Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku

IV GRAND PRIX EŁKU W MARSZACH NA ORIENTACJĘ
"ZORIENTUJ SIĘ NA EŁK"


 
Lista zgłoszonych drużyn



 RUNDA - 4




1 - KATEGORIA: Dziewczęta do 3 klasy szkoły podstawowej włącznie
NR startowy Imię NazwiskoPłećRocznikMiejscowośćNazwa drużynyDojazd
1 Maja GołaszewskaK2011EłkGO-lasy-
2 Liliana SzczygiełK2010Ełkptaszarnia-
3 Malwina ZyskowskaK2010EłkZyziakiEKW
4LenaLIMBERGERK2010EŁKSerduszko Team Ełk-
5
6

powrót



2 - KATEGORIA: Chłopcy do 3 klasy szkoły podstawowej włącznie
NR startowy Imię NazwiskoPłećRocznikMiejscowośćNazwa drużynyDojazd
1 Tymon GrądzkiM2012EłkPYSZCZKI-
2 Franciszek MaciejewskiM2011EłkIKF-
3 Szymon KrólczykM2010EłkSP 4-
4 Maciej NiedużakM2011EłkNIZIOŁKI-
5FilipSiemieniewiczM2010EłkSP-4-
6SzymonMikołajczykM2011EłkMWKEKW
7TymonSzczygiełM2011Ełkptaszarnia-
8OskarKacperskiM2010EłkEKW

powrót



3 - KATEGORIA: Dziewczęta Szkoły Podstawowe klasy 4-7
NR startowy Imię NazwiskoPłećRocznikMiejscowośćNazwa drużynyDojazd
1 Zuzanna NikonowiczK2005EłkNIKONYEKW
2 Nikola BugiedaK2008EłkKJWNTeam-
3 Wiktoria BugiedaK2005EłkKJWNTeam-
4 Daria NiedużakK2005EłkNIZIOŁKI-
5GabrielaGręśK2007EłkFantastyczna Piątka-
6
YevheniiaShestakovskaK2007EłkComandante SHEEKW
7MartaPachK2006JeżeEKW
8AlicjaSzymkiewiczK2005EłkSzymkiEKW
9IdaLewandowska K2007EłkSuper girls&romantic boy-
10Blanka WołotkiewiczK2006EłkRodzinka WEKW

powrót



4 - KATEGORIA: Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy 4-7
NR startowy Imię NazwiskoPłećRocznikMiejscowośćNazwa drużynyDojazd
1 Olaf PłatekM2007EłkElkapitano-
2 Michał NikonowiczM2008EŁKNIKONYEKW
3 MICHAŁ ARSKIM2006EŁKARSCY-
4 Jakub SiemieniewiczM2005EłkSP-4-
5FilipGręśM2006EłkFantastyczna Piątka-
6AleksanderZyskowskiM2008EłkZyziakiEKW
7AdamFijalłkowskiM2008Mrozy WielkieFiołki Team-
8MaciejOrłowskiM2006-
9PawełPEŁSZYŃSKIM2008EŁKkaczki z nowej paczkiEKW
10WojciechJasińskiM2005WoszczeleSzkoła Podstawowa w WoszczelachEKW
11KacperBobowikM2006WoszczeleSzkoła Podstawowa w WoszczelachEKW
12MateuszBorawskiM2005WoszczeleSzkoła Podstawowa w WoszczelachEKW
13NorbertSzymańskiM2005EłkEKW
14AntekŁęgowskiM2008EłkEKW

powrót



5 - KATEGORIA: Dziewczęta – 2,3 klasa Gimnazjum + Szkoły Średnie
NR startowy Imię NazwiskoPłećRocznikMiejscowośćNazwa drużynyDojazd
1 Julia NiedużakK2003EłkNIZIOŁKI-
2
3
4
5
6

powrót



6 - KATEGORIA: Chłopcy – 2,3 klasa Gimnazjum + Szkoły Średnie
NR startowy Imię NazwiskoPłećRocznikMiejscowośćNazwa drużynyDojazd
1 PIOTR ARSKIM2003EŁK-
2 Kacper WszeborowskiM2002EłkStrażnicy Leśnej Galaktyki-
3
4
5
6

