ELP II runda Ełk, 14-1-2018 |
Konkurencja 1 14-01-2018 | Kobiet, 50m dowolny | 20 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
20 - 29 lat |
1. | Mikulska Mariola | 29 | 15 Brygada Zmechanizowana | 36.17 | 265 |
30 - 39 lat |
1. | Popowska Edyta | 37 | Niezrzeszony | 39.11 | 209 | |||
2. | Ambroziak Aleksandra | 38 | 15 Brygada Zmechanizowana | 40.51 | 188 | |||
3. | Głuchowska Małgorzata | 38 | Pysznik | 43.61 | 151 | |||
4. | Nikonowicz Ewa | 37 | 15 Brygada Zmechanizowana | 51.97 | 89 |
40 - 49 lat |
1. | Ciborowska Aneta | 40 | Seba-Sport Pisz | 41.37 | 177 | |||
2. | Pawluczuk Elżbieta | 42 | Pysznik | 46.59 | 124 |
50 - 59 lat |
1. | Czajkowska Marzena | 54 | czajkowska | 41.38 | 177 |
60 lat i starsi |
1. | Szot Maria | 62 | Bakałarz | 1:02.99 | 50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 14-01-2018 | Mężczyzn, 50m dowolny | 20 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
20 - 29 lat |
1. | Ciećka Patryk | 24 | Uks Mos Ełk | 24.65 | 555 | |||
2. | Michalak Bartek | 28 | 15 Brygada Zmechanizowana | 25.48 | 502 | |||
3. | Malinowski Rafal | 26 | 15 Brygada Zmechanizowana | 28.46 | 360 | |||
4. | Milewski Rafał | 28 | 15 Brygada Zmechanizowana | 30.52 | 292 | |||
5. | Dzwiniel Karol | 27 | 15 Brygada Zmechanizowana | 34.02 | 211 | |||
6. | Popielas Damian | 27 | 15 Brygada Zmechanizowana | 34.16 | 208 |
30 - 39 lat |
1. | Pałac Tomasz | 34 | 15 Brygada Zmechanizowana | 28.03 | 377 | |||
2. | Malinowski Ireneusz | 33 | Mks Roś Pisz | 31.99 | 254 | |||
3. | Pieklarz Stefan | 38 | Fala | 34.24 | 207 | |||
4. | Chrzanowski Roman | 38 | MKP Wiking | 35.29 | 189 | |||
5. | Zajkowski Daniel | 37 | 15 Brygada Zmechanizowana | 36.96 | 164 | |||
6. | Warecha Marcin | 36 | MKP Wiking | 42.44 | 108 |
40 - 49 lat |
1. | Ciborowski Sebastian | 47 | Seba-Sport Pisz | 30.27 | 299 | |||
2. | Ratajczyk Piotr | 44 | 15 Brygada Zmechanizowana | 30.89 | 282 | |||
3. | Ciborowski Fabian | 46 | Seba-Sport Pisz | 33.60 | 219 | |||
4. | Pełszyński Mariusz | 44 | 15 Brygada Zmechanizowana | 36.96 | 164 |
50 - 59 lat |
1. | Czajkowski Tomasz | 53 | czajkowska | 34.68 | 199 | |||
2. | Malicki Andrzej | 55 | Niezrzeszony | 34.73 | 198 | |||
3. | Wszeborowski Dariusz | 50 | Sbr Team | 41.15 | 119 |
60 lat i starsi |
1. | Jeżewski Zdzisław | 64 | Fala | 48.81 | 71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 14-01-2018 | Kobiet, 50m dowolny | 19 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
10 lat i młodsi |
1. | Szymańska Amelia | 10 | Uks Mos Ełk | 38.03 | 228 | |||
2. | Gacman Julia | 10 | Mks Roś Pisz | 39.42 | 204 | |||
3. | Cholewińska Aleksandra | 10 | Fala | 41.79 | 171 | |||
4. | Paszkowska Kinga | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 44.37 | 143 | |||
5. | Gajda Julia | 9 | Seba-Sport Pisz | 44.74 | 140 | |||
6. | Gorzoch Łucja | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 45.32 | 134 | |||
7. | Piwońska Maja | 9 | Fala | 45.65 | 131 | |||
8. | Łaguna Nikola | 10 | Nowara | 46.18 | 127 | |||
9. | Dudek Wiktoria | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 46.82 | 122 | |||
10. | Aleksiejew Lena | 9 | KS Posejdon Grajewo | 47.27 | 118 | |||
11. | Pieklarz Wanda | 9 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 48.39 | 110 | |||
12. | Fiodorow Julia | 9 | Uks Mos Ełk | 49.18 | 105 | |||
13. | Opałka Wiktoria | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 51.47 | 92 | |||
14. | Weichman Wiktoria | 9 | Seba-Sport Pisz | 51.63 | 91 | |||
15. | Motyka Natalia | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 53.31 | 82 | |||
16. | Korsak Maryla | 9 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 53.66 | 81 | |||
17. | Wilczewska Karolina | 10 | Wodnik Eskf | 53.84 | 80 | |||
