Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  20 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 50m dowolny  20 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m dowolny  19 lat i młodsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m dowolny  19 lat i młodsi
Nr  5. Kobiet, 50m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 50m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 50m klasyczny  19 lat i młodsi
Nr  8. Mężczyzn, 50m klasyczny  19 lat i młodsi
Nr  9. Kobiet, 50m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 50m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 50m motylkowy  19 lat i młodsi
Nr  12. Mężczyzn, 50m motylkowy  19 lat i młodsi
Nr  13. Kobiet, 100m dowolny  20 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 100m dowolny  20 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 100m dowolny  19 lat i młodsi
Nr  16. Mężczyzn, 100m dowolny  19 lat i młodsi


Ełcka Liga Pływacka 2018/2019  I runda
Ełk, 25-11-2018


Konkurencja 1
25-11-2018
Kobiet, 50m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
30 - 39 lat

1.Jeżewska Elżbieta38Fala37.31241
2.Popowska Edyta38SBR Team38.93212
3.Majak Ewelina3015 Brygada Zmechanizowana40.60187
4.Nikonowicz Ewa3215 Brygada Zmechanizowana49.69102

40 - 49 lat

1.Ciborowska Aneta41KS Seba-Sport Pisz41.82171


<< TOP >>
Konkurencja 2
25-11-2018
Mężczyzn, 50m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
20 - 29 lat

1.Ciborowski Natan20KS Seba-Sport Pisz25.66492
2.Malinowski Rafał2715 Brygada Zmechanizowana29.04339

30 - 39 lat

1.Miezianko Krzysztof38SBR Team33.09229
2.Pieklarz Stefan39Fala34.76198
3.Chrzanowski Roman39Mkp Wiking Ełk35.18190
4.Zajkowski Daniel3815 Brygada Zmechanizowana37.56156

40 - 49 lat

1.Ratajczyk Piotr4515 Brygada Zmechanizowana30.95280
2.Ciborowski Fabian47KS Seba-Sport Pisz33.34224

50 - 59 lat

1.Malicki Andrzej56niezrzeszony33.53220
2.Małachowski Tomasz55niezrzeszony42.06111


<< TOP >>
Konkurencja 3
25-11-2018
Kobiet, 50m dowolny19 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
9 lat i młodsi

1.Pomichowska Maria9Szkoła Podstawowa Nr 1 w Piszu41.22179
2.Grzybowska Amelia8KS Posejdon Grajewo47.45117
3.Maciorowska Natalia8Nauka Pływania47.65116
4.Wojsiat Karina9KS Seba-Sport Pisz47.82114
5.Komosińska Maja9Miejski Ośrodek Sportu i Rekre52.7685
6.Kołodziej Julia9Szkoła Podstawowa Nr 453.7980
7.Jeżewska Marta9Fala55.1174
8.Jusiel Emilia8WODNIK ESKF Ełk55.2774
9.Ewko Nina8Fala58.2963
10.Kucharska Maja9Szkoła Podstawowa Nr 41:02.0152
11.Ignaszak Zofia9Szkoła Podstawowa Nr 41:02.3951
12.Kułakowska Oliwia9Fala1:03.0850
13.Szymańczyk Natalia9Szkoła Podstawowa Nr 41:03.1649
14.Gołaszewska Maja7Fala1:03.5748
15.Zyskowska Julia9Szkoła Podstawowa Nr 41:04.2947
16.Łałak Maja9Szkoła Podstawowa Nr 41:12.4732

10 lat

1.Anna Jonik10Szkoła Podstawowa Nr 440.67186
2.Aleksiejew Lena10KS Posejdon Grajewo41.46176
3.Gajda Julia10KS Seba-Sport Pisz41.57174
4.Pieklarz Wanda10Szkoła Podstawowa Nr 341.78172
5.Piwońska Maja10Szkoła Podstawowa Nr 442.00169
6.Truszkowska Julia10Szkoła Podstawowa Nr 342.53163
7.Buza Zuzanna10Szkoła Podstawowa Nr 344.46142
8.Weichman Wiktoria10KS Seba-Sport Pisz47.76115
9.Krukowska Aleksandra10KS Posejdon Grajewo51.2093
10.Dominika Kołodziej10Szkoła Podstawowa Nr 451.4192
11.Kotylak Olga10Szkoła Podstawowa Nr 453.9180
12.Nietubyć Michalina10Nauka Pływania1:01.8053
DYSKW.Zolnik Natalia10Miejski Ośrodek Sportu i Rekre53.46

