Nowe propozycje fitness - MOSiR Ełk | MOSiR Ełk BIP FB wolontariat
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
NAJBLIŻSZE
IMPREZY
SPORT REKREACJA
NAJBLIŻSZE
 IMPREZY
100_4750
FitKid 17-03-2019
2228 Nowe propozycje fitness

Ogłaszamy nabór na nowe zajęcia:
,,Sylwetka jak marzenie” z Ewą Olszewską oraz ,,Joga dla dzieci i rodziców z dziećmi” z Moniką Dąbkowską.


Zajęcia ,,Sylwetka jak marzenie” odbywać się będą w poniedziałki i środy o 19.00 od momentu utworzenia grupy. To nowa oferta w naszym wachlarzu propozycji. Zajęcia skierowane na uwypuklenie najlepszych cech pięknego i zdrowego ciała:  wysmuklonej talii, podniesionych pośladków, smukłych nóg i mocnych rąk. Zajęcia o wysokiej intensywności z wykorzystaniem przyborów . Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 87 610 38 38 wew. 34 lub osobiście w kasie Parku wodnego.

 

OPŁATĘ ZA ZAJĘCIA NALEŻY WNIEŚĆ NA 1 ZAJĘCIACH CYKLU. CHCĄC KORZYSTAĆ ZE ZNIŻKI JAKĄ DAJE KARNET -DEKLARUJECIE PAŃSTWO 4 LUB 8 WEJŚĆ W CYKLU.

 

Szczegóły cennika na http://mosir.elk.pl/park-wodny/fitness/


,,Joga dla dzieci i rodziców z dziećmi” – start najszybciej po feriach zimowych.

 

Ruch, akcja, różnorodność, przyjemność, dobry nastrój, rozluźnienie i wzmocnienie- to i wiele więcej oferuje naszym DZIECIOM praktyka jogi. Pozycje, które wykonuje się w czasie praktyki to asany. Wplecione są w historie i opowieści zaczerpnięte z bajek i z życia zwierząt ,owadów,ludzi. Sekwencje wykonywane są dynamicznie i podzielone na grupy: pozycje stojące , siedzące , skłony w przód ,odwrócone i leżące (są to skręty, wygięcia do tyłu, pozycje balansowe i wiele innych , które wzmacniają całe ciało). Asany aktywują rzadko używane mięśnie, nadają giętkość, zapobiegają wadom postawy, wyciszają, zwiększają koncentracje, redukują napięcie.  To świetna zabawa, a jednocześnie wpływa korzystnie na równowagę psychofizyczną człowieka. Joga jest odpowiednia i bezpieczna dla dzieci. Zapraszamy również rodziców do wspólnej praktyki. Program opracowany dla dzieci od 5 roku życia i trwa łącznie 60  min (w tym po skończonych ćwiczeniach – kolorowanie i malowanie mandal). Opłata dotyczy zarówno dziecka jak i rodzica , jeżeli chce być uczestnikiem zajęć.

 

Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 87 610 38 38 wew. 34 lub osobiście w kasie Parku wodnego.

 

OPŁATĘ ZA ZAJĘCIA NALEŻY WNIEŚĆ NA 1 ZAJĘCIACH CYKLU. CHCĄC KORZYSTAĆ ZE ZNIŻKI JAKĄ DAJE KARNET -DEKLARUJECIE PAŃSTWO 4 LUB 8 WEJŚĆ W CYKLU.

Szczegóły cennika na http://mosir.elk.pl/park-wodny/fitness/

Aktualności
17/01/19
Zapisy na imprezy 2019...
  Zanim dokonasz zgłoszenia,  zapoznaj się z zakładką: INFORMACJA DOTYCZĄCA DANYCH OSOBOWYCH , gdyż rejestracja online jest...
11/01/19
Dziękujemy!...
Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji Ełckiej Zmarzliny 2019 oraz życzliwość, jaką okazaliście Państwo  organizatorom i uczestnikom wydarzenia....
03/01/19
INFORMUJEMY:...
INFORMUJEMY: ZAJĘCIA  ,,SYLWETKA JAK MARZENIE” STARUJĄ 9 STYCZNIA O 19.00 ! Zapraszamy     Pierwszeństwo mają Panