Daniel Marcinkowski Ełk
350 Aleksandra Martyniuk Ełk
351 Elwira Martyniuk Ełk
247 Marcin Masłowski Grajewo
409 Hubert Maszkowski Ełk
161 Kazimierz Matysek Ełk
162 Julian Matysek Ełk
22 Emil Matysiuk Ełk
23 Joanna Matysiuk Ełk
43 Ewa Mejcz Ełk
44 Antoni Mejcz Ełk
406 Michel MICHNIEWICZ Olecko
146 Eryk Mielech Bogusze
147 Monika Mielech Bogusze
148 Grzegorz Mielech Bogusze
311 Paulina Mielech Bogusze
380 Grzegorz Mikołajczyk Ełk
42 Rafał Milewski Ełk
59 Dariusz Miliszewski Ełk
320 Grzegorz Miszczak Wieliczki
321 Filip Miszczak Wieliczki
322 Tymoteusz Miszczak Wieliczki
323 Emanuel Miszczak Wieliczki
353 Michał  Morek Gołdap
354 Katarzyna Morek Gołdap
360 Anna Mróz Ełk
145 Mariusz Msciwujeski Grajewo
12 Monika Nagolska Ełk
163 Bartosz Nagolski Ełk
69 Wioletta Narkowicz Ełk
174 Mateusz Niedźwiecki Rajgród
319 Bożena Nowikowska Woszczele
270 Jarosław Okoń Pisz
119 Tomasz Olchanowski Ełk
223 Piotr Olejnik Białystok
423 HUBERT OLENDER Ełk
252 Mateusz Olszewski Ełk
196 Dominik Omilian Ełk
304 Przemysław Omilian Olecko
155 Yevgeniia Onushko Ełk
8 Maria Opara
9 Roman Opara
271 Rafał Orłowski Bialystok
63 Artur Osiński Ełk
317 IZABELA OSTROWSKA Ełk
425 Artur Pajewski Olecko
5 Elżbieta Parchucik Grajewo
129 Mariusz PEŁSZYŃSKI Ełk
130 Szymon PEŁSZYŃSKI Ełk
431 Natalia Perkowska Ełk
75 Maciej Pietrowicz Ełk
245 Michał Pilcicki Ełk
377 Piotr Pilczuk Ełk
150 Paweł Piotrowski Białystok
305 Marcin Piotrowski Olecko
396 Ewa Piórkowska Ełk
113 Marcin Piórkowski Ełk
11 Piotr Pipiro Ełk
83 Izabela Piwowarska Ełk
184 Maria Płochocka Grajewo
183 Karol Płochocki Grajewo
117 Rafał Pływacz Orzysz
133 Katarzyna Podbielska Pisz
41 Zbigniew Podbielski Pisz
239 Katarzyna Podgórska Ełk
264 Katarzyna Podgórska Ełk
21 Mirosław Polakowski Ełk
405 Artur Popławski Ełk
166 Andrzej Poźniak Pisz
219 Halina Próchnicka Ełk
220 Jerzy Próchnicki Ełk
244 Kamil Przekop Ełk
142 Agnieszka Przyborowska Grajewo
167 Monika Przyborowska Pingwiny z Bakałarzewa
188 Agnieszka Przyborowska Grajewo
143 Sławomir Przyborowski Grajewo
168 Filip Przyborowski Pingwiny z Bakałarzewa
187 Grzegorz Przyborowski Grajewo
372 Michał Ptaszyński Olecko
185 Przemysław Puhacewicz Grajewo
186 Beata Puhacewicz Grajewo
419 Maciej Puhacewicz Grajewo
255 Marta Radaszewska Ełk
125 Bogdan Radgowski Ełk
16 Mariusz RAMOTOWSKI Ełk
30 Juliusz Rokosz Ełk
31 Teresa Rokosz Ełk
195 Alicja Romejko Ełk
367 Weronika Roszkowska Ełk
395 Nikodem Roszkowski Ełk
230 Krystian Różański Ełk
221 Karol Rubin Orzysz
326 Elwira Rubin Orzysz
93 Maciej Rudziński Ełk
72 Anna Ruszczyk-Olender Ełk
390 Adriana Rybakiewicz Ełk
398 Marcin Rybasow Ełk
312 Oliwia Rydzewska Ełk
313 Katarzyna Rydzewska Ełk
257 Julita Ryszko Ełk
173 Karolina Rzymska Ełk
201 Justyna Saczek Olecko
202 Andrzej Saczek KM Pingwiny z Bakałarzewa
203 Gracjan Saczek KM Pingwiny z Bakałarzewa
204 Patryk Saczek KM Pingwiny z Bakałarzewa
254 Arkadiusz Sadkowski
24 ANDRZEJ SALIK Ełk
25 SEBASTIAN SALIK Ełk
26 ZOFIA SALIK Ełk
175 Antoni Sapieżko Pisz
48 Aleksandra Sawicka Orzysz
124 Joanna Katarzyna Sawicka Prostki