11 lat

1.Szymańska Amelia11Szkoła Podstawowa Nr 332.58362
2.Cholewińska Aleksandra11Fala36.35261
3.Kozłowska Marta11Wodnik Grajewo38.41221
4.Czerwińska Izabela11Wodnik Grajewo39.51203
5.Romanowska Lena11Wodnik Grajewo41.63173
6.Opałka Wiktoria11Szkoła Podstawowa Nr 341.80171
7.Tyszkiewicz Hanna11Wodnik Grajewo41.84171
8.Dudek Wiktoria11Szkoła Podstawowa Nr 342.85159
9.Ciborowska Zuzanna11KS Seba-Sport Pisz43.11156
10.Motyka Natalia11Szkoła Podstawowa Nr 343.40153
11.Ruszczyk Michalina11Szkoła Podstawowa Nr 343.42153
12.Mikoś Gabriela11Szkoła Podstawowa Nr 345.10136
13.Jarząbek Karolina11Miejski Ośrodek Sportu i Rekre45.87130
14.Cwalina Laura11Szkoła Podstawowa Nr 346.75122
15.Babińska Zuzanna11Szkoła Podstawowa Nr 346.96121
16.Kwiesielewicz Karolina11Wodnik Grajewo48.11112
17.Łaguna Nikola11Nowara49.91100
18.Synowiec Anna11Szkoła Podstawowa Nr 352.0788
19.Kopiczko Nikola11Nauka Pływania52.2488
20.Chylińska Maja11KS Posejdon Grajewo54.1479
21.Tarasiuk Maria11Pysznik54.9775
22.Nagolska Katarzyna11WODNIK ESKF Ełk1:02.4151
23.Goliczewska Oliwia11SBR Team1:02.9050
24.Zackiewicz Paulina11Szkoła Podstawowa Nr 41:18.3226

12 lat

1.Wyszko Oliwia12Szkoła Podstawowa Nr 435.33284
2.Zalewska Kaja12Szkoła Podstawowa Nr 435.43282
3.Modzelewska Kornelia12UKS MOS Ełk35.85272
4.Skaradzińska Diana12UKS MOS Ełk37.46238
5.Krukowska Anna12KS Posejdon Grajewo38.64217
6.Należyta Magdalena12Szkoła Podstawowa Nr 439.56202
7.Surażyńska Wiktoria12Szkoła Podstawowa Nr 440.07195
8.Brzózka Julia12Miejski Ośrodek Sportu i Rekre40.46189
9.Pieńkowska Joanna12Wodnik Grajewo44.17145
10.Kacprowska Kamila12Miejski Ośrodek Sportu i Rekre45.09136
11.Płochocka Julia12KS Posejdon Grajewo46.01128
12.Uściłowicz Wiktoria12Szkoła Podstawowa Nr 454.0679
13.Klimach Natalia12WODNIK ESKF Ełk59.6259

13 - 14 lat

1.Opałka Weronika14Szkoła Podstawowa Nr 331.69394
2.Kłapkowska Katarzyna14Szkoła Podstawowa Nr 333.34338
3.Sztramko Lidia14Szkoła Podstawowa Nr 334.27311
4.Kulesza Oliwia14Szkoła Podstawowa Nr 935.56279
5.Słomska Klaudia14Szkoła Podstawowa Nr 336.33261
6.Głuchowska Amelia14Szkoła Podstawowa Nr 337.35240
7.Rakowska Natalia14KS Posejdon Grajewo39.23207
8.Burzyńska Katarzyna13WODNIK ESKF Ełk41.19179
9.Matysiewicz Zuzanna13Wodnik Grajewo41.85171
10.Jakubowska Wiktoria14Szkoła Podstawowa Nr 943.37153
11.Ewko Lena13Fala48.33111

15 - 16 lat

1.Szewczyk Paulina16KS Seba-Sport Pisz35.56279
2.Niedużak Julia15Fala36.52257
3.Grzesiuk Martyna15Szkoła Podstawowa Nr 937.54237
4.Krydus Sylwia15Szkoła Podstawowa Nr 238.34222
5.Kalinowska Agata15Szkoła Podstawowa Nr 245.02137
6.Grajewska Zuzanna15Szkoła Podstawowa Nr 246.66123

