Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku



T e r m i n a r z



Godzina I kolejka 11.11.17r. (sobota)
15:00 TURLAJ KARTACZE : SZP PLAST INDUSTRIES
15:40 ART. – DOM : PORTA KMI
16:20 LADZIŃSKI : PRODREW
17:00 DAR - TECH : IMPRESS DECOR
17:40 AWA : WOŁKI Z GRAJEWA
18:20 WSG EŁK : MARO –TEAM
19:00 ADAMIEC - AVIVA : PHU LADZIŃSKI
BLACK SHADOWS : PAUZA

GodzinaII kolejka 12.11.17r. (niedziela)
15:00IMPRESS DECOR :ADAMIEC - AVIVA
15:40PRODREW :DAR - TECH
16:20PORTA KMI :LADZIŃSKI
17:00BLACK SHADOWS :WSG EŁK
17:40SZP PLAST INDUSTRIES :AWA
18:20MARO –TEAM :TURLAJ KARTACZE
19:00WOŁKI Z GRAJEWA :ART. – DOM
PHU LADZIŃSKI : PAUZA

GodzinaIII kolejka 18.11.17r. (sobota)
15:00PHU LADZIŃSKI :IMPRESS DECOR
15:40ADAMIEC - AVIVA :PRODREW
16:20ART. – DOM :SZP PLAST INDUSTRIES
17:00AWA :MARO –TEAM
17:40TURLAJ KARTACZE :BLACK SHADOWS
18:20LADZIŃSKI :WOŁKI Z GRAJEWA
19:00DAR - TECH :PORTA KMI
WSG EŁK : PAUZA
 
GodzinaIV kolejka 19.11.17r. (niedziela)
15:00WOŁKI Z GRAJEWA :DAR - TECH
15:40PORTA KMI :ADAMIEC - AVIVA
16:20SZP PLAST INDUSTRIES :LADZIŃSKI
17:00MARO –TEAM :ART. – DOM
17:40PRODREW :PHU LADZIŃSKI
18:20BLACK SHADOWS :AWA
19:00WSG EŁK :TURLAJ KARTACZE
IMPRESS DECOR : PAUZA

GodzinaV kolejka 25.11.17r. (sobota)
15:00ADAMIEC - AVIVA :WOŁKI Z GRAJEWA
15:40ART. – DOM :BLACK SHADOWS
16:20LADZIŃSKI :MARO –TEAM
17:00DAR - TECH :SZP PLAST INDUSTRIES
17:40AWA :WSG EŁK
18:20PHU LADZIŃSKI :PORTA KMI
19:00IMPRESS DECOR :PRODREW
TURLAJ KARTACZE : PAUZA

GodzinaVI kolejka 3.12.17r. (niedziela)
15:00PORTA KMI :IMPRESS DECOR
15:40SZP PLAST INDUSTRIES :ADAMIEC - AVIVA
16:20MARO –TEAM :DAR - TECH
17:00BLACK SHADOWS :LADZIŃSKI
17:40WSG EŁK :ART. – DOM
18:20TURLAJ KARTACZE :AWA
19:00WOŁKI Z GRAJEWA :PHU LADZIŃSKI
PRODREW :PAUZA

GodzinaVII kolejka 9.12.17r. (sobota)
15:00PHU LADZIŃSKI :SZP PLAST INDUSTRIES
15:40LADZIŃSKI :WSG EŁK
16:20ART. – DOM :TURLAJ KARTACZE
17:00DAR - TECH :BLACK SHADOWS
17:40ADAMIEC - AVIVA :MARO –TEAM
18:20IMPRESS DECOR :WOŁKI Z GRAJEWA
19:00PRODREW :PORTA KMI
AWA :PAUZA

GodzinaVIII kolejka 10.12.17r. (niedziela)
15:00BLACK SHADOWS :ADAMIEC - AVIVA
15:40TURLAJ KARTACZE :LADZIŃSKI
16:20AWA :ART. – DOM
17:00WSG EŁK :DAR - TECH
17:40MARO –TEAM :PHU LADZIŃSKI
18:20WOŁKI Z GRAJEWA :PRODREW
19:00SZP PLAST INDUSTRIES :IMPRESS DECOR
PORTA KMI :PAUZA

GodzinaIX kolejka 16.12.17r. (sobota)
15:00PRODREW :SZP PLAST INDUSTRIES
15:40PHU LADZIŃSKI :BLACK SHADOWS
16:20LADZIŃSKI :AWA
17:00DAR - TECH :TURLAJ KARTACZE
17:40ADAMIEC - AVIVA :WSG EŁK
18:20IMPRESS DECOR :MARO –TEAM
19:00PORTA KMI :WOŁKI Z GRAJEWA
ART. – DOM :PAUZA

