Ełcka Liga Pływacka Ełk, 20-3-2016 |
Konkurencja 33 2016-03-20 | Kobiet, 50m dowolny | 29 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
10 lat i młodsi |
1. | Maziukiewicz Nicole | 9 | unattached | 36.85 | 250 | ___________ | ||
2. | Biszewska Gabriela | 10 | Amfiprion | 37.35 | 240 | ___________ | ||
3. | Kuczyńska Kinga | 10 | Uks Mos Ełk | 37.61 | 235 | ___________ | ||
4. | Gawedzka Natalia | 10 | Uks Mos Ełk | 37.63 | 235 | ___________ | ||
5. | Grzegorczyk Maja | 10 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 39.32 | 206 | ___________ | ||
6. | Roszczewska Martyna | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 39.53 | 203 | ___________ | ||
7. | Modzelewska Kornelia | 9 | Uks Mos Ełk | 40.64 | 187 | ___________ | ||
8. | Klemarewska Natalia | 9 | Uks Mos Ełk | 43.69 | 150 | ___________ | ||
9. | Gajda Natalia | 10 | Uks Mos Ełk | 44.47 | 142 | ___________ | ||
10. | Balcer Kinga | 10 | ESKF Wodnik | 47.09 | 120 | ___________ | ||
11. | Radel Martyna | 10 | ESKF Wodnik | 47.43 | 117 | ___________ | ||
12. | Skaradzińska Diana | 9 | MOSiR | 47.82 | 114 | ___________ | ||
13. | Waszkiewicz Agnieszka | 10 | ESKF Wodnik | 49.58 | 102 | ___________ | ||
14. | Niedużak Daria | 10 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 49.97 | 100 | ___________ | ||
15. | Ciborowska Aleksandra | 9 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 54.19 | 78 | ___________ | ||
16. | Kasztelan Elwira | 8 | Uks Mos Ełk | 56.44 | 69 | ___________ | ||
17. | Świeczko Kornelia | 8 | Uks Mos Ełk | 56.61 | 69 | ___________ | ||
18. | Więcko Martyna | 9 | MOSiR | 1:04.32 | 47 | ___________ |
11 lat |
1. | Kulikowska Oliwia | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 34.85 | 296 | ___________ | ||
2. | Opałka Weronika | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 35.69 | 276 | ___________ | ||
3. | Kasprzak Rebeka | 11 | Tryton Olecko | 35.86 | 272 | ___________ | ||
4. | Święćkowska Nikola | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 36.76 | 252 | ___________ | ||
5. | Rempalska Julia | 11 | MOSiR | 36.82 | 251 | ___________ | ||
6. | Rudzińska Aleksandra | 11 | Tryton Olecko | 37.33 | 241 | ___________ | ||
7. | Kołecka Karolina | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 37.37 | 240 | ___________ | ||
8. | Jankowska Hanna | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 38.15 | 226 | ___________ | ||
9. | Sztramko Lidia | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 39.30 | 206 | ___________ | ||
10. | Kulesza Oliwia | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 | 39.95 | 196 | ___________ | ||
11. | Kłapkowska Katarzyna | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 42.92 | 158 | ___________ | ||
12. | Głuchowska Amelia | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 43.69 | 150 | ___________ | ||
13. | Jermak Martyna | 11 | ESKF Wodnik | 45.13 | 136 | ___________ | ||
14. | Słomska Klaudia | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 45.78 | 130 | ___________ | ||
15. | Dąbrowska Zuzanna | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 47.07 | 120 | ___________ |
12 lat |
1. | Hatalska Natalia | 12 | Amfiprion | 32.52 | 364 | ___________ | ||
2. | Makuch Milena | 12 | ESKF Wodnik | 37.36 | 240 | ___________ | ||