18. | Maciorowska Natalia | 7 | nauka pływania | 53.89 | 80 | |||
19. | Cwalina Laura | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 54.42 | 77 | |||
20. | Sanczenko Julia | 10 | Fala | 54.44 | 77 | |||
21. | Mikoś Gabriela | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 54.61 | 77 | |||
22. | Wysocka Aniela | 9 | Wodnik Eskf | 54.70 | 76 | |||
23. | Babińska Zuzanna | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 55.88 | 71 | |||
24. | Jarząbek Karolina | 10 | Miejski Ośrodek Sportu i Rekre | 1:00.78 | 55 | |||
25. | Jeżewska Marta | 8 | Fala | 1:01.54 | 53 | |||
26. | Jusiel Emilia | 7 | Wodnik Eskf | 1:05.82 | 44 | |||
27. | Markowska Hanna | 8 | Fala | 1:05.83 | 43 | |||
28. | Chludzińska Patrycja | 10 | Pysznik | 1:05.93 | 43 | |||
29. | Ewko Nina | 7 | Fala | 1:09.12 | 38 | |||
30. | Kuczyńska Ewa | 8 | Miejski Ośrodek Sportu i Rekre | 1:17.38 | 27 | |||
31. | Jurczykowska Nicola | 9 | Miejski Ośrodek Sportu i Rekre | 1:28.04 | 18 |
11 lat |
1. | Wiszniewska Zuzanna | 11 | Uks Mos Ełk | 32.77 | 356 | |||
2. | Modzelewska Kornelia | 11 | Uks Mos Ełk | 34.86 | 296 | |||
3. | Klemarewska Natalia | 11 | Uks Mos Ełk | 35.46 | 281 | |||
4. | Zalewska Kaja | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 36.37 | 260 | |||
5. | Wyszko Oliwia | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 37.08 | 246 | |||
6. | Skaradzińska Diana | 11 | Uks Mos Ełk | 39.98 | 196 | |||
7. | Kiełdanowicz Anna | 11 | Pysznik | 42.21 | 166 | |||
8. | Ruchlewicz Agata | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 46.26 | 126 | |||
9. | Brzózka Julia | 11 | Miejski Ośrodek Sportu i Rekre | 46.77 | 122 | |||
10. | Krukowska Anna | 11 | KS Posejdon Grajewo | 46.96 | 121 | |||
11. | Surażyńska Wiktoria | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 47.37 | 118 | |||
12. | Należyta Magdalena | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 47.95 | 113 | |||
13. | Więcko Martyna | 11 | Sbr Team | 54.88 | 75 |
12 lat |
1. | Grzegorczyk Maja | 12 | Uks Mos Ełk | 30.05 | 462 | |||
2. | Gawedzka Natalia | 12 | Uks Mos Ełk | 30.89 | 425 | |||
3. | Roszczewska Martyna | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 37.68 | 234 | |||
4. | Radel Martyna | 12 | Wodnik Eskf | 40.51 | 188 | |||
5. | Ewko Lena | 12 | Fala | 54.28 | 78 | |||
DYSKW. | Burzyńska Katarzyna | 12 | Wodnik Eskf | 42.70 |
13 lat |
1. | Opałka Weronika | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 32.40 | 369 | |||
2. | Święćkowska Nikola | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 32.60 | 362 | |||
3. | Bagieńska Maja | 13 | Niezrzeszony | 34.61 | 302 | |||
4. | Kołecka Karolina | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 36.09 | 267 | |||
5. | Kulesza Oliwia | 13 | Gim 3 | 36.50 | 258 | |||
6. | Słomska Klaudia | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 36.60 | 256 | |||
7. | Lempiecka Julita | 13 | Uks Mos Ełk | 37.15 | 244 | |||
8. | Jermak Liliana | 13 | Gim 3 | 38.15 | 226 | |||
9. | Głuchowska Amelia | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 38.56 | 218 | |||
10. | Zarzecka Maja | 13 | Uks Mos Ełk | 42.05 | 168 | |||
11. | Rakowska Natalia | 13 | KS Posejdon Grajewo | 45.19 | 136 | |||
12. | Pavliv Elina | 13 | Miejski Ośrodek Sportu i Rekre | 52.22 | 88 | |||
13. | Przekopska Wiktoria | 13 | Gimnazjum nr 1 | 52.49 | 86 | |||
14. | Obiedzińska Aleksandra | 13 | KS Posejdon Grajewo | 55.68 | 72 |
14 lat |
1. | Grzesiuk Martyna | 14 | Gim 3 | 37.25 | 242 | |||
2. | Wierzbicka Paulina | 14 | Gimnazjum nr 1 | 49.96 | 100 | |||
3. | Sulewska Paulina | 14 | Sbr Team | 1:13.29 | 31 |
15 lat |
1. | Szewczyk Paulina | 15 | Seba-Sport Pisz | 36.39 | 260 |
16 - 19 lat |
1. | Waszkiewicz Justyna | 18 | Wodnik Eskf | 35.83 | 272 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 14-01-2018 | Mężczyzn, 50m dowolny | 19 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
10 lat i młodsi |
1. | Wasilewski Jakub | 10 | Uks Pływacy Augustów | 34.22 | 207 | |||
2. | Odolecki Konrad | 9 | Uks Mos Ełk | 34.96 | 194 | |||
3. | Piwowarczyk Konrad | 10 | Uks Mos Ełk | 36.89 | 165 | |||
4. | Malinowski Adrian | 10 | Mks Roś Pisz | 37.76 | 154 | |||
5. | Stankiewicz Michał | 10 | OSN Amfiprion Olecko | 43.15 | 103 | |||
6. | Gawedzki Seweryn | 9 | Fala | 43.35 | 102 | |||
7. | Redlin Maciej | 10 | Uks Mos Ełk | 44.05 | 97 | |||
8. | Maciejczyk Aleksander | 9 | Seba-Sport Pisz | 44.71 | 93 | |||
9. | Truniarz - Jurek Wiktor | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 46.04 | 85 | |||
10. | Muszak Filip | 10 | Sbr Team | 46.93 | 80 | |||
11. | Gładkowski Olaf | 7 | Wodnik Eskf | 47.37 | 78 | |||
12. | Kowal Adrian | 10 | nauka pływania | 47.67 | 76 | |||
13. | Chrzanowski Remidiusz | 9 | Uks Mos Ełk | 48.87 | 71 | |||
14. | Jusiel Bartek | 9 | Wodnik Eskf | 49.93 | 66 | |||
15. | Warecha Szymon | 8 | Uks Mos Ełk | 50.25 | 65 | |||
16. | Świeczko Krzysztof | 10 | Uks Mos Ełk | 50.47 | 64 | |||
17. | Tomala Oskar | 9 | Uks Mos Ełk | 50.65 | 64 | |||
18. | Fiodorow Michał | 9 | Uks Mos Ełk | 51.42 | 61 | |||
19. | Wójcik Dacjan | 10 | Sbr Team | 51.61 | 60 | |||
20. | Nagolski Patryk | 8 | Fala | 53.00 | 55 | |||
21. | Dawidowski Nikodem | 8 | Fala | 53.56 | 54 | |||
22. | Maciejewski Oliwier | 10 | KS Posejdon Grajewo | 54.89 | 50 | |||
23. | Brózio Fabian | 8 | Uks Mos Ełk | 54.93 | 50 | |||
24. | Wenda Dawid | 8 | Nowara | 58.02 | 42 | |||
25. | Szczepanik Filip | 8 | Fala | 59.98 | 38 | |||
26. | Ładniak Szymon | 8 | nauka pływania | 1:01.08 | 36 | |||
27. | Smaługa Szymon | 9 | Nowara | 1:04.23 | 31 | |||
28. | Paliwoda Kosma | 8 | Uks Mos Ełk | 1:06.64 | 28 | |||
29. | Organek Brajan | 10 | Pysznik | 1:09.02 | 25 | |||
30. | Kolwalik Oliwier | 7 | Fala | 1:15.70 | 19 |
11 lat |
1. | Stryjewski Szymon | 11 | Uks Mos Ełk | 32.27 | 247 | |||
2. | Grzymkowski Hubert | 11 | Uks Mos Ełk | 32.28 | 247 | |||
3. | Witkowski Antek | 11 | OSN Amfiprion Olecko | 33.61 | 219 | |||
4. | Dzienisiewicz Adrian | 11 | Uks Mos Ełk | 33.94 | 212 | |||
5. | Modzelewski Hubert | 11 | OSN Amfiprion Olecko | 33.96 | 212 | |||
6. | Lenczewski Kacper | 11 | Uks Mos Ełk | 34.11 | 209 | |||
7. | Popławski Jeremi | 11 | Nowara | 38.32 | 147 | |||
8. | Stachelek Bartosz | 11 | KS Posejdon Grajewo | 40.73 | 123 | |||
9. | Piekarski Jakub | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 41.45 | 116 | |||
10. | Rosiński Maksymilian | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 46.24 | 84 | |||
11. | Leszczyński Igor | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 46.65 | 81 | |||
12. | Sewastianowicz Kacper | 11 | Wodnik Eskf | 47.73 | 76 | |||
13. | Metelski Krzysztof | 11 | Seba-Sport Pisz | 49.26 | 69 | |||
14. | Hyzopski Hubert | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 49.31 | 69 | |||
15. | Gręś Filip | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 50.61 | 64 | |||
16. | Furman Igor | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 53.75 | 53 | |||
17. | Narkiewicz Kacper | 11 | Pysznik | 56.41 | 46 |
12 lat |
1. | Przybysz Krzysztof | 12 | Uks Mos Ełk | 25.88 | 479 | |||
2. | Kowalewski Dawid | 12 | Mks Roś Pisz | 30.60 | 290 | |||
3. | Ciborowski Itan | 12 | Seba-Sport Pisz | 33.83 | 214 | |||
4. | Sobociński Jakub | 12 | Uks Mos Ełk | 34.22 | 207 | |||
5. | Pryzmont Piotr | 12 | Fala | 36.38 | 172 | |||
6. | Gryżewski Hubert | 12 | Fala | 37.60 | 156 | |||
7. | Borak Mikołaj | 12 | Seba-Sport Pisz | 39.86 | 131 | |||