126 Aleksandra Sawicka Prostki
6 ADAM SAWICKI Prostki
108 Mateusz Sawicki Ełk
46 Mariusz Semenowicz Orzysz
47 Marzena Semenowicz Orzysz
29 Karol Senda Ełk
339 Andrii Shevchenko Ełk
98 Artur Siergiej Odoje
99 Dawid Siergiej Odoje
100 Elżbieta Siergiej Odoje
259 Sławomir Smoliński Ełk
84 Dawid Sofiński Sejny
200 Piotr Sokołowski Ełk
248 Jakub Sokołowski Grajewo
214 Kamil Sołowiński Gołdapskie Morsy
111 BARBARA SOSNOWSKA Ełk
112 ROBERT SOSNOWSKI Ełk
285 Grzegorz Stachurski Ełk
275 Joanna Stachurzewska Ełk
81 Michał Staniaszek Ełk
371 Zbigniew Stankiewicz Ełk
28 Paweł Steć Orzysz
290 Janina Stefaniuk-Cebelińska Ełk
234 Paulina Stępień Ełk
236 Jarosław Stępień Ełk
335 Emilia Surawska Ełk
139 Aniela Sypytkowska Grajewo
138 Mariusz Sypytkowski Grajewo
310 Sylwester Szczęśniak Ełk
369 Radosław Szermiński Ełk
110 Patryk Szmurło Olecko
78 Tomasz Szos Ełk
295 Anna Szpunar Zajdy
94 MICHAŁ SZUMIŁO Ełk
388 Agnieszka Szydłowska Ełk
79 Mariusz Szymbor Ełk
80 Krystyna Szymbor Ełk
87 Katarzyna Szymenderska Ełk
55 Andrzej Szymkiewicz Ełk
56 Alicja Szymkiewicz Ełk
140 Daniel SZYMKIEWICZ Grajewo
209 Andrzej Szymkiewicz Ełk
210 Alicja Szymkiewicz Ełk
66 Michał Śmiarowski Mieczki
427 Marzena Święczkowska Olecko
428 MARZANNA Święczkowska Olecko
115 Rafał Świrydowicz Ełk
52 Mirosław Talaga Orzysz
53 Danuta Talaga Orzysz
358 Bartłomiej Tarantowicz Ełk
407 Szymon Tarantowicz Ełk
152 Bernadetta Tokarzewska Grajewo
151 Grzegorz Tokarzewski Grajewo
243 Oleksii Tolkachov Ełk
359 Krzysztof Tombacher Ełk
64 Krzysztof Tombachet Ełk
27 ALICJA TRACICHLEB-SALIK Ełk
381 Magdalena Truszkowska Ełk
382 Emila Truszkowska Ełk
131 Wioletta Tylman Ełk
424 Dorota Tymoszuk Olecko
352 Artur Tyszkiewicz Zelki
156 Vladislav Vetokhin Ełk
116 Ewa Walczak Ełk
120 Piotr Waniek Ełk
314 Monika Warszawska Bogusze
315 Gabriela Warszawska Bogusze
189 Paweł Warszawski Bogusze
190 Szymon Warszawski Bogusze
324 Grzegorz Waszkiewicz Olecko
132 Łukasz Wąsik Ełk
97 Marcin Węcek Ełk
238 Kacper Wiczewski Ełk
374 Weronika Wieczorek Ełk
392 Andrzej  Wieczorek Ełk
144 Adam Wiejak Grajewo
92 Marcin Wiszowaty Ełk
67 Magdalena Wiśniewska Ełk
77 Kamil Witek Ełk
370 TOMASZ WITKOWSKI Ełk
171 Kamil Włodarczyk Białystok
389 Mirosław Włodarczyk Ełk
197 Halina Włodek Ełk
3 Agnieszka Włodkowska Grajewo
4 Iga Włodkowska Grajewo
135 Justyna Wnętkowska Wiśniowo Ełckie
136 Patrycja Wnętkowska Wiśniowo Ełckie
134 Wojciech Wnętkowski Wiśniowo Ełckie
193 Łukasz Wodnicki Ełk
141 Miroslaw Wolyniec Ełk
435 Paweł Wołyniec Ełk
198 Karolina Wrzesień Ełk
118 Michał Wszeborowski Ełk
90 Hubert Wysocki Ełk
222 Zbyszek Wysocki Grajewo
205 Renata Zajkowska Grajewo
206 Mariusz Zajkowski Grajewo
269 Joanna Zalewska Pisz
328 Krzysztof Zamojski Pisanica
391 Daniel ZAPILAJ Ełk
303 robert zielinski Ełk
35 Paweł Zimocha Orzysz
258 Mariusz Zinkiewicz Ełk
65 Janusz Złocki Ełk
149 Ewa Zyskowska Ełk
348 Aleksandra Żmijewski Ełk
349 Tomasz Żmijewski Ełk
38 Wojciech Żuk Wysokie
39 Stanisław Żuk Ełk
40 Jolanta Żuk Ełk
250 Ewa Żuk Wysokie
182 kszysztof żywulski