3. | Żmijewska Ewa | 12 | ESKF Wodnik | 37.96 | 229 | ___________ | ||
4. | Kowalewska Roksana | 12 | Szkoła Podstawowa nr 4 | 38.81 | 214 | ___________ | ||
5. | Pawlukowska Dominika | 12 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 39.03 | 211 | ___________ | ||
6. | Piotrowska Zuzanna | 12 | Szkoła Podstawowa nr 4 | 42.61 | 162 | ___________ | ||
7. | Roszko Ada | 12 | ESKF Wodnik | 43.61 | 151 | ___________ |
13 lat |
1. | Maciejewska Martyna | 13 | GIM Nr3 | 37.34 | 241 | ___________ | ||
2. | Cholewińska Paulina | 13 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 38.71 | 216 | ___________ | ||
3. | Kacprzyk Izabela | 13 | MOSiR | 39.14 | 209 | ___________ | ||
4. | Długołęcka Sandra | 13 | GIM Nr 1 | 41.09 | 180 | ___________ | ||
5. | Malinowska Eliza | 13 | GIM Nr3 | 53.58 | 81 | ___________ | ||
6. | Choma Aleksandra | 13 | GIM Nr3 | 55.53 | 73 | ___________ |
14 lat |
1. | Kowalczyk Nikola | 14 | Uks Mos Ełk | 30.54 | 440 | ___________ | ||
2. | Gryżewska Lena | 14 | GIM Nr3 | 31.13 | 416 | ___________ | ||
3. | Gienieczko Oliwia | 14 | Uks Mos Ełk | 34.65 | 301 | ___________ | ||
4. | Kiersztyn Julia | 14 | GIM Nr3 | 35.52 | 280 | ___________ | ||
5. | Orchowska Aleksandra | 14 | GIM Nr3 | 36.91 | 249 | ___________ | ||
6. | Staszek Julia | 14 | GIM Nr3 | 38.95 | 212 | ___________ | ||
7. | Szczerba Patrycja | 14 | GIM Nr 1 | 43.42 | 153 | ___________ | ||
8. | Różańska Agnieszka | 14 | GIM Nr3 | 46.44 | 125 | ___________ | ||
9. | Olszewska Amelia | 14 | GIM Nr 1 | 47.18 | 119 | ___________ | ||
10. | Karwowska Katarzyna | 14 | GIM Nr 1 | 52.41 | 87 | ___________ | ||
11. | Łojewska Martyna | 14 | GIM Nr 1 | 1:01.02 | 55 | ___________ |
15 lat |
1. | Biernacka Michalina | 15 | Uks Mos Ełk | 28.43 | 546 | ___________ | ||
2. | Albin Weronika | 15 | GIM Nr4 | 34.12 | 315 | ___________ | ||
3. | Opiłowska Magdalena | 15 | GIM Nr4 | 37.10 | 245 | ___________ | ||
4. | Keller Wiktoria | 15 | GIM Nr 1 | 49.97 | 100 | ___________ |
16 - 18 lat |
1. | Wierzchowska Kinga | 18 | ZS nr 2 Ełk | 32.91 | 352 | ___________ | ||
2. | Mirkowicz Izabela | 18 | ZS nr 2 Ełk | 36.36 | 261 | ___________ | ||
3. | Waszkiewicz Justyna | 16 | ESKF Wodnik | 36.86 | 250 | ___________ | ||
4. | Świeczko Oliwia | 16 | ZS nr 1 w Ełku | 41.83 | 171 | ___________ |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 2016-03-20 | Kobiet, 50m dowolny | 30 - 69 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
30 - 39 lat |
1. | Jeżewska Elżbieta | 35 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 38.30 | 223 | ___________ | ||
2. | Andryszczyk Urszula | 38 | Mkp Wiking | 42.95 | 158 | ___________ | ||
3. | Głuchowska Małgorzata | 36 | MOSiR | 46.74 | 122 | ___________ |
40 - 49 lat |
1. | Pawluczuk Elżbieta | 40 | MOSiR | 49.77 | 101 | ___________ |
50 - 59 lat |
1. | Czajkowska Marzena | 52 | Czajkowska | 38.93 | 212 | ___________ | ||
2. | Pysznik Małgorzata | 53 | MOSiR | 43.53 | 152 | ___________ |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 2016-03-20 | Mężczyzn, 50m dowolny | 29 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
10 lat i młodsi |
1. | Przybysz Krzysztof | 10 | Uks Mos Ełk | 32.50 | 242 | ___________ | ||
2. | Pajewski Maciej | 10 | ESKF Wodnik | 36.98 | 164 | ___________ | ||