GodzinaX kolejka 17.12.17r. (niedziela)
15:00ART. – DOM :LADZIŃSKI
15:40AWA :DAR - TECH
16:20TURLAJ KARTACZE :ADAMIEC - AVIVA
17:00SZP PLAST INDUSTRIES :PORTA KMI
17:40MARO –TEAM :PRODREW
18:20BLACK SHADOWS :IMPRESS DECOR
19:00WSG EŁK :PHU LADZIŃSKI
WOŁKI Z GRAJEWA :PAUZA

GodzinaXI kolejka 6.01.18r. (sobota)
15:00PHU LADZIŃSKI :TURLAJ KARTACZE
15:40IMPRESS DECOR :WSG EŁK
16:20PRODREW :BLACK SHADOWS
17:00ADAMIEC - AVIVA :AWA
17:40DAR - TECH :ART. – DOM
18:20PORTA KMI :MARO –TEAM
19:00WOŁKI Z GRAJEWA :SZP PLAST INDUSTRIES
LADZIŃSKI :PAUZA

GodzinaXII kolejka 7.01.18r. (niedziela)
15:00BLACK SHADOWS :PORTA KMI
15:40WSG EŁK :PRODREW
16:20TURLAJ KARTACZE :IMPRESS DECOR
17:00AWA :PHU LADZIŃSKI
17:40ART. – DOM :ADAMIEC - AVIVA
18:20MARO –TEAM :WOŁKI Z GRAJEWA
19:00LADZIŃSKI :DAR - TECH
SZP PLAST INDUSTRIES :PAUZA

GodzinaXIII kolejka 13.01.18r. (sobota)
15:00IMPRESS DECOR :AWA
15:40PRODREW :TURLAJ KARTACZE
16:20PHU LADZIŃSKI :ART. – DOM
17:00ADAMIEC - AVIVA :LADZIŃSKI
17:40PORTA KMI :WSG EŁK
18:20WOŁKI Z GRAJEWA :BLACK SHADOWS
19:00SZP PLAST INDUSTRIES :MARO –TEAM
DAR - TECH :PAUZA

GodzinaXIV kolejka 14.01.18r. (niedziela)
15:00DAR - TECH :ADAMIEC - AVIVA
15:40LADZIŃSKI :PHU LADZIŃSKI
16:20BLACK SHADOWS :SZP PLAST INDUSTRIES
17:00WSG EŁK :WOŁKI Z GRAJEWA
17:40TURLAJ KARTACZE :PORTA KMI
18:20ART. – DOM :IMPRESS DECOR
19:00AWA :PRODREW
MARO –TEAM :PAUZA

GodzinaXV kolejka 20.01.18r. (sobota)
15:00PORTA KMI :AWA
15:40IMPRESS DECOR :LADZIŃSKI
16:20PRODREW :ART. – DOM
17:00SZP PLAST INDUSTRIES :WSG EŁK
17:40MARO –TEAM :BLACK SHADOWS
18:20WOŁKI Z GRAJEWA :TURLAJ KARTACZE
19:00PHU LADZIŃSKI :DAR - TECH
ADAMIEC - AVIVA :PAUZA

GodzinaXVI kolejka 21.01.18r. (niedziela)
15:0014 m-ce :12 m-ce
15:4015 m-ce :11 m-ce
16:209 m-ce :7 m-ce
17:0010 m-ce :6 m-ce
17:405 m-ce :1 m-ce
18:204 m-ce :2 m-ce
3,8,13 m-ce :PAUZA

GodzinaXVII kolejka 3.02.18r. (sobota)
15:0012 m-ce :13 m-ce
15:4011 m-ce :14 m-ce
16:207 m-ce :8 m-ce
17:006 m-ce :9 m-ce
17:402 m-ce :3 m-ce
18:201 m-ce :4 m-ce
5,10,15 m-ce :PAUZA

GodzinaXVIII kolejka 4.02.18r. (niedziela)
15:0014 m-ce :15 m-ce
15:4011 m-ce :13 m-ce
16:209 m-ce :10 m-ce
17:006 m-ce :8 m-ce
17:403 m-ce :1 m-ce
18:204 m-ce :5 m-ce
2,7,12 m-ce :PAUZA

GodzinaXIX kolejka 10.02.18r. (sobota)
15:0015 m-ce :13 m-ce
15:4011 m-ce :12 m-ce
16:208 m-ce :10 m-ce
17:006 m-ce :7 m-ce
17:405 m-ce :3 m-ce
18:201 m-ce :2 m-ce
4,9,14 :PAUZA

GodzinaXX kolejka 11.02.18r. (niedziela)
15:0013 m-ce :14 m-ce
15:4012 m-ce :15 m-ce
16:208 m-ce :9 m-ce
17:007 m-ce :10 m-ce
17:403 m-ce :4 m-ce
18:202 m-ce :5 m-ce
1,6,11 m-ce :PAUZA

Godzina PUCHAR BLACK SHADOWS FOOTBALL LIGA
17.02.2018r. (sobota)
12:00