8. | Wybranowski Hubert | 12 | Sbr Team | 42.05 | 111 | |||
9. | Nagolski Jakub | 12 | Fala | 42.44 | 108 |
13 lat |
1. | Korzeb Oliwier | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 31.81 | 258 | |||
2. | Szmyt Filip | 13 | OSN Amfiprion Olecko | 33.41 | 222 | |||
3. | Przekop Mateusz | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 34.90 | 195 | |||
4. | Wołyniec Dominik | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 35.33 | 188 | |||
5. | Filipkowski Wojciech | 13 | Nowara | 41.17 | 119 |
14 lat |
1. | Popławski Ksawery | 14 | Uks Mos Ełk | 26.87 | 428 | |||
2. | Wiecheć Tomasz | 14 | Uks Mos Ełk | 28.32 | 366 | |||
3. | Mitin Dawid | 14 | OSN Amfiprion Olecko | 29.65 | 319 | |||
4. | Arski Piotr | 14 | Gim 3 | 31.25 | 272 | |||
5. | Żmuda Szymon | 14 | Gim 3 | 31.71 | 260 | |||
6. | Ciborowski Szymon | 14 | Seba-Sport Pisz | 34.07 | 210 | |||
7. | Opiela Jakub | 14 | Sbr Team | 34.54 | 201 | |||
8. | Paszkowski Szymon | 14 | Gimnazjum nr 1 | 35.93 | 179 | |||
9. | Ruchlewicz Dawid | 14 | Gim 3 | 36.40 | 172 | |||
10. | Zimnoch Patryk | 14 | Gim 3 | 38.13 | 150 | |||
11. | Koniecko Maciej | 14 | KS Posejdon Grajewo | 38.16 | 149 | |||
12. | Demczuk Dorian | 14 | Gimnazjum nr 1 | 38.40 | 146 | |||
13. | Jabłoński Adrian | 14 | Gimnazjum nr 1 | 39.41 | 135 |
15 lat |
1. | Grzegorczyk Wiktor | 15 | Uks Mos Ełk | 25.41 | 506 | |||
2. | Drażba Filip | 15 | OSN Amfiprion Olecko | 28.96 | 342 | |||
3. | Kułakowski Kacper | 15 | Gim 3 | 30.72 | 286 | |||
4. | Zawadzki Kacper | 15 | MKP Wiking | 33.38 | 223 | |||
5. | Mik Kacper | 15 | Wodnik Eskf | 36.98 | 164 |
16 - 19 lat |
1. | Rutkowski Michał | 17 | Uks Mos Ełk | 26.36 | 454 | |||
2. | Wiecheć Mateusz | 16 | Uks Mos Ełk | 26.52 | 445 | |||
3. | Kraszewski Kacper | 17 | Pysznik | 32.30 | 246 | |||
4. | Chudziński Cezary | 17 | Gimnazjum nr 1 | 34.72 | 198 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 14-01-2018 | Kobiet, 50m klasyczny | 20 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
20 - 29 lat |
1. | Mikulska Mariola | 29 | 15 Brygada Zmechanizowana | 51.98 | 170 |
30 - 39 lat |
1. | Nikonowicz Ewa | 37 | 15 Brygada Zmechanizowana | 54.00 | 151 | |||
2. | Głuchowska Małgorzata | 38 | Pysznik | 58.27 | 120 |
40 - 49 lat |
1. | Pawluczuk Elżbieta | 42 | Pysznik | 52.11 | 168 | |||
2. | Malewska Julita | 47 | Gimnazjum nr 1 | 1:01.61 | 102 |
50 - 59 lat |
1. | Czajkowska Marzena | 54 | czajkowska | 57.02 | 128 |
60 lat i starsi |
1. | Szot Maria | 62 | Bakałarz | 1:09.87 | 70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 14-01-2018 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 20 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
20 - 29 lat |
1. | Ciećka Patryk | 24 | Uks Mos Ełk | 30.98 | 541 | |||
2. | Dzwiniel Karol | 27 | 15 Brygada Zmechanizowana | 37.43 | 306 | |||
3. | Popielas Damian | 27 | 15 Brygada Zmechanizowana | 38.67 | 278 | |||
4. | Milewski Rafał | 28 | 15 Brygada Zmechanizowana | 41.26 | 229 |
30 - 39 lat |
1. | Maciejczyk Michał | 34 | Seba-Sport Pisz | 35.28 | 366 | |||
2. | Zajkowski Daniel | 37 | 15 Brygada Zmechanizowana | 40.74 | 238 | |||
3. | Malinowski Ireneusz | 33 | Mks Roś Pisz | 43.16 | 200 | |||
4. | Chrzanowski Roman | 38 | MKP Wiking | 46.27 | 162 | |||
5. | Warecha Marcin | 36 | MKP Wiking | 50.83 | 122 |
40 - 49 lat |
1. | Ciborowski Sebastian | 47 | Seba-Sport Pisz | 38.66 | 278 | |||
2. | Pełszyński Mariusz | 44 | 15 Brygada Zmechanizowana | 39.45 | 262 | |||
3. | Ratajczyk Piotr | 44 | 15 Brygada Zmechanizowana | 41.07 | 232 | |||
4. | Ciborowski Fabian | 46 | Seba-Sport Pisz | 48.32 | 142 |
50 - 59 lat |
1. | Wszeborowski Dariusz | 50 | Sbr Team | 55.40 | 94 |
60 lat i starsi |