3. | Sobociński Jakub | 10 | Uks Mos Ełk | 37.09 | 162 | ___________ | ||
4. | Liszewski Maciej | 10 | Uks Mos Ełk | 37.29 | 160 | ___________ | ||
5. | Grzymkowski Hubert | 9 | Uks Mos Ełk | 38.42 | 146 | ___________ | ||
6. | Obara Mikołaj | 10 | ESKF Wodnik | 40.08 | 129 | ___________ | ||
7. | Wasilewski Jakub | 8 | UKS PŁYWACY Augustów | 40.19 | 128 | ___________ | ||
8. | Dzienisiewicz Adrian | 9 | Uks Mos Ełk | 41.03 | 120 | ___________ | ||
9. | Birył0 Szymon | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 42.11 | 111 | ___________ | ||
10. | Korniluk Maciej | 10 | MOSiR | 43.09 | 103 | ___________ | ||
11. | Lenczewski Kacper | 9 | Uks Mos Ełk | 44.77 | 92 | ___________ | ||
12. | Piwowarczyk Konrad | 8 | Uks Mos Ełk | 48.71 | 71 | ___________ | ||
13. | Grzesiuk Bartosz | 8 | Uks Mos Ełk | 52.24 | 58 | ___________ | ||
14. | Stambłowski Kacper | 8 | MOSiR | 54.31 | 51 | ___________ | ||
15. | Truszkowski Olaf | 8 | MOSiR | 1:09.51 | 24 | ___________ |
11 lat |
1. | Kacperski Maciej | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 32.97 | 232 | ___________ | ||
2. | Szmyt Filip | 11 | Amfiprion | 35.77 | 181 | ___________ | ||
3. | Przekop Mateusz | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 36.03 | 177 | ___________ | ||
4. | Korzeb Oliwier | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 36.55 | 170 | ___________ | ||
5. | Stalmaski Wojciech | 11 | Uks Mos Ełk | 36.78 | 167 | ___________ | ||
6. | Fajutowski Aleksander | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 37.93 | 152 | ___________ | ||
7. | Jagłowski Patryk | 11 | Uks Mos Ełk | 40.83 | 122 | ___________ | ||
8. | Danieluk Oskar | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 41.03 | 120 | ___________ | ||
9. | Truniarz- Jurek Hubert | 11 | Uks Mos Ełk | 42.87 | 105 | ___________ | ||
10. | Wołyniec Dominik | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 48.16 | 74 | ___________ |
12 lat |
1. | Popławski Ksawery | 12 | Uks Mos Ełk | 29.43 | 326 | ___________ | ||
2. | Wiecheć Tomasz | 12 | Uks Mos Ełk | 30.95 | 280 | ___________ | ||
3. | Przyborowski Michał | 12 | Szkoła Podstawowa nr 4 | 33.38 | 223 | ___________ | ||
4. | Mitin Dawid | 12 | Amfiprion | 33.60 | 219 | ___________ | ||
5. | Arski Piotr | 12 | ESKF Wodnik | 35.79 | 181 | ___________ | ||
6. | Dec Dominik | 12 | Szkoła Podstawowa nr 4 | 39.03 | 139 | ___________ | ||
7. | Ruchlewicz Dawid | 12 | Szkoła Podstawowa nr 4 | 40.01 | 129 | ___________ | ||
8. | Opiela Jakub | 12 | MOSiR | 40.93 | 121 | ___________ | ||
9. | Randzio Adam | 12 | ESKF Wodnik | 45.12 | 90 | ___________ |
13 lat |
1. | Grzegorczyk Wiktor | 13 | Uks Mos Ełk | 28.16 | 372 | ___________ | ||
2. | Masalski Paweł | 13 | Amfiprion | 28.81 | 347 | ___________ | ||
3. | Bondziul Adrian | 13 | ESKF Wodnik | 36.42 | 172 | ___________ | ||
4. | Obara Stanisław | 13 | GIM Nr3 | 37.20 | 161 | ___________ | ||
5. | Kułakowski Kacper | 13 | GIM Nr3 | 39.57 | 134 | ___________ | ||
6. | Mik Kacper | 13 | ESKF Wodnik | 39.69 | 133 | ___________ | ||
7. | Halicki Hubert | 13 | GIM Nr4 | 45.74 | 86 | ___________ | ||
8. | Garlicki Artur | 13 | GIM Nr4 | 47.32 | 78 | ___________ | ||
9. | Jasionowski Jakub | 13 | ESKF Wodnik | 47.60 | 77 | ___________ | ||