Krzysztof Krypa Ełk

LISTA ZGŁOSZONYCH WG KOLEJNOŚCI ZGŁOSZEŃ: sprawdź

W trakcie imprezy prowadzona będzie zbiórka.

plakat Agnieszka

Aktualności
18/06/19
Nowy obiekt w obrębie Plaży ...
Informujemy: 22 czerwca 2019 r. od godz. 15.00 do 21.00 dzień otwarty na kortach tenisowych, nowym obiekcie MOSiR Ełk w obrębie Plaży miejskiej przy ul....
05/06/19
Harmonogram obiektów – ...
Park linowy czynny 10.00- 18.00 Plaże miejskie – zarówno ul. Parkowa, jak  i ul. Kolbego – dyżury ratowników MOSiR EŁK w godzinach: 10.00 –...
22/05/19
Półkolonie letnie w Parku Wo...
Rozpoczynamy sprzedaż miejsc na półkolonie. Jak zwykle- kto pierwszy ten lepszy! Opłata: Od 10 do 30 czerwca  tylko w kasie Stadionu miejskiego w...
Galerie
Galeria ikonka Zdjęcia z komórki+ zdj...
Galeria ikonka Rowery na orientację....
Galeria ikonka Zawody pływackie- 2 cze...
Galeria ikonka Zawody pływackie z okaz...
Galeria ikonka Zorientuj się na Ełk ,...
Prawa autorskie © MOSiR 2015

Administratorem strony mosir.elk.pl jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku z siedzibą: ul. Marsz. J. Piłsudskiego 29, 19 – 300 Ełk, tel. 87 610 38 38, adres e-mail mosir@mosir.elk.pl.
Pełną informację dotyczącą RODO uzyskacie Państwo na stronie mosir.elk.pl