Zawody SZS SP Ełk, 25-10-2016 |
Konkurencja 1 25-10-2016 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ROSZCZEWSKA Martyna | 05 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 44.57 | ||||
2. | WISZNIEWSKA Zuzanna | 06 | Sp 7 | 45.14 | ||||
3. | SZTRAMKO Lidia | 04 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 46.45 | ||||
4. | MIELECHOWICZ Anna | 06 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 47.81 | ||||
5. | ŁANIEWSKA Olga | 05 | Sp 7 | 48.29 | ||||
6. | CISZEWSKA Weronika | 05 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 48.57 | ||||
7. | CITKO Aleksandra | 05 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 49.41 | ||||
8. | NIECIKOWSKA Weronika | 04 | Szkoła Podstawowa nr 2 | 51.81 | ||||
9. | SULIMA Amelia | 04 | Szkoła Podstawowa nr 2 | 52.22 | ||||
10. | DZIĄDZIAK Michalina | 04 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 52.70 | ||||
11. | KLIMACH Natalia | 06 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 1:04.09 | ||||
12. | LEWANDOWSKA Julia | 04 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 1:09.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 25-10-2016 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | NOWAKOWSKI Adrian | 04 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 39.86 | ||||
2. | FOJUTOWSKI Aleksander | 04 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 42.72 | ||||
3. | PAJEWSKI Maciej | 05 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 43.80 | ||||
4. | BIRYŁO Szymon | 05 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 45.35 | ||||
5. | ROMOTOWSKI Kacper | 04 | Szkoła Podstawowa nr 2 | 45.97 | ||||
6. | GAJDZIŃSKI Krystian | 04 | Szkoła Podstawowa nr 2 | 47.14 | ||||
7. | BOCZEK Jakub | 04 | Sp 7 | 47.37 | ||||
8. | ROWIŃSKI Mikołaj | 04 | Sp 7 | 49.35 | ||||
9. | MAKAL Wiktor | 04 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 54.00 | ||||
10. | JĘDRUSIK Miłosz | 06 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 59.96 | ||||
11. | KRUSZNIEWSKI Paweł | 05 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 1:01.12 | ||||
12. | JASKÓLSKI Tomasz | 06 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 1:02.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 25-10-2016 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | ŚWIĘĆKOWSKA Nikola | 04 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 34.29 | ||||
2. | KULIKOWSKA Oliwia | 04 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 34.72 | ||||
3. | GAWEDZKA Natalia | 05 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 35.53 | ||||
4. | LEMPIECKA Julita | 04 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 38.49 | ||||
5. | RADEL Martyna | 05 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 42.67 | ||||
6. | WYSZKO Oliwia | 06 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 43.19 | ||||
7. | CHOLEWIŃSKA Aleksandra | 07 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 44.21 | ||||
8. | KOCHANOWSKA Karolina | 04 | Sp 7 | 44.42 | ||||
9. | WASZKIEWICZ Agnieszka | 05 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 46.52 | ||||
10. | ZAWADZKA Anna | 06 | Szkoła Podstawowa nr 9 | 47.34 | ||||
11. | DRĘŻEK Julia | 06 | Szkoła Podstawowa nr 2 | 48.15 | ||||
12. | MIELNIK Marta | 06 | Sp 7 | 48.34 | ||||
13. | HERBSZT Aleksandra | 05 | Szkoła Podstawowa nr 9 | 48.70 | ||||
14. | PRZYBYŁEK Olga | 06 | Szkoła Podstawowa nr 2 | 48.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 25-10-2016 | Chłopców, 50m dowolny | 12 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | KORZEB Oliwier | 04 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 33.45 | ||||
2. | PRZEKOP Mateusz | 04 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 36.53 | ||||
3. | SOBOCIŃSKI Jakub | 04 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 36.59 | ||||
4. | STRYJEWSKI Szymon | 06 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 38.01 | ||||
5. | HAS Dawid | 04 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 39.05 | ||||
6. | PRYZMONT Piotr | 05 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 42.04 | ||||
7. | GUTOWSKI Oliwer | 05 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 45.26 | ||||
8. | RYDZEWSKI Jakub | 04 | Szkoła Podstawowa nr 9 | 46.51 | ||||
9. | SKULIMOWSKI Sebastian | 05 | Sp 7 | 47.31 | ||||
10. | SULEWSKI Piotr | 06 | Sp 7 | 49.65 | ||||
11. | TYMOSZCZUK Damian | 04 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 1:00.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 25-10-2016 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | REMPALSKA Julia | 04 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 46.17 | ||||
2. | SŁOMSKA Klaudia | 04 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 47.51 | ||||
3. | TYDMAN Julita | 04 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 48.99 | ||||
4. | NOWAK Maria | 04 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 49.26 | ||||
5. | KLEMAREWSKA Natalia | 06 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 50.54 | ||||
6. | GUTOWSKA Maja | 04 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 56.42 | ||||
7. | MŚCICHOWSKA Julita | 06 | Sp 7 | 59.60 | ||||
8. | SOBOLEWSKA Zuzanna | 04 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 1:04.46 | ||||