10. | Chojęta Maksymilian | 13 | ESKF Wodnik | 55.21 | 49 | ___________ |
14 lat |
1. | Wiecheć Mateusz | 14 | Uks Mos Ełk | 27.29 | 409 | ___________ | ||
2. | Gałkowski Błażej | 14 | Tryton Olecko | 27.46 | 401 | ___________ | ||
3. | Wierzchowski Michał | 14 | GIM Nr3 | 32.13 | 250 | ___________ | ||
4. | Grajewski Robert | 14 | GIM Nr 1 | 33.68 | 217 | ___________ | ||
5. | Dmochowski Jakub | 14 | GIM Nr 1 | 35.98 | 178 | ___________ | ||
6. | Zaleski Piotr | 14 | GIM Nr3 | 36.73 | 167 | ___________ | ||
7. | Żyliński Piotr | 14 | GIM Nr 1 | 37.25 | 160 | ___________ | ||
8. | Rajkiewicz Hubert | 14 | GIM Nr 1 | 37.88 | 152 | ___________ | ||
9. | Miszler Dominik | 14 | GIM Nr 1 | 38.16 | 149 | ___________ | ||
10. | Dybikowski Filip | 14 | GIM Nr 1 | 38.87 | 141 | ___________ | ||
11. | Kunda Kacper | 14 | GIM Nr3 | 41.46 | 116 | ___________ | ||
12. | Krasowski Hubert | 14 | GIM Nr3 | 42.65 | 107 | ___________ | ||
13. | Szmydt Dawid | 14 | GIM Nr 1 | 44.19 | 96 | ___________ |
15 lat |
1. | Rutkowski Michał | 15 | Uks Mos Ełk | 25.88 | 479 | ___________ | ||
2. | Sawicki Dawid | 15 | GIM Nr4 | 28.26 | 368 | ___________ | ||
3. | Makuch Michał | 15 | ESKF Wodnik | 30.14 | 303 | ___________ | ||
4. | Cimochowski Adrian | 15 | GIM Nr 1 | 30.40 | 296 | ___________ | ||
5. | Jaskóła Krzysztof | 15 | ESKF Wodnik | 31.50 | 266 | ___________ | ||
6. | Wiśniewski Piotr | 15 | GIM Nr 1 | 33.00 | 231 | ___________ | ||
7. | Chudziński Cezary | 15 | GIM Nr 1 | 33.39 | 223 | ___________ | ||
8. | Woźnicki Paweł | 15 | GIM Nr 1 | 34.03 | 211 | ___________ | ||
9. | Waszkiewicz Marcin | 15 | GIM Nr 1 | 35.20 | 190 | ___________ | ||
10. | Liszewski Michał | 15 | ESKF Wodnik | 35.68 | 183 | ___________ | ||
11. | Trawiński Michał | 15 | GIM Nr 1 | 37.65 | 155 | ___________ |
16 - 18 lat |
1. | Kasztelan Mateusz | 17 | Sms Olsztyn | 23.80 | 616 | ___________ | ||
2. | Dracewicz Rafał | 17 | ZS nr 2 Ełk | 27.82 | 386 | ___________ | ||
3. | Korniluk Piotr | 17 | MOSiR | 28.26 | 368 | ___________ | ||
4. | Koszorek Szymon | 16 | ZS nr 2 Ełk | 28.50 | 359 | ___________ | ||
5. | Biszewski Mateusz | 17 | Amfiprion | 28.79 | 348 | ___________ |
19 - 29 lat |
1. | Niewodowski Hubert | 19 | Mkp Wiking | 26.22 | 461 | ___________ |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 2016-03-20 | Mężczyzn, 50m dowolny | 30 - 69 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
30 - 39 lat |
1. | Makal Igor | 36 | Mkp Wiking | 33.63 | 218 | ___________ | ||
2. | Pieklarz Stefan | 36 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 35.86 | 180 | ___________ | ||
3. | Gawedzki Tomasz | 37 | Niezrzeszony | 42.39 | 109 | ___________ |
40 - 49 lat |
1. | Kotowicz Robert | 45 | Mkp Wiking | 31.49 | 266 | ___________ | ||
2. | Gryżewski Maciej | 43 | Mkp Wiking | 37.69 | 155 | ___________ | ||
3. | Lacki Tomasz | 49 | MOSiR | 42.28 | 110 | ___________ | ||
4. | Matwiejczyk Arkadiusz | 44 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 47.58 | 77 | ___________ |
50 - 59 lat |
1. | Czajkowski Tomasz | 51 | Czajkowska | 32.85 | 234 | ___________ | ||
2. | Malicki Andrzej | 53 | Niezrzeszony | 34.64 | 200 | ___________ | ||
3. | Rymszo Bogusław | 56 | Czajkowska | 35.19 | 190 | ___________ |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 2016-03-20 | Kobiet, 50m klasyczny | 29 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