17 - 19 lat

1.Biernacka Michalina18UKS MOS Ełk30.24453
2.Kowalczyk Nikola17UKS MOS Ełk31.02420
3.Andrzejewska Weronika Kinga18Zespol Szkol nr 1 w Bialej Pis39.79199


<< TOP >>
Konkurencja 4
25-11-2018
Mężczyzn, 50m dowolny19 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
9 lat i młodsi

1.Gładkowski Olaf8UKS MOS Ełk40.61124
2.Warecha Szymon9Szkoła Podstawowa Nr 441.83113
3.Stachelek Ksawery7KS Posejdon Grajewo43.23102
4.Wojsław Szymon9Nauka Pływania44.5294
5.Włodarczyk Michał9Szkoła Podstawowa Nr 448.7071
6.Kaszkiel Dawid8UKS MOS Ełk54.0552
7.Jagiełło Maciej9Szkoła Podstawowa Nr 455.1849
8.Łempicki Marek9WODNIK ESKF Ełk1:00.1138
9.Wiśniewski Dawid8Fala1:00.9436
10.Niedużak Maciej7Fala1:01.3236

10 lat

1.Chrzanowski Remigiusz10UKS MOS Ełk39.43135
2.Jusiel Bartek10WODNIK ESKF Ełk41.64115
3.Biszewski Patryk10Szkoła Podstawowa Nr 443.52100
4.Gawedzki Seweryn10Fala43.60100
5.Ołdakowski Filip10Wodnik Grajewo44.1696
6.Hapon Jacek10Szkoła Podstawowa Nr 344.1996
7.Truszkowski Bartłomiej10Szkoła Podstawowa Nr 444.5793
8.Wojsław Artur10Szkoła Podstawowa Nr 457.3844
9.Nowak Jakub10Szkoła Podstawowa Nr 458.8440
10.Szymanowski Jakub10Szkoła Podstawowa Nr 359.9538
11.Bronakowski Szymon10Szkoła Podstawowa Nr 41:00.7737
12.Heliński Kacper10Szkoła Podstawowa Nr 41:02.3634

11 lat

1.Wasilewski Jakub11Uks "Pływacy" Augustów31.98254
2.Stankiewicz Michał11OSN Amfiprion Olecko37.85153
3.Wencek Tomasz11Wodnik Grajewo40.53124
4.Krakowski Wiktor11Olimpic42.77106
5.Truniarz-Jurek Wiktor11Szkoła Podstawowa Nr 343.28102
6.Truszkowski Olaf11Szkoła Podstawowa Nr 344.0297
7.Wójcik Dacjan11SBR Team44.0997
8.Sieńko Paweł11Szkoła Podstawowa Nr 345.5987
9.Zdancewicz Bartosz11Szkoła Podstawowa Nr 352.4557
10.Pińczak Alan11Szkoła Podstawowa Nr 354.7550

12 lat

1.Stryjewski Szymon12UKS MOS Ełk32.77236
2.Lenczewski Kacper12UKS MOS Ełk33.84214
3.Stachelek Bartosz12KS Posejdon Grajewo34.61200
4.Wilczewski Maksymilian12WODNIK ESKF Ełk35.50185
5.Popławski Jeremi12Nowara36.52170
6.Rosiński Maksymilian12Szkoła Podstawowa Nr 438.05150
7.Kaszkiel Jakub12WODNIK ESKF Ełk38.40146
8.Nowak Adrian12Olimpic38.60144
9.Mielech Eryk12KS Posejdon Grajewo41.15119
10.HYzopski Hubert12Szkoła Podstawowa Nr 442.01112
11.Gręś Filip12Szkoła Podstawowa Nr 444.3395
12.Furman Igor12Szkoła Podstawowa Nr 445.1590
13.Sewastianowicz Kacper12WODNIK ESKF Ełk46.7881
14.Leszczyński Igor12Szkoła Podstawowa Nr 446.9180
15.Minkiewicz Michał12WODNIK ESKF Ełk54.1152