9. | WĄSOWICZ Amelia | 06 | Szkoła Podstawowa nr 2 | 1:06.14 | ||||
10. | PARAFINIUK Anna | 04 | Sp 7 | 1:06.87 | ||||
11. | DOLIŃSKA Lidia | 04 | Szkoła Podstawowa nr 2 | 1:09.55 | ||||
12. | KLEIN Wiktoria | 04 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 1:17.62 | ||||
13. | KALINOWSKA Oliwia | 05 | Szkoła Podstawowa nr 9 | 1:21.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 25-10-2016 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | LISZEWSKI Maciej | 05 | Sp 7 | 45.74 | ||||
2. | DANIELUK Oskar | 04 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 47.12 | ||||
3. | RAFAŁOWSKI Dawid | 04 | Szkoła Podstawowa nr 2 | 50.40 | ||||
4. | JUREK-TRUNIASZ Hubert | 04 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 50.57 | ||||
5. | MROCZKOWSKI Brajan | 05 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 52.10 | ||||
6. | KORNELUK Maciej | 05 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 53.51 | ||||
7. | OBARA Mikołaj | 05 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 53.65 | ||||
8. | TRUCHAN Wiktor | 04 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 53.85 | ||||
9. | PIĘŃKOSZ Bartosz | 05 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 55.50 | ||||
10. | ŁABANOWSKI Oskar | 05 | Sp 7 | 59.26 | ||||
11. | BORODZIUK Kacper | 05 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 1:14.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 25-10-2016 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | OPAŁKA Weronika | 04 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 36.53 | ||||
2. | ŻUKOWSKA Maria | 04 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 44.78 | ||||
3. | GRZEGORCZYK Maja | 05 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 45.30 | ||||
4. | RAMOTOWSKA Julia | 04 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 49.52 | ||||
5. | NIEDUŻAK Daria | 05 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 49.62 | ||||
6. | KURZYK Maja | 04 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 50.74 | ||||
7. | KIEŁDANOWICZ Anna | 06 | Sp 7 | 59.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 25-10-2016 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | PRZYBYSZ Krzysztof | 05 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 33.99 | ||||
2. | KACPERSKI Maciej | 04 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 35.44 | ||||
3. | DZIENIESIEWICZ Adrian | 06 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 40.94 | ||||
4. | GRZYMKOWSKI Hubert | 06 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 41.19 | ||||
5. | JAGŁOWSKI Patryk | 04 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 42.52 | ||||
6. | WOŁYNIEC Dominik | 04 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 44.30 | ||||
7. | GRYŻEWSKI Hubert | 05 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 50.09 | ||||
DYSKW. | OLSZEWSKI Tomasz | 04 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 53.20 | ||||
DYSKW. | INTEREWICZ Kacper | 04 | Sp 7 | 1:21.79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 25-10-2016 | Dziewcząt, 8 x 25m dowolny | 12 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Szkoła Podstawowa Nr 3 2 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 2:19.88 |
2. | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof 2 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 2:35.17 |
CITKO Aleksandra GRZEGORCZYK Maja KLEMAREWSKA Natalia LEMPIECKA Julita | 05 05 06 04 | KURZYK Maja TYDMAN Julita MIELECHOWICZ Anna WYSZKO Oliwia | 04 04 06 06 |
3. | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku 2 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 2:39.46 |
GAWEDZKA Natalia RAMOTOWSKA Julia REMPALSKA Julia RADEL Martyna | 05 04 04 05 | DZIĄDZIAK Michalina CISZEWSKA Weronika NIEDUŻAK Daria KLEIN Wiktoria | 04 05 05 04 |
4. | Sp 7 1 | Sp 7 | 3:13.38 |
5. | Szkoła Podstawowa nr 2 | Szkoła Podstawowa nr 2 | 3:17.02 |
6. | Szkoła Podstawowa Sportowa nr 2 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 3:47.86 |
CHOLEWIŃSKA Aleksandra GUTOWSKA Maja DANOWSKA Julia CZARNECKA Nikola | 07 04 07 04 | KLIMACH Natalia LEWANDOWSKA Julia SOBOLEWSKA Zuzanna WASZKIEWICZ Agnieszka | 06 04 04 05 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 25-10-2016 | Chłopców, 8 x 25m dowolny | 12 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku 1 | Szkoła Podstawowa nr 5 w Elku | 2:25.31 |
JAGŁOWSKI Patryk OLSZEWSKI Tomasz NOWAKOWSKI Adrian PRYZMONT Piotr | 04 04 04 05 | KORNELUK Maciej MROCZKOWSKI Brajan PAJEWSKI Maciej GUTOWSKI Oliwer | 05 05 05 05 |
2. | Szkoła Podstawowa nr 2 | Szkoła Podstawowa nr 2 | 2:43.68 |
3. | Szkoła Podstawowa Sportowa nr 1 | Szkoła Podstawowa Sportowa nr | 2:44.01 |
OBARA Mikołaj MAKAL Wiktor DZIENIESIEWICZ Adrian JASKÓLSKI Tomasz | 05 04 06 06 | BORODZIUK Kacper HAS Dawid TYMOSZCZUK Damian OBARA Mikołaj | 05 04 04 05 |
4. | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof 1 | Szkoła Podstawowa nr 4 im prof | 2:46.56 |
GRYŻEWSKI Hubert GRZYMKOWSKI Hubert JĘDRUSIK Miłosz KRUSZNIEWSKI Paweł | 05 06 06 05 | PIĘŃKOSZ Bartosz TRUCHAN Wiktor SOBOCIŃSKI Jakub STRYJEWSKI Szymon | 05 04 04 06 |
5. | Sp 7 1 | Sp 7 | 2:47.33 |
PK | Szkoła Podstawowa Nr 3 2 | Szkoła Podstawowa Nr 3 | 2:18.86 |