10 lat i młodsi |
1. | Maziukiewicz Nicole | 9 | unattached | 49.63 | 195 | ___________ | ||
2. | Grzegorczyk Maja | 10 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 50.95 | 180 | ___________ | ||
3. | Gajda Natalia | 10 | Uks Mos Ełk | 51.30 | 176 | ___________ | ||
4. | Klemarewska Natalia | 9 | Uks Mos Ełk | 54.32 | 149 | ___________ | ||
5. | Niedużak Daria | 10 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 56.21 | 134 | ___________ | ||
6. | Radel Martyna | 10 | ESKF Wodnik | 58.95 | 116 | ___________ | ||
7. | Świeczko Kornelia | 8 | Uks Mos Ełk | 1:04.73 | 88 | ___________ | ||
8. | Ciborowska Aleksandra | 9 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 1:08.33 | 74 | ___________ |
11 lat |
1. | Opałka Weronika | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 44.02 | 280 | ___________ | ||
2. | Bagieńska Maja | 11 | Żabka Olecko | 44.37 | 273 | ___________ | ||
3. | Rempalska Julia | 11 | MOSiR | 47.62 | 221 | ___________ | ||
4. | Kasprzak Rebeka | 11 | Tryton Olecko | 48.64 | 207 | ___________ | ||
5. | Słomska Klaudia | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 48.87 | 204 | ___________ | ||
6. | Rudzińska Aleksandra | 11 | Tryton Olecko | 50.51 | 185 | ___________ | ||
7. | Żukowska Maria | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 50.67 | 183 | ___________ | ||
8. | Nowak Maria | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 51.19 | 178 | ___________ | ||
9. | Kłapkowska Katarzyna | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 53.47 | 156 | ___________ | ||
10. | Dąbrowska Zuzanna | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 55.27 | 141 | ___________ | ||
11. | Głuchowska Amelia | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 59.92 | 111 | ___________ | ||
12. | Jermak Martyna | 11 | ESKF Wodnik | 1:11.00 | 66 | ___________ |
12 lat |
1. | Hatalska Natalia | 12 | Amfiprion | 46.02 | 245 | ___________ | ||
2. | Makuch Milena | 12 | ESKF Wodnik | 46.26 | 241 | ___________ | ||
3. | Pawlukowska Dominika | 12 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 48.36 | 211 | ___________ | ||
4. | Niedużak Julia | 12 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 49.36 | 198 | ___________ | ||
5. | Żmijewska Ewa | 12 | ESKF Wodnik | 50.35 | 187 | ___________ | ||
6. | Roszko Ada | 12 | ESKF Wodnik | 53.99 | 151 | ___________ | ||
7. | Piotrowska Zuzanna | 12 | Szkoła Podstawowa nr 4 | 56.14 | 135 | ___________ |
13 lat |
1. | Cholewińska Paulina | 13 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 48.32 | 211 | ___________ | ||
2. | Parzych Paulina | 13 | GIM Nr3 | 50.83 | 181 | ___________ | ||
3. | Kacprzyk Izabela | 13 | MOSiR | 52.11 | 168 | ___________ |
14 lat |
1. | Kowalczyk Nikola | 14 | Uks Mos Ełk | 42.21 | 317 | ___________ | ||
2. | Gienieczko Oliwia | 14 | Uks Mos Ełk | 44.53 | 270 | ___________ | ||
3. | Kruszewska Lidia | 14 | GIM Nr3 | 44.61 | 269 | ___________ | ||
4. | Orchowska Aleksandra | 14 | GIM Nr3 | 44.82 | 265 | ___________ | ||
5. | Kiersztyn Julia | 14 | GIM Nr3 | 46.98 | 230 | ___________ | ||
6. | Wiśniewska Aleksandra | 14 | GIM Nr3 | 49.74 | 194 | ___________ | ||
7. | Olszewska Amelia | 14 | GIM Nr 1 | 50.22 | 188 | ___________ | ||