1. | Jeżewski Zdzisław | 64 | Fala | 1:05.56 | 57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 14-01-2018 | Kobiet, 50m klasyczny | 19 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
10 lat i młodsi |
1. | Świeczko Kornelia | 10 | Uks Mos Ełk | 50.19 | 188 | |||
Łaguna Nikola | 10 | Nowara | 50.19 | 188 | ||||
3. | Gacman Julia | 10 | Mks Roś Pisz | 52.19 | 168 | |||
4. | Paszkowska Kinga | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 55.32 | 141 | |||
5. | Chludzińska Patrycja | 10 | Pysznik | 56.97 | 129 | |||
6. | Dudek Wiktoria | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 58.77 | 117 | |||
7. | Piwońska Maja | 9 | Fala | 1:00.63 | 107 | |||
8. | Wysocka Aniela | 9 | Wodnik Eskf | 1:03.03 | 95 | |||
9. | Gorzoch Łucja | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 1:03.80 | 91 | |||
10. | Jeżewska Marta | 8 | Fala | 1:06.43 | 81 | |||
11. | Gajda Julia | 9 | Seba-Sport Pisz | 1:08.27 | 75 | |||
12. | Pieklarz Wanda | 9 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 1:08.51 | 74 | |||
13. | Motyka Natalia | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 1:10.95 | 66 | |||
14. | Korsak Maryla | 9 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 1:12.09 | 63 | |||
15. | Mikoś Gabriela | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 1:13.57 | 59 | |||
16. | Sanczenko Julia | 10 | Fala | 1:14.38 | 58 | |||
17. | Ewko Nina | 7 | Fala | 1:14.92 | 56 | |||
18. | Maciorowska Natalia | 7 | nauka pływania | 1:15.11 | 56 | |||
19. | Cwalina Laura | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 1:15.34 | 55 | |||
20. | Babińska Zuzanna | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 1:18.78 | 48 | |||
21. | Jusiel Emilia | 7 | Wodnik Eskf | 1:27.67 | 35 | |||
DYSKW. | Wilczewska Karolina | 10 | Wodnik Eskf | 1:07.02 |
11 lat |
1. | Mielechowicz Anna | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 46.53 | 237 | |||
2. | Należyta Magdalena | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 53.73 | 154 | |||
3. | Więcko Martyna | 11 | Sbr Team | 1:03.40 | 93 | |||
4. | Brzózka Julia | 11 | Miejski Ośrodek Sportu i Rekre | 1:03.95 | 91 | |||
5. | Pokrzywa Julia | 11 | Miejski Ośrodek Sportu i Rekre | 1:15.51 | 55 |
12 lat |
1. | Radel Martyna | 12 | Wodnik Eskf | 52.66 | 163 | |||
2. | Ewko Lena | 12 | Fala | 56.96 | 129 | |||
3. | Burzyńska Katarzyna | 12 | Wodnik Eskf | 57.00 | 128 |
13 lat |
1. | Słomska Klaudia | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 43.29 | 294 | |||
2. | Bagieńska Maja | 13 | Niezrzeszony | 43.64 | 287 | |||
3. | Żukowska Maria | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 45.67 | 250 | |||
4. | Nowak Maria | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 46.44 | 238 |
14 lat |
1. | Grzesiuk Martyna | 14 | Gim 3 | 47.06 | 229 | |||
2. | Mielech Paulina | 14 | KS Posejdon Grajewo | 52.43 | 165 | |||
3. | Wierzbicka Paulina | 14 | Gimnazjum nr 1 | 57.78 | 123 |
16 - 19 lat |
1. | Andrzejewska Weronika | 17 | ZS nr 1 Biała Piska | 46.70 | 234 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 14-01-2018 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 19 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
10 lat i młodsi |
1. | Staniszewski Piotr | 9 | Uks Mos Ełk | 48.13 | 144 | |||
2. | Truszkowski Olaf | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 56.07 | 91 | |||
3. | Stambłowski Kacper | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 56.99 | 86 | |||
4. | Krakowski Wiktor | 10 | Seba-Sport Pisz | 57.12 | 86 | |||
5. | Maciejczyk Aleksander | 9 | Seba-Sport Pisz | 57.36 | 85 | |||
6. | Dawidowski Nikodem | 8 | Fala | 59.72 | 75 | |||
7. | Tomala Oskar | 9 | Uks Mos Ełk | 1:04.84 | 59 | |||
