Runmageddon Kids i Junior - MOSiR Ełk | MOSiR Ełk BIP FB wolontariat
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
NAJBLIŻSZE
IMPREZY
SPORT REKREACJA
NAJBLIŻSZE
 IMPREZY
100_4509 Runmageddon Kids i Junior

Runmageddon Festiwal to impreza, w której każdy odnajdzie formułę uszytą na jego miarę!

Osoby dorosłe mogą wziąć udział w wersji Hardcore(ZAPISY) lub Rekrut(ZAPISY), dzieci w zależności od wieku w Kids(ZAPISY) lub Junior(ZAPISY), a rodziny- Family(ZAPISY)!

 

STRONA ORGANIZATORA   www.runmageddon.pl


 

KONIEC Z NUDNYMI BIEGAMI!

Lecimy z formułą KIDS!

Start zapowiada się epicko. Nasze piekielne trasy z pewnością pozwolą najmłodszym  przeżyć niezapomnianą przygodę!

Nadeszła pora, by ruszyć swoje dzieciaki sprzed elektronicznych zabawek i zafundować im ekstremalną zabawę. Kilometr trasy z przynajmniej dziesięcioma przeszkodami – brzmi jak plan na weekend. Na trasie naszych młodych przeszkodowych adeptów czekać będą totalne nowości, więc koniec z wahaniem. Wbijaj z KIDSEM i  razem z nami przetestujcie nowe utrudnienia!

Teraz najważniejsze – nie bój się, że Twoja pociecha nie da sobie rady. Nasze trasy dostosowane są do konkretnych kategorii wiekowych. Zerknij na rozpiskę niżej i zapisz KIDSA do odpowiedniej serii:

 

SOBOTA-NIEDZIELA | 26-27.06.2021

4-5 lat: 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00

6-8 lat: 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20

9-11 lat: 10:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40

 

Po odbiór pakietów zapraszamy z KIDSEM do Biura Zawodów KIDS minimum godzinę przed startem. Pamiętaj, że tylko opiekun dziecka może odebrać pakiet startowy i podpisać obowiązkowe oświadczenie, dlatego jego obecność jest KONIECZNA.


Kody zniżkowe na Runmageddon Kids w Ełku

I znowu się udało! Pozyskaliśmy dla Was 200 kodów zniżkowych na Runmageddon Kids.

I to jakich! 50 %!

Co zrobić, żeby dostać taki kod? Wystarczy przyjść do Centrum Informacji Turystyczno- Kulturalnej na ul. Wojska Polskiego 47 i odebrać pasek z kodem zniżkowym. Kod wykorzystasz w trakcie rejestracji online na stronie organizatora imprezy.

Nie udzielamy informacji telefonicznej, tylko obecność osobista.

Kody można będzie odebrać od 8 czerwca, od godz. 12.00

 


 

kody zniżkowe run

JUNIOR

To dopiero będzie ogień! Młodzi adepci Runmageddonu, którzy wyrośli już z formuły KIDS mają szansę zawalczyć w swojej hardkorowej formule! 2 km trasy i ponad 15 przeszkód czeka na Śmiałków między 12. a 15. rokiem życia!

Za linia mety: medal, bandana, napój, wieczna chwała!

Po odbiór pakietów wbijaj z KIDSEM do Biura Zawodów KIDS/Junior minimum godzinę przed startem. Pamiętaj, że tylko opiekun dziecka może odebrać pakiet startowy i podpisać obowiązkowe oświadczenie, dlatego jego obecność jest KONIECZNA.

 

OBIÓR PAKIETU KIDS | JUNIOR: 

Do odbioru pakietu niezmiennie potrzeba:

 

1. Jeśli opiekun, który odbiera pakiet z Juniorem jest tą samą osobą, która ze swojego konta dokonała zapisu na tę formułę, przy odbiorze pakietu musi pokazać kod QR, który jest widoczny po zalogowaniu na konto Uczestnika Runmageddon.

2. Jeśli opiekun, który odbiera pakiet z Juniorem nie zapisywał Uczestnika ze swojego konta, przy odbiorze pakietu musi najpierw podać imię i nazwisko osoby, która dokonała zapisu.

 

* W seriach oznaczonych gwiazdką nasz fotograf będzie czaił się na trasie i łapał kozackie ujęcia. Fotki opublikujemy na naszym Facebooku (potrzebujemy na to około tygodnia!). Poza wykonywaniem zdjęć seria ta nie różni się niczym od pozostałych. Jeśli więc chcesz, by Twoja pociecha miała dodatkową pamiątkę z ekstremalnej przygody – zapisz ją do serii z gwiazdką.

Aktualności
08/09/21
07/09/21
Koncert Korteza w Hali Mosir E...
KORTEZ KWADRO TOUR 26 września 2021 r., rozpoczęcie koncertu o godz. 20:00 Ełk - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku, ul. Kolbego 11 BILETY:...
27/08/21
Informujemy...
Informujemy, że od dnia 1 września 2021 r. Park wodny otwarty będzie w godzinach: Poniedziałek- piątek 6:00-22:00 Sobota, niedziela, święta...
Galerie
Galeria ikonka Celuj w Ełk 2 z 2...
Galeria ikonka Bieg uliczny 5-10-15...
Galeria ikonka Tropem Wilczym...
Galeria ikonka XIV Mazurskie Zawody Bal...
Galeria ikonka Aqua Fiesta...

Administratorem strony mosir.elk.pl jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku z siedzibą: ul. Marsz. J. Piłsudskiego 29, 19 – 300 Ełk, tel. 87 610 38 38, adres e-mail mosir@mosir.elk.pl.
Pełną informację dotyczącą RODO uzyskacie Państwo na stronie mosir.elk.pl - RODO

Deklaracja dostępności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku – mosir.elk.pl- DEKLARACJA DOSTĘPNOSCI


Prawa autorskie © MOSiR 2015