8. | Szczerba Patrycja | 14 | GIM Nr 1 | 53.13 | 159 | ___________ |
15 lat |
1. | Truszkowska Wiktoria | 15 | GIM Nr4 | 44.93 | 263 | ___________ | ||
2. | Borucka Weronika | 15 | GIM Nr 1 | 1:02.31 | 98 | ___________ |
16 - 18 lat |
1. | Kotowicz Anna | 17 | ZS nr 2 Ełk | 34.81 | 566 | ___________ | ||
2. | Świeczko Oliwia | 16 | ZS nr 1 w Ełku | 45.88 | 247 | ___________ | ||
3. | Mirkowicz Izabela | 18 | ZS nr 2 Ełk | 46.85 | 232 | ___________ | ||
4. | Waszkiewicz Justyna | 16 | ESKF Wodnik | 50.19 | 188 | ___________ |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 2016-03-20 | Kobiet, 50m klasyczny | 30 - 69 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
30 - 39 lat |
1. | Jeżewska Elżbieta | 35 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 47.90 | 217 | ___________ | ||
2. | Guzewicz Katarzyna | 37 | MOSiR | 58.55 | 119 | ___________ | ||
3. | Głuchowska Małgorzata | 36 | MOSiR | 1:00.70 | 106 | ___________ | ||
4. | Andryszczyk Urszula | 38 | Mkp Wiking | 1:01.73 | 101 | ___________ |
40 - 49 lat |
1. | Pawluczuk Elżbieta | 40 | MOSiR | 54.59 | 146 | ___________ | ||
2. | Malewska Julita | 45 | GIM Nr 1 | 59.50 | 113 | ___________ |
50 - 59 lat |
1. | Pysznik Małgorzata | 53 | MOSiR | 56.63 | 131 | ___________ |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 2016-03-20 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 29 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
10 lat i młodsi |
1. | Liszewski Maciej | 10 | Uks Mos Ełk | 47.41 | 151 | ___________ | ||
2. | Korniluk Maciej | 10 | MOSiR | 53.03 | 107 | ___________ | ||
3. | Birył0 Szymon | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 54.20 | 101 | ___________ | ||
4. | Wasilewski Jakub | 8 | UKS PŁYWACY Augustów | 55.51 | 94 | ___________ |
11 lat |
1. | Szmyt Filip | 11 | Amfiprion | 50.00 | 128 | ___________ | ||
2. | Truniarz- Jurek Hubert | 11 | Uks Mos Ełk | 52.40 | 111 | ___________ | ||
3. | Fajutowski Aleksander | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 56.17 | 90 | ___________ | ||
4. | Wołyniec Dominik | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 56.59 | 88 | ___________ |
12 lat |
1. | Przyborowski Michał | 12 | Szkoła Podstawowa nr 4 | 45.61 | 169 | ___________ | ||
2. | Arski Piotr | 12 | ESKF Wodnik | 47.67 | 148 | ___________ | ||
3. | Randzio Adam | 12 | ESKF Wodnik | 53.21 | 106 | ___________ |
13 lat |
1. | Mik Kacper | 13 | ESKF Wodnik | 46.36 | 161 | ___________ | ||
2. | Bondziul Adrian | 13 | ESKF Wodnik | 48.55 | 140 | ___________ | ||
3. | Kopyciński Kacper | 13 | GIM Nr4 | 49.95 | 129 | ___________ | ||
4. | Chojęta Maksymilian | 13 | ESKF Wodnik | 55.56 | 93 | ___________ | ||
5. | Jasionowski Jakub | 13 | ESKF Wodnik | 56.82 | 87 | ___________ |
14 lat |
1. | Gałkowski Błażej | 14 | Tryton Olecko | 37.93 | 295 | ___________ | ||
2. | Dybikowski Filip | 14 | GIM Nr 1 | 46.27 | 162 | ___________ | ||
3. | Zaleski Piotr | 14 | GIM Nr3 | 46.55 | 159 | ___________ |
15 lat |
1. | Mrówka Dawid | 15 | GIM Nr 1 | 44.76 | 179 | ___________ | ||
2. | Liszewski Michał | 15 | ESKF Wodnik | 46.47 | 160 | ___________ | ||
3. | Waszkiewicz Marcin | 15 | GIM Nr 1 | 48.14 | 144 | ___________ | ||
4. | Jurczyk Jakub | 15 | GIM Nr 1 | 48.47 | 141 | ___________ |