13 - 14 lat

1.Przekop Mateusz14Szkoła Podstawowa Nr 331.54265
2.Pajewski Maciej13WODNIK ESKF Ełk31.69261
3.Pryzmont Piotr13Fala32.84234
4.Biryło Szymon13Szkoła Podstawowa Nr 333.84214
5.Siemieniewicz Jakub13WODNIK ESKF Ełk34.03211
6.Ciborowski Itan13KS Seba-Sport Pisz34.20207
7.Korniluk Maciej13Pysznik34.36205
8.Wybranowski Hubert13SBR Team40.41126

15 - 16 lat

1.Arski Piotr15Szkoła Podstawowa Nr 929.70317
2.Duba Szymon15Szkoła Podstawowa Nr 231.67261
3.Koniecko Maciej15KS Posejdon Grajewo32.01253
4.Zawadzki Kacper16Mkp Wiking Ełk32.32246
5.Szukieć Dominik15Szkoła Podstawowa Nr 932.98231
6.Opiela Jakub15SBR Team33.15228
7.Paszkowski Szymon15Szkoła Podstawowa Nr 233.37223
8.Ciborowski Szymon15KS Seba-Sport Pisz33.38223
9.Godlewski Bartosz15Wodnik Grajewo36.79167
10.Słowikowski Tomasz15Szkoła Podstawowa Nr 237.67155
11.Randzio Adam15Szkoła Podstawowa Nr 937.85153

17 - 19 lat

1.Wiecheć Mateusz17UKS MOS Ełk26.59442
2.Dybikowski Filip17Pysznik32.68238


<< TOP >>
Konkurencja 5
25-11-2018
Kobiet, 50m klasyczny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
20 - 29 lat

1.Kotowicz Anna20Uniwersytet Białystok36.51490

30 - 39 lat

1.Jeżewska Elżbieta38Fala46.93231
2.Nikonowicz Ewa3215 Brygada Zmechanizowana50.02190
3.Popowska Edyta38SBR Team53.62154
4.Majak Ewelina3015 Brygada Zmechanizowana57.22127


<< TOP >>
Konkurencja 6
25-11-2018
Mężczyzn, 50m klasyczny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
20 - 29 lat

1.Ciećka Patryk24niezrzeszony31.09535
2.Ciborowski Natan20KS Seba-Sport Pisz34.02408

30 - 39 lat

1.Zajkowski Daniel3815 Brygada Zmechanizowana39.37263
2.Fiszer Paweł37niezrzeszony40.06250

40 - 49 lat

1.Ratajczyk Piotr4515 Brygada Zmechanizowana39.55260
2.Ciborowski Fabian47KS Seba-Sport Pisz48.03145

50 - 59 lat

1.Wszeborowski Dariusz51SBR Team52.72109
2.Małachowski Tomasz55niezrzeszony53.90102


<< TOP >>
Konkurencja 7
25-11-2018
Kobiet, 50m klasyczny19 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
9 lat i młodsi

1.Jeżewska Marta9Fala58.98116
2.Pomichowska Maria9Szkoła Podstawowa Nr 1 w Piszu1:02.1299
3.Ewko Nina8Fala1:03.6092
4.Maciorowska Natalia8Nauka Pływania1:05.7484
5.Zyskowska Julia9Szkoła Podstawowa Nr 41:16.1654
DYSKW.Kołodziej Julia9Szkoła Podstawowa Nr 4
DYSKW.Jusiel Emilia8WODNIK ESKF Ełk1:09.00
DYSKW.Szymańczyk Natalia9Szkoła Podstawowa Nr 41:16.66

10 lat

1.Buza Zuzanna10Szkoła Podstawowa Nr 352.61164
2.Korsak Maryla10Szkoła Podstawowa Nr 353.30157
3.Kotylak Olga10Szkoła Podstawowa Nr 41:15.8154

11 lat

1.Łaguna Nikola11Nowara46.82232
2.Gorzoch Łucja11Szkoła Podstawowa Nr 347.59221
3.Paszkowska Kinga11Szkoła Podstawowa Nr 348.09214
4.Kozłowska Marta11Wodnik Grajewo48.68207
5.Kwiesielewicz Karolina11Wodnik Grajewo53.50155
6.Motyka Natalia11Szkoła Podstawowa Nr 353.69154
7.Ciborowska Zuzanna11KS Seba-Sport Pisz54.16150
8.Dudek Wiktoria11Szkoła Podstawowa Nr 354.91144
9.Babińska Zuzanna11Szkoła Podstawowa Nr 354.92144
10.Goliczewska Oliwia11SBR Team1:02.7896
11.Tarasiuk Maria11Pysznik1:03.0095
12.Nagolska Katarzyna11WODNIK ESKF Ełk1:07.6277
DYSKW.Markowska Kinga11Szkoła Podstawowa Nr 9
DYSKW.Czerwińska Izabela11Wodnik Grajewo51.40
DYSKW.Mikoś Gabriela11Szkoła Podstawowa Nr 358.45
DYSKW.Synowiec Anna11Szkoła Podstawowa Nr 358.50
DYSKW.Kopiczko Nikola11Nauka Pływania1:02.83

12 lat

1.Modzelewska Kornelia12UKS MOS Ełk45.23258
2.Mielechowicz Anna12Szkoła Podstawowa Nr 447.30225
3.Należyta Magdalena12Szkoła Podstawowa Nr 448.60208
4.Płochocka Julia12KS Posejdon Grajewo50.51185
5.Pokrzywa Julia12Miejski Ośrodek Sportu i Rekre53.76153
6.Darmofał Gabriela12Szkoła Podstawowa Nr 455.30141
7.Klimach Natalia12WODNIK ESKF Ełk1:20.7745
DYSKW.Pieńkowska Joanna12Wodnik Grajewo54.91

13 - 14 lat

1.Żukowska Maria14Szkoła Podstawowa Nr 341.85325
2.Słomska Klaudia14Szkoła Podstawowa Nr 342.52310
3.Nowak Maria14Szkoła Podstawowa Nr 344.16277
4.Kłapkowska Katarzyna14Szkoła Podstawowa Nr 344.54270
5.Obiedzińska Aleksandra14KS Posejdon Grajewo50.36187
6.Ewko Lena13Fala50.44186
7.Jakubowska Wiktoria14Szkoła Podstawowa Nr 951.47175
8.Burzyńska Katarzyna13WODNIK ESKF Ełk51.62173

15 - 16 lat

1.Grzesiuk Martyna15Szkoła Podstawowa Nr 946.02245
2.Kalinowska Agata15Szkoła Podstawowa Nr 251.09179

17 - 19 lat

1.Biernacka Michalina18UKS MOS Ełk40.93348
2.Andrzejewska Weronika Kinga18Zespol Szkol nr 1 w Bialej Pis46.89231


<< TOP >>
Konkurencja 8
25-11-2018
Mężczyzn, 50m klasyczny19 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
9 lat i młodsi

DYSKW.Łempicki Marek9WODNIK ESKF Ełk1:16.62

10 lat

1.Jusiel Bartek10WODNIK ESKF Ełk58.7579
2.Gawedzki Seweryn10Fala59.4576
3.Szymanowski Jakub10Szkoła Podstawowa Nr 31:00.3973
4.Bronakowski Szymon10Szkoła Podstawowa Nr 41:01.9867
5.Hapon Jacek10Szkoła Podstawowa Nr 31:06.1655

11 lat

1.Truszkowski Olaf11Szkoła Podstawowa Nr 351.53117
2.Stankiewicz Michał11OSN Amfiprion Olecko55.7293
3.Krakowski Wiktor11Olimpic56.9287
4.Sieńko Paweł11Szkoła Podstawowa Nr 31:15.0038
5.Zdancewicz Bartosz11Szkoła Podstawowa Nr 31:19.7331
DYSKW.Wójcik Dacjan11SBR Team57.72

12 lat

1.Lenczewski Kacper12UKS MOS Ełk43.43196
2.HYzopski Hubert12Szkoła Podstawowa Nr 445.81167
3.Rosiński Maksymilian12Szkoła Podstawowa Nr 448.15144
4.Wilczewski Maksymilian12WODNIK ESKF Ełk48.52140
5.Sewastianowicz Kacper12WODNIK ESKF Ełk50.15127
6.Kaszkiel Jakub12WODNIK ESKF Ełk56.0891
7.Nowak Adrian12Olimpic57.5784