8. | Brózio Fabian | 8 | Uks Mos Ełk | 1:05.34 | 57 | |||
9. | Jusiel Bartek | 9 | Wodnik Eskf | 1:06.08 | 55 | |||
10. | Wenda Dawid | 8 | Nowara | 1:15.31 | 37 | |||
11. | Szczepanik Filip | 8 | Fala | 1:15.95 | 36 | |||
12. | Paliwoda Kosma | 8 | Uks Mos Ełk | 1:16.67 | 35 | |||
13. | Smaługa Szymon | 9 | Nowara | 1:18.43 | 33 | |||
14. | Ładniak Szymon | 8 | nauka pływania | 1:23.30 | 27 | |||
15. | Truniarz - Jurek Wiktor | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 1:25.29 | 25 | |||
DYSKW. | Organek Brajan | 10 | Pysznik | 1:08.27 |
11 lat |
1. | Modzelewski Hubert | 11 | OSN Amfiprion Olecko | 49.62 | 131 | |||
2. | Hyzopski Hubert | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 50.02 | 128 | |||
3. | Piekarski Jakub | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 54.22 | 100 | |||
4. | Sewastianowicz Kacper | 11 | Wodnik Eskf | 54.43 | 99 | |||
5. | Ptaszyński Tomasz | 11 | Miejski Ośrodek Sportu i Rekre | 1:16.31 | 36 | |||
DYSKW. | Narkiewicz Kacper | 11 | Pysznik | 1:04.49 |
12 lat |
1. | Ciborowski Itan | 12 | Seba-Sport Pisz | 43.33 | 197 | |||
2. | Pajewski Maciej | 12 | Wodnik Eskf | 49.68 | 131 | |||
3. | Maciejewski Bartłomiej | 12 | KS Posejdon Grajewo | 54.88 | 97 |
13 lat |
1. | Danieluk Oskar | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 41.41 | 226 | |||
2. | Wołyniec Dominik | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 44.19 | 186 |
14 lat |
1. | Ruchlewicz Dawid | 14 | Gim 3 | 42.86 | 204 | |||
2. | Zimnoch Patryk | 14 | Gim 3 | 47.39 | 151 | |||
3. | Jabłoński Adrian | 14 | Gimnazjum nr 1 | 55.10 | 96 |
15 lat |
1. | Drażba Filip | 15 | OSN Amfiprion Olecko | 39.87 | 254 | |||
2. | Mik Kacper | 15 | Wodnik Eskf | 41.40 | 226 |
16 - 19 lat |
1. | Kraszewski Kacper | 17 | Pysznik | 40.06 | 250 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 14-01-2018 | Kobiet, 50m motylkowy | 20 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 14-01-2018 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 20 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
20 - 29 lat |
1. | Michalak Bartek | 28 | 15 Brygada Zmechanizowana | 28.03 | 470 |
30 - 39 lat |
1. | Maciejczyk Michał | 34 | Seba-Sport Pisz | 30.31 | 372 | |||
2. | Pałac Tomasz | 34 | 15 Brygada Zmechanizowana | 32.15 | 311 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 14-01-2018 | Kobiet, 50m motylkowy | 19 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
10 lat i młodsi |
1. | Hanc Aleksandra | 10 | Uks Mos Ełk | 45.19 | 157 | |||
2. | Ksztelan Elwira | 10 | Uks Mos Ełk | 51.03 | 109 | |||
3. | Weichman Wiktoria | 9 | Seba-Sport Pisz | 1:08.34 | 45 |
11 lat |
1. | Zalewska Kaja | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 43.91 | 171 | |||
2. | Wyszko Oliwia | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 45.45 | 154 | |||
3. | Kiełdanowicz Anna | 11 | Pysznik | 46.66 | 142 | |||
4. | Mielechowicz Anna | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 48.11 | 130 |
13 lat |
1. | Opałka Weronika | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 36.56 | 296 | |||
2. | Kołecka Karolina | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 41.37 | 204 | |||
3. | Kulesza Oliwia | 13 | Gim 3 | 41.73 | 199 | |||
4. | Żukowska Maria | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 43.27 | 178 | |||
5. | Nowak Maria | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 52.51 | 100 |
15 lat |
1. | Szewczyk Paulina | 15 | Seba-Sport Pisz | 41.77 | 198 |
16 - 19 lat |
1. | Andrzejewska Weronika | 17 | ZS nr 1 Biała Piska | 47.03 | 139 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 14-01-2018 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 19 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
10 lat i młodsi |
1. | Piwowarczyk Konrad | 10 | Uks Mos Ełk | 44.43 | 118 | |||
2. | Grzesiuk Bartosz | 10 | Uks Mos Ełk | 46.08 | 105 | |||
3. | Staniszewski Piotr | 9 | Uks Mos Ełk | 47.14 | 98 | |||
4. | Odolecki Konrad | 9 | Uks Mos Ełk | 48.68 | 89 | |||
5. | Redlin Maciej | 10 | Uks Mos Ełk | 50.57 | 80 | |||
6. | Gładkowski Olaf | 7 | Wodnik Eskf | 1:03.42 | 40 |
11 lat |
1. | Popławski Jeremi | 11 | Nowara | 54.16 | 65 | |||
2. | Metelski Krzysztof | 11 | Seba-Sport Pisz | 1:01.98 | 43 |
12 lat |
1. | Kowalewski Dawid | 12 | Mks Roś Pisz | 35.35 | 234 | |||
2. | Biryło Szymon | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 41.84 | 141 | |||
3. | Borak Mikołaj | 12 | Seba-Sport Pisz | 50.55 | 80 |
13 lat |
1. | Kacperski Maciej | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 28.53 | 446 | |||
2. | Korzeb Oliwier | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 35.77 | 226 | |||
3. | Danieluk Oskar | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 35.94 | 223 | |||
4. | Szmyt Filip | 13 | OSN Amfiprion Olecko | 42.40 | 135 |
14 lat |
1. | Wiecheć Tomasz | 14 | Uks Mos Ełk | 29.25 | 413 | |||
2. | Żmuda Szymon | 14 | Gim 3 | 38.97 | 175 |
16 - 19 lat |
1. | Rutkowski Michał | 17 | Uks Mos Ełk | 27.54 | 495 | |||
2. | Chudziński Cezary | 17 | Gimnazjum nr 1 | 37.44 | 197 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 14-01-2018 | Kobiet, 100m dowolny | 20 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
30 - 39 lat |
1. | Ambroziak Aleksandra | 38 | 15 Brygada Zmechanizowana | 1:38.80 | 137 |
40 - 49 lat |
1. | Ciborowska Aneta | 40 | Seba-Sport Pisz | 1:35.32 | 153 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 14-01-2018 | Mężczyzn, 100m dowolny | 20 lat i starsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
20 - 29 lat |
1. | Malinowski Rafal | 26 | 15 Brygada Zmechanizowana | 1:06.84 | 303 |
30 - 39 lat |
1. | Pieklarz Stefan | 38 | Fala | 1:17.98 | 191 |
50 - 59 lat |
1. | Malicki Andrzej | 55 | Niezrzeszony | 1:17.66 | 193 | |||||
2. | Czajkowski Tomasz | 53 | czajkowska | 1:21.83 | 165 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 14-01-2018 | Kobiet, 100m dowolny | 19 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
10 lat i młodsi |
1. | Szymańska Amelia | 10 | Uks Mos Ełk | 1:27.82 | 195 | |||||
2. | Cholewińska Aleksandra | 10 | Fala | 1:33.95 | 160 | |||||
3. | Świeczko Kornelia | 10 | Uks Mos Ełk | 1:34.14 | 159 | |||||
4. | Hanc Aleksandra | 10 | Uks Mos Ełk | 1:36.42 | 148 | |||||
5. | Ksztelan Elwira | 10 | Uks Mos Ełk | 1:37.90 | 141 | |||||
6. | Aleksiejew Lena | 9 | KS Posejdon Grajewo | 1:47.29 | 107 | |||||
7. | Fiodorow Julia | 9 | Uks Mos Ełk | 1:53.33 | 91 |
11 lat |
1. | Wiszniewska Zuzanna | 11 | Uks Mos Ełk | 1:13.75 | 330 | |||||
2. | Modzelewska Kornelia | 11 | Uks Mos Ełk | 1:21.57 | 244 | |||||
3. | Klemarewska Natalia | 11 | Uks Mos Ełk | 1:22.48 | 236 | |||||
4. | Skaradzińska Diana | 11 | Uks Mos Ełk | 1:35.47 | 152 | |||||
5. | Krukowska Anna | 11 | KS Posejdon Grajewo | 1:46.46 | 110 | |||||
6. | Ruchlewicz Agata | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 1:49.36 | 101 | |||||
7. | Surażyńska Wiktoria | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 1:58.68 | 79 |
12 lat |
1. | Gawedzka Natalia | 12 | Uks Mos Ełk | 1:06.96 | 442 | |||||
2. | Grzegorczyk Maja | 12 | Uks Mos Ełk | 1:07.98 | 422 | |||||
3. | Roszczewska Martyna | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 1:23.57 | 227 |
13 lat |
1. | Święćkowska Nikola | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 1:10.53 | 378 | |||||
2. | Lempiecka Julita | 13 | Uks Mos Ełk | 1:21.66 | 243 | |||||
3. | Głuchowska Amelia | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 1:28.08 | 194 | |||||
4. | Zarzecka Maja | 13 | Uks Mos Ełk | 1:35.23 | 153 | |||||
5. | Rakowska Natalia | 13 | KS Posejdon Grajewo | 1:51.87 | 94 | |||||
6. | Przekopska Wiktoria | 13 | Gimnazjum nr 1 | 1:56.09 | 84 |
16 - 19 lat |
1. | Waszkiewicz Justyna | 18 | Wodnik Eskf | 1:23.06 | 231 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 14-01-2018 | Mężczyzn, 100m dowolny | 19 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
10 lat i młodsi |
1. | Wasilewski Jakub | 10 | Uks Pływacy Augustów | 1:17.11 | 197 | |||||
2. | Malinowski Adrian | 10 | Mks Roś Pisz | 1:25.26 | 146 | |||||
3. | Grzesiuk Bartosz | 10 | Uks Mos Ełk | 1:31.04 | 120 | |||||
4. | Stankiewicz Michał | 10 | OSN Amfiprion Olecko | 1:34.65 | 107 | |||||
5. | Stambłowski Kacper | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 1:39.01 | 93 | |||||
6. | Gawedzki Seweryn | 9 | Fala | 1:44.91 | 78 | |||||
7. | Truszkowski Olaf | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 1:48.37 | 71 | |||||
8. | Muszak Filip | 10 | Sbr Team | 1:49.52 | 69 | |||||
9. | Wójcik Dacjan | 10 | Sbr Team | 1:51.94 | 64 | |||||
10. | Fiodorow Michał | 9 | Uks Mos Ełk | 1:55.09 | 59 | |||||
11. | Krakowski Wiktor | 10 | Seba-Sport Pisz | 1:56.19 | 57 | |||||
12. | Warecha Szymon | 8 | Uks Mos Ełk | 1:57.29 | 56 | |||||
13. | Chrzanowski Remidiusz | 9 | Uks Mos Ełk | 1:57.60 | 55 | |||||
14. | Świeczko Krzysztof | 10 | Uks Mos Ełk | 2:04.08 | 47 |
11 lat |
1. | Stryjewski Szymon | 11 | Uks Mos Ełk | 1:15.16 | 213 | |||||
2. | Witkowski Antek | 11 | OSN Amfiprion Olecko | 1:15.26 | 212 | |||||
3. | Grzymkowski Hubert | 11 | Uks Mos Ełk | 1:15.74 | 208 | |||||
4. | Dzienisiewicz Adrian | 11 | Uks Mos Ełk | 1:16.07 | 206 | |||||
5. | Lenczewski Kacper | 11 | Uks Mos Ełk | 1:26.89 | 138 | |||||
6. | Stachelek Bartosz | 11 | KS Posejdon Grajewo | 1:34.51 | 107 | |||||
7. | Rosiński Maksymilian | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 1:50.31 | 67 | |||||
8. | Gręś Filip | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 1:54.90 | 59 | |||||
9. | Leszczyński Igor | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 2:02.43 | 49 |
12 lat |
1. | Przybysz Krzysztof | 12 | Uks Mos Ełk | 58.86 | 445 | |||||
2. | Sobociński Jakub | 12 | Uks Mos Ełk | 1:16.65 | 201 | |||||
3. | Pajewski Maciej | 12 | Wodnik Eskf | 1:19.01 | 184 | |||||
4. | Biryło Szymon | 12 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 1:20.90 | 171 | |||||
5. | Pryzmont Piotr | 12 | Fala | 1:23.81 | 154 | |||||
6. | Gryżewski Hubert | 12 | Fala | 1:28.40 | 131 | |||||
7. | Wybranowski Hubert | 12 | Sbr Team | 1:36.98 | 99 | |||||
8. | Nagolski Jakub | 12 | Fala | 1:37.08 | 99 |
13 lat |
1. | Kacperski Maciej | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 59.50 | 430 | |||||
2. | Przekop Mateusz | 13 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 1:17.55 | 194 | |||||
3. | Filipkowski Wojciech | 13 | Nowara | 1:37.49 | 97 |
14 lat |
1. | Popławski Ksawery | 14 | Uks Mos Ełk | 59.10 | 439 | |||||
2. | Mitin Dawid | 14 | OSN Amfiprion Olecko | 1:06.38 | 310 | |||||
3. | Arski Piotr | 14 | Gim 3 | 1:17.50 | 194 | |||||
4. | Opiela Jakub | 14 | Sbr Team | 1:20.08 | 176 | |||||
5. | Ciborowski Szymon | 14 | Seba-Sport Pisz | 1:21.36 | 168 | |||||
6. | Paszkowski Szymon | 14 | Gimnazjum nr 1 | 1:22.13 | 163 | |||||
7. | Koniecko Maciej | 14 | KS Posejdon Grajewo | 1:29.21 | 127 | |||||
8. | Demczuk Dorian | 14 | Gimnazjum nr 1 | 1:36.28 | 101 |
15 lat |
1. | Grzegorczyk Wiktor | 15 | Uks Mos Ełk | 55.71 | 524 | |||||
2. | Zawadzki Kacper | 15 | MKP Wiking | 1:18.04 | 190 |
16 - 19 lat |
1. | Wiecheć Mateusz | 16 | Uks Mos Ełk | 59.33 | 434 |