16 - 18 lat |
1. | Dracewicz Rafał | 17 | ZS nr 2 Ełk | 35.08 | 372 | ___________ | ||
2. | Korniluk Piotr | 17 | MOSiR | 37.34 | 309 | ___________ |
19 - 29 lat |
1. | Malicki Patryk | 25 | Niezrzeszony | 32.02 | 490 | ___________ | ||
2. | Niewodowski Hubert | 19 | Mkp Wiking | 33.45 | 430 | ___________ |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 2016-03-20 | Mężczyzn, 50m klasyczny | 30 - 69 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
40 - 49 lat |
1. | Kotowicz Robert | 45 | Mkp Wiking | 41.78 | 220 | ___________ | ||
2. | Lacki Tomasz | 49 | MOSiR | 45.01 | 176 | ___________ | ||
3. | Gryżewski Maciej | 43 | Mkp Wiking | 50.64 | 123 | ___________ | ||
4. | Matwiejczyk Arkadiusz | 44 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 1:08.97 | 49 | ___________ |
50 - 59 lat |
1. | Rymszo Bogusław | 56 | Czajkowska | 46.05 | 164 | ___________ | ||
2. | Malicki Andrzej | 53 | Niezrzeszony | 50.72 | 123 | ___________ |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 2016-03-20 | Kobiet, 50m motylkowy | 29 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
10 lat i młodsi |
1. | Kuczyńska Kinga | 10 | Uks Mos Ełk | 41.41 | 204 | ___________ | ||
2. | Gawedzka Natalia | 10 | Uks Mos Ełk | 43.61 | 174 | ___________ | ||
3. | Biszewska Gabriela | 10 | Amfiprion | 46.46 | 144 | ___________ | ||
4. | Modzelewska Kornelia | 9 | Uks Mos Ełk | 46.94 | 140 | ___________ | ||
5. | Roszczewska Martyna | 10 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 51.30 | 107 | ___________ |
11 lat |
1. | Kulikowska Oliwia | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 46.21 | 146 | ___________ | ||
2. | Kołecka Karolina | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 47.22 | 137 | ___________ | ||
3. | Sztramko Lidia | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 48.00 | 131 | ___________ | ||
4. | Jankowska Hanna | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 48.04 | 130 | ___________ | ||
5. | Kulesza Oliwia | 11 | Szkoła Podstawowa nr 4 | 48.76 | 125 | ___________ | ||
6. | Żukowska Maria | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 48.84 | 124 | ___________ | ||
7. | Święćkowska Nikola | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 49.92 | 116 | ___________ | ||
8. | Nowak Maria | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 54.65 | 88 | ___________ |
12 lat |
1. | Niedużak Julia | 12 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 41.58 | 201 | ___________ | ||
2. | Kowalewska Roksana | 12 | Szkoła Podstawowa nr 4 | 46.03 | 148 | ___________ |
13 lat |
1. | Maciejewska Martyna | 13 | GIM Nr3 | 45.75 | 151 | ___________ |
14 lat |
1. | Gryżewska Lena | 14 | GIM Nr3 | 37.52 | 274 | ___________ | ||
2. | Staszek Julia | 14 | GIM Nr3 | 49.03 | 122 | ___________ |
15 lat |
1. | Biernacka Michalina | 15 | Uks Mos Ełk | 32.19 | 434 | ___________ | ||
2. | Albin Weronika | 15 | GIM Nr4 | 40.34 | 220 | ___________ | ||
3. | Truszkowska Wiktoria | 15 | GIM Nr4 | 43.00 | 182 | ___________ | ||
4. | Opiłowska Magdalena | 15 | GIM Nr4 | 44.86 | 160 | ___________ |
16 - 18 lat |
1. | Kotowicz Anna | 17 | ZS nr 2 Ełk | 30.62 | 504 | ___________ | ||