13 - 14 lat

1.Kacperski Maciej14Szkoła Podstawowa Nr 333.65422
2.Danieluk Oskar14Szkoła Podstawowa Nr 338.33285
3.Wołyniec Dominik14Szkoła Podstawowa Nr 343.00202
4.Ciborowski Itan13KS Seba-Sport Pisz43.03202
5.Biryło Szymon13Szkoła Podstawowa Nr 343.77191
6.Korniluk Maciej13Pysznik45.06175

15 - 16 lat

1.Żmuda Szymon15Szkoła Podstawowa Nr 939.27265
2.Szukieć Dominik15Szkoła Podstawowa Nr 943.34197
3.Randzio Adam15Szkoła Podstawowa Nr 947.07154
4.Ciborowski Szymon15KS Seba-Sport Pisz51.31119


<< TOP >>
Konkurencja 9
25-11-2018
Kobiet, 50m motylkowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
20 - 29 lat

1.Kotowicz Anna20Uniwersytet Białystok32.03440


<< TOP >>
Konkurencja 10
25-11-2018
Mężczyzn, 50m motylkowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
20 - 29 lat

1.Ciećka Patryk24niezrzeszony27.10520

30 - 39 lat

1.Fiszer Paweł37niezrzeszony43.29127


<< TOP >>
Konkurencja 11
25-11-2018
Kobiet, 50m motylkowy19 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
10 lat

1.Piwońska Maja10Szkoła Podstawowa Nr 448.01130
2.Pieklarz Wanda10Szkoła Podstawowa Nr 348.39127
3.Korsak Maryla10Szkoła Podstawowa Nr 350.07115
4.Gajda Julia10KS Seba-Sport Pisz55.6983
5.Weichman Wiktoria10KS Seba-Sport Pisz59.5768

11 lat

1.Paszkowska Kinga11Szkoła Podstawowa Nr 345.80150

12 lat

1.Zalewska Kaja12Szkoła Podstawowa Nr 443.06181
2.Mielechowicz Anna12Szkoła Podstawowa Nr 445.21156
DYSKW.Uściłowicz Wiktoria12Szkoła Podstawowa Nr 41:04.15

13 - 14 lat

1.Opałka Weronika14Szkoła Podstawowa Nr 335.88313
2.Kulesza Oliwia14Szkoła Podstawowa Nr 938.96245
3.Żukowska Maria14Szkoła Podstawowa Nr 340.52217
4.Lempiecka Julita14UKS MOS Ełk41.52202
5.Nowak Maria14Szkoła Podstawowa Nr 346.10147

15 - 16 lat

1.Niedużak Julia15Fala40.43219
2.Szewczyk Paulina16KS Seba-Sport Pisz41.65200
3.Krydus Sylwia15Szkoła Podstawowa Nr 252.18101


<< TOP >>
Konkurencja 12
25-11-2018
Mężczyzn, 50m motylkowy19 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
9 lat i młodsi

1.Wojsław Szymon9Nauka Pływania1:08.2032

12 lat

1.Popławski Jeremi12Nowara47.1998
2.Furman Igor12Szkoła Podstawowa Nr 454.6263

13 - 14 lat

1.Danieluk Oskar14Szkoła Podstawowa Nr 333.64272
2.Wołyniec Dominik14Szkoła Podstawowa Nr 339.95162
DYSKW.Siemieniewicz Jakub13WODNIK ESKF Ełk45.53

15 - 16 lat

1.Wiecheć Tomasz15UKS MOS Ełk29.53402
2.Żmuda Szymon15Szkoła Podstawowa Nr 933.09285
3.Arski Piotr15Szkoła Podstawowa Nr 935.79225
4.Duba Szymon15Szkoła Podstawowa Nr 237.46197
5.Koniecko Maciej15KS Posejdon Grajewo40.28158

17 - 19 lat

1.Rutkowski Michał18UKS MOS Ełk27.46500
2.Dybikowski Filip17Pysznik37.23200


<< TOP >>
Konkurencja 13
25-11-2018
Kobiet, 100m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
40 - 49 lat

1.Ciborowska Aneta41KS Seba-Sport Pisz1:42.40123


<< TOP >>
Konkurencja 14
25-11-2018
Mężczyzn, 100m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
20 - 29 lat

1.Malinowski Rafał2715 Brygada Zmechanizowana1:05.94316

30 - 39 lat

1.Miezianko Krzysztof38SBR Team1:14.23221
2.Chrzanowski Roman39Mkp Wiking Ełk1:22.65160
3.Pieklarz Stefan39Fala1:23.51155

50 - 59 lat

1.Malicki Andrzej56niezrzeszony1:16.58202
2.Wszeborowski Dariusz51SBR Team1:40.4389


<< TOP >>
Konkurencja 15
25-11-2018
Kobiet, 100m dowolny19 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
9 lat i młodsi

1.Wojsiat Karina9KS Seba-Sport Pisz1:50.4198

10 lat

1.Truszkowska Julia10Szkoła Podstawowa Nr 31:37.56142
2.Aleksiejew Lena10KS Posejdon Grajewo1:41.18128
3.Krukowska Aleksandra10KS Posejdon Grajewo1:58.0880

11 lat

1.Szymańska Amelia11Szkoła Podstawowa Nr 31:16.00302
2.Cholewińska Aleksandra11Fala1:25.93209
3.Gorzoch Łucja11Szkoła Podstawowa Nr 31:25.97208
4.Opałka Wiktoria11Szkoła Podstawowa Nr 31:38.47139
5.Ruszczyk Michalina11Szkoła Podstawowa Nr 31:38.70138
6.Cwalina Laura11Szkoła Podstawowa Nr 31:46.35110
7.Chylińska Maja11KS Posejdon Grajewo1:47.85105

12 lat

1.Wyszko Oliwia12Szkoła Podstawowa Nr 41:24.20222
2.Skaradzińska Diana12UKS MOS Ełk1:25.57211
3.Krukowska Anna12KS Posejdon Grajewo1:30.85177
4.Surażyńska Wiktoria12Szkoła Podstawowa Nr 41:36.79146

13 - 14 lat

1.Sztramko Lidia14Szkoła Podstawowa Nr 31:16.05301
2.Lempiecka Julita14UKS MOS Ełk1:16.99290
3.Głuchowska Amelia14Szkoła Podstawowa Nr 31:25.50212
4.Rakowska Natalia14KS Posejdon Grajewo1:34.05159

17 - 19 lat

1.Kowalczyk Nikola17UKS MOS Ełk1:11.95356


<< TOP >>
Konkurencja 16
25-11-2018
Mężczyzn, 100m dowolny19 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
9 lat i młodsi

1.Gładkowski Olaf8UKS MOS Ełk1:34.69106
2.Warecha Szymon9Szkoła Podstawowa Nr 41:40.2590
3.Stachelek Ksawery7KS Posejdon Grajewo1:43.1982
4.Kaszkiel Dawid8UKS MOS Ełk2:08.4042

10 lat

1.Chrzanowski Remigiusz10UKS MOS Ełk1:32.87113
2.Biszewski Patryk10Szkoła Podstawowa Nr 41:49.1369

11 lat

1.Wasilewski Jakub11Uks "Pływacy" Augustów1:11.45248
2.Truniarz-Jurek Wiktor11Szkoła Podstawowa Nr 31:43.3682

12 lat

1.Stryjewski Szymon12UKS MOS Ełk1:14.94215
2.Stachelek Bartosz12KS Posejdon Grajewo1:19.70179
3.Mielech Eryk12KS Posejdon Grajewo1:35.98102
4.Gręś Filip12Szkoła Podstawowa Nr 41:42.6184
5.Leszczyński Igor12Szkoła Podstawowa Nr 41:53.2562

13 - 14 lat

1.Kacperski Maciej14Szkoła Podstawowa Nr 358.22459
2.Przekop Mateusz14Szkoła Podstawowa Nr 31:12.96233
3.Pajewski Maciej13WODNIK ESKF Ełk1:14.00223
4.Pryzmont Piotr13Fala1:17.66193
5.Wybranowski Hubert13SBR Team1:33.15112

15 - 16 lat

1.Wiecheć Tomasz15UKS MOS Ełk1:03.41355
2.Opiela Jakub15SBR Team1:13.26230
3.Zawadzki Kacper16Mkp Wiking Ełk1:15.48211
4.Paszkowski Szymon15Szkoła Podstawowa Nr 21:24.49150

17 - 19 lat

1.Rutkowski Michał18UKS MOS Ełk58.56451
2.Wiecheć Mateusz17UKS MOS Ełk59.02441