powrót



7 - KATEGORIA: Kobiety
NR startowy Imię NazwiskoPłećRocznikMiejscowośćNazwa drużynyDojazd
1 Natalia MichalakK1994SzczytnoWarmińsko-Mazurskie Dziki-
2 Ewa PiórkowskaK1975EłkEKW
3 Agnieszka WszeborowskaK1975EłkStrażnicy Leśnej Galaktyki-
4 Renata PrawdzikK1978Ełk-
5EmiliaMatysK1977EłkEKW
6MagdalenaCiarkowskaK1987Iłowa-
7PaulinaCiszewskaK1984EłkEKW
8MonikaWielgatK1991EłkEKW
9AgnieszkaJaszkowskaK1978EłkFiołki Team-
10KarolinaJaszkowskaK1989EłkEKW
11IwonaMatysekK1981EłkEKW
12UrszulaSkrodzkaK1971EłkSpacerkiem do mety-
13MonikaKemicerK1988EłkEłk Force OneEKW
14EwaKarolskaK1988EłkEKW
15Natalia Dzika K198315 Giżycka Brygada Zmechanizowana -
16HalinaKarolskaK1968EłkEKW
17EwaNikonowiczK1980Lipowo 15 GBZ-
18MartaRadzaszewskaK1986EłkEKW
19AnetaHołowaniaK1981Ełk-

powrót



8 - KATEGORIA: Mężczyźni
NR startowy Imię NazwiskoPłećRocznikMiejscowośćNazwa drużynyDojazd
1 Mirosław CharytoniukM1987Wilkasy-
2 Marcin ŁoniewskiM1983Ełk-
3 Wojciech PiórkowskiM1974EłkEKW
4 Michał JadeszkoM1994SzczytnoWarmińsko-Mazurskie Dziki-
5DariuszWszeborowskiM1967EłkStrażnicy Leśnej Galaktyki-
6Mikołaj Korabiewski M1994Ełk-
7BartłomiejTarantowiczM1996EłkEKW
8BogdanRycerskiM1971Iłowa15GBZ-
9ArturLempeM1975EłkEFFECT-
10TomaszJaszkowskiM1976-
11RomanGorczycaM1956Ełk-
12MariuszRAMOTOWSKIM196815GBZ-
13TomaszKozickiM1991EłkEKW
14MariuszPEŁSZYŃSKIM1973EŁK15 BZEKW
15RafałKozłowskiM1980EłkEKW
16PIOTRAUGUSTYNOWICZM1980EŁKPOLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWAEKW
17PiotrDeptułaM1973EłkEKW
18PiotrSkrodzkiM1967EłkSpacerkiem do mety-
19NikodemKemicerM1986EłkEłk Force OneEKW
20RAFAŁMILEWSKiM1989EŁK15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW-
21PatrykKarpowiczM1999EłkPOLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWAEKW
22GrzegorzNikonowiczM1980LipowoLipowo runners team-
23PiotrDeptułaM1973EłkEKW

powrót



9 - KATEGORIA: Rodziny
NR startowy Imię NazwiskoPłećRocznikMiejscowośćNazwa drużynyDojazd
1 Bartosz NikonowiczM1985EłkNIKONYEKW
2 MICHAŁ ARSKIM2006EŁKARSCY-
3 ELŻBIETA ARSKAK1975EŁKARSCY-
4 TOMASZ ARSKIM1974EŁKARSCY-
5MagdalenaJakimyszynK1990EłkJakimyszyn-
6TomaszJakimyszynM1989EłkJakimyszyn-
7HubertJakimyszynM2018EłkJakimyszyn-
8MajaGołaszewskaK2011EłkGO-lasy-
9ElizaGołaszewskaK1983EłkGO-lasy-
10KrzysztofGołaszewskiM1980EłkGO-lasy-
11MONIKADREJERK1988EŁKMaMiMoKa-
12RAFAŁKOWALIKM1978EŁKMaMiMoKa-
13PiotrŁoniewskiM1986EłkPYSZCZKI-
14MagdalenaSobieszukK1988EłkPYSZCZKI-
15TymonGrądzkiM2012EłkPYSZCZKI-
16GrzegorzKrólczykM1976EłkRodzinka76-
17KrzysztofMaciejewskiM1973EłkIKF-
18SzymonKrólczykM2010EłkRodzinka76-
19IzabelaMaciejewskaK1975EłkIKF-
20AgnieszkaKłubowiczK1978EłkRodzinka76-
21FranciszekMaciejewskiM2011EłkIKF-
22KatarzynaBugiedaK1982EłkKJWNTeam-
23JarosławBugiedaM1975EłkKJWNTeam-
24MichałiAlickiM2007PiszMaMiMoKa-
25KatarzynaAlickaK1978MaMiMoKa-
26MaciejNiedużakM2011EłkNIZIOŁKI-
27DariaNiedużakK2005Ełk-
28JuliaNiedużakK2003EłkNIZIOŁKI-
29MichałSiemieniewiczM1978EłkSIEMIONKI-
30IwonaSiemieniewiczK1979EłkSIEMIONKI-
31JakubSiemieniewiczM2005EłkSIEMIONKI-
32FilipSiemieniewiczM2010EłkSIEMIONKI-
33SławomirGręśM1974EłkFantastyczna Piątka-
34Gabriela GręśK2007EłkFantastyczna Piątka-
35WojciechGręśM1982EłkFantastyczna Piątka-
36AnnaGręśK1983EłkFantastyczna Piątka-
37FilipGręśM2006EłkFantastyczna Piątka-
38WojciechMikołajczykM1969EłkMWKEKW
39JolantaMikołajczykK1977EłkMWKEKW
40SzymonMikołajczykM2011EłkMWKEKW
41KrystianSzczygiełM1981Krakówptaszarnia-
42LilianaSzczygiełK2010Ełkptaszarnia-
43TymonSzczygiełM2011Ełkptaszarnia-
44KatarzynaSzczygiełK1983Ełkptaszarnia-
45RafałDąbrowskiM1984GiżyckoKACZKI Z NOWEJ PACZKIEKW
46RenataGralaK1986GiżyckoKACZKI Z NOWEJ PACZKIEKW
47SzymonPełszynskiM2003EłkKACZKI Z NOWEJ PACZKI-
48EmilaPełszynskaK????EłkKACZKI Z NOWEJ PACZKIEKW
49PawełPełszynskiM2008EłkKACZKI Z NOWEJ PACZKIEKW
50MartaZyskowskaK1981EłkZyziakiEKW
51MalwinaZyskowskaK2010EłkZyziakiEKW
52AleksanderZyskowskiM2008EłkZyziakiEKW
53IreneuszZyskowskiM1981EłkZyziakiEKW
54OlenaShestakovskaK1986EłkComandante SHEEKW
55YevheniiaShestakovskaK2007EłkComandante SHEEKW
56ArturFijałkowskiM1971Mrozy WielkieFiołki Team-
57AnnaFijałkowskaK1983Mrozy WielkieFiołki Team-
58MaciejOrłowskiM2006Ełk1 2-
59ZbigniewOrłowskiM1971Ełk1 2-
60MarcinAlickiM1978MaMiMoKa-
61ŁukaszKozickiM1982EłkKozickiEKW
62LeonSłotwińskiM2017EKW
63MaciejSłotwińskiM2006EKW
64AnnaSłotwińskaK1982Slot win skiEKW
65AdamSłotwińskiM1979Slot win skiEKW
66MaciejKozickiM2006EłkKozickiEKW
67BartoszKozickiM2008EłkKozickiEKW
68KATARZYNALIMBERGERK1977EŁKSerduszko Team Ełk-
69JanuszLIMBERGERM1977EŁKSerduszko Team Ełk-
70LenaLIMBERGERK2010EŁKSerduszko Team Ełk-
71IgorSłotwińskiM2013Slot Win SkiEKW
72MarcinPachM1985JeżeEKW
73MartaPachK2006JeżeEKW
74EwaPachK1985JeżeEKW
75IwonaSzymańskaK1978EłkRodzinka Sz-
76NorbertSzymańskiM2005EłkRodzinka Sz-
77AndrzejSzymkiewiczM1973EłkSzymkiEKW
78AlicjaSzymkiewiczK2005EłkSzymkiEKW
79AdaLewandowska K1984EłkSuper girls&romantic boy-
80IdaLewandowska K2007EłkSuper girls&romantic boy-
81EwaMarcińczykK1984EłkSuper girls&romantic boy-
82DariuszKacperskiM1980EłkKacperscyEKW
83KingaWołotkiewiczK1983EłkRodzinka WEKW
84AndrzejWołyniecM1978EłkRodzinka WEKW
85BlankaWołotkiewiczK2006EłkRodzinka WEKW

powrót



10 - KATEGORIA: Drużyny
NR startowy Imię NazwiskoPłećRocznikMiejscowośćNazwa drużynyDojazd
1 Bartek PrawdzikM2002EłkHugo teamEKW
2 Kacper GrygoM2002EłkHugo teamEKW
3 Nikodem HerbsztM2002EłkHugo teamEKW
4 Sebastian WróblewskiM1995EłkJednostka Strzelecka 1007 Ełk-
5MirosławWłodarczykM1986EŁK15 Giżycka Brygada ZMECHANIZOWANAEKW
6AdamKarbownikM1993EłkWatahaEKW
7MagdalenaKarbownikK1993EłkWatahaEKW
8PatrycjaSikorskaK1992EłkWatahaEKW
9DorotaPawlikK1985EłkWatahaEKW
10ArkadiuszKapuścińskiM1985EłkZorientowani-
11AdrianaRadziwonkoK1990EłkWatahaEKW
12MałgorzataŻelazna K1979EłkŻelaźniEKW
13JakubŻelaznyM1980EłkŻelaźniEKW
14MichałZajączkowskiM1990EłkZorientowani-
15MichałWszeborowskiM1994EłkZorientowani-
16ŁukaszWąsikM1982EłkGANG WAPNIAKÓW-
17KarolSendaM1983EłkZero orientacji EKW
18Małgorzata SendaK1989EłkZero orientacji EKW
19RomanWyrwasM1967EłkZero orientacjiEKW
20MarzannaWyrwasK1965EłkZero orientacjiEKW
21ANDRZEJPADIASEKM1977GANG WAPNIAKÓW-
22DagmaraWielowiejskaK1980Orzysz15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaEKW
23AnnaJaniszewskaK????EłkAGAAEKW
24AgnieszkaWieczorekK1974AGAAEKW
25MałgorzataBukowskaK1966AGAAEKW
26AnetaWirkowskaK1973AGAAEKW
27HubertWysockiM1991EłkZorientowani-
28BarbaraNartowiczK1979EłkBMW INEKW
29WojciechNartowiczM1970EłkEKW
30MartaHerbsztK1979EłkBMW INEKW
31WojciechHerbsztM1977EłkBMW INEKW
32WojciechPieluchowskiM1985SuwałkiGANG WAPNIAKÓW-
33MaciejRadziwonkoM1987EłkWATAHAEKW
34MałgorzataLempeK1978EłkEFFECTEKW
35BeataRamotowskaK1971BRAZYLIA-
36AgnieszkaCIMOCHOWSKAK1971BRAZYLIA-
37IwonaMALINOWSKAK1974BRAZYLIA-
38MonikaBogdanK1985EłkMEMEKW
39EmiliaBogdanK1977EłkMEMEKW
40MarcinBogdanM1985EłkMEMEKW
41RobertHałońM1977EłkGANG WAPNIAKÓW-
42PawełKunickiM1990EłkSekcja 8EKW
43RobertKowalskiM1976EłkSekcja 8EKW
44MaciejKowalskiM1990EłkSekcja 8EKW
45WojciechJasińskiM2005WoszczeleSzkoła Podstawowa w WoszczelachEKW
46KacperBobowikM2006WoszczeleSzkoła Podstawowa w Woszczelach-
47MateuszBorawskiM2005WoszczeleSzkoła Podstawowa w WoszczelachEKW
48JacekWięckoM1978Talusy15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaEKW
49MagdalenaŻywalewskaK1992EłkŚmietanka Towarzyska-
50JanBobrowskiM1967EłkŚmietanka Towarzyska-
51MarcinKwiatkowskiM1979EłkŚmietanka Towarzyska-
52PawełBubienko M1989EłkŚmietanka Towarzyska-
53Radosław ZarębaM1981Ełk15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAEKW
54AleksandraBorkowskaK2006EłkMEMEKW
55UrszulaOlszewskaK1974EłkSpacerkiem do mety-
56JacekNowakM1977EłkSpacerkiem do mety-
57AgnieszkaWszeborowskaK1975EłkSpacerkiem do mety-
58MichałRutkowskiM1981EłkROMET-
59PawełWilkiewiczM1981EłkROMET-
60EmiliaJaroszewiczK1988EłkROMET-
61ElżbietaOlfierK1987Sucha Wieś15 Giżycka Brygada Zmechanizowana-

powrót