2. | Wierzchowska Kinga | 18 | ZS nr 2 Ełk | 35.96 | 311 | ___________ |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 2016-03-20 | Kobiet, 50m motylkowy | 30 - 69 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
<< TOP >> |
Konkurencja 43 2016-03-20 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 29 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
10 lat i młodsi |
1. | Przybysz Krzysztof | 10 | Uks Mos Ełk | 37.33 | 199 | ___________ | ||
2. | Grzymkowski Hubert | 9 | Uks Mos Ełk | 43.30 | 127 | ___________ | ||
3. | Dzienisiewicz Adrian | 9 | Uks Mos Ełk | 45.93 | 106 | ___________ | ||
4. | Sobociński Jakub | 10 | Uks Mos Ełk | 47.30 | 97 | ___________ | ||
5. | Pajewski Maciej | 10 | ESKF Wodnik | 50.89 | 78 | ___________ | ||
6. | Obara Mikołaj | 10 | ESKF Wodnik | 59.67 | 48 | ___________ |
11 lat |
1. | Kacperski Maciej | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 37.92 | 190 | ___________ | ||
2. | Stalmaski Wojciech | 11 | Uks Mos Ełk | 42.68 | 133 | ___________ | ||
3. | Korzeb Oliwier | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 43.26 | 127 | ___________ | ||
4. | Danieluk Oskar | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 43.58 | 125 | ___________ | ||
5. | Przekop Mateusz | 11 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 44.57 | 117 | ___________ | ||
6. | Jagłowski Patryk | 11 | Uks Mos Ełk | 45.67 | 108 | ___________ |
12 lat |
1. | Wiecheć Tomasz | 12 | Uks Mos Ełk | 34.45 | 253 | ___________ | ||
2. | Popławski Ksawery | 12 | Uks Mos Ełk | 37.28 | 199 | ___________ | ||
3. | Mitin Dawid | 12 | Amfiprion | 42.95 | 130 | ___________ | ||
4. | Dec Dominik | 12 | Szkoła Podstawowa nr 4 | 47.06 | 99 | ___________ | ||
5. | Ruchlewicz Dawid | 12 | Szkoła Podstawowa nr 4 | 52.88 | 70 | ___________ |
13 lat |
1. | Grzegorczyk Wiktor | 13 | Uks Mos Ełk | 32.33 | 306 | ___________ | ||
2. | Obara Stanisław | 13 | GIM Nr3 | 46.61 | 102 | ___________ |
14 lat |
1. | Wiecheć Mateusz | 14 | Uks Mos Ełk | 33.13 | 284 | ___________ | ||
2. | Wierzchowski Michał | 14 | GIM Nr3 | 37.01 | 204 | ___________ | ||
3. | Grajewski Robert | 14 | GIM Nr 1 | 41.32 | 146 | ___________ | ||
4. | Dmochowski Jakub | 14 | GIM Nr 1 | 47.92 | 94 | ___________ |
15 lat |
1. | Rutkowski Michał | 15 | Uks Mos Ełk | 27.42 | 502 | ___________ | ||
2. | Sawicki Dawid | 15 | GIM Nr4 | 31.42 | 334 | ___________ | ||
3. | Chudziński Cezary | 15 | GIM Nr 1 | 35.91 | 223 | ___________ | ||
4. | Makuch Michał | 15 | ESKF Wodnik | 37.72 | 193 | ___________ | ||
5. | Jaskóła Krzysztof | 15 | ESKF Wodnik | 39.43 | 169 | ___________ | ||
6. | Mrówka Dawid | 15 | GIM Nr 1 | 44.36 | 118 | ___________ | ||
7. | Woźnicki Paweł | 15 | GIM Nr 1 | 47.00 | 99 | ___________ | ||
8. | Wiśniewski Piotr | 15 | GIM Nr 1 | 53.35 | 68 | ___________ |
16 - 18 lat |
1. | Koszorek Szymon | 16 | ZS nr 2 Ełk | 31.24 | 339 | ___________ | ||
2. | Biszewski Mateusz | 17 | Amfiprion | 32.68 | 296 | ___________ |
19 - 29 lat |
1. | Malicki Patryk | 25 | Niezrzeszony | 29.32 | 411 | ___________ |
<< TOP >> |
Konkurencja 44 2016-03-20 | Mężczyzn, 50m motylkowy | 30 - 69 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2015 |
Pozycja | Wiek | Czas | Pkt. |
30 - 39 lat |
1. | Makal Igor | 36 | Mkp Wiking | 37.40 | 198 | ___________ | ||
2. | Pieklarz Stefan | 36 | Ełckie Stowarzyszenie Pływacki | 44.57 | 117 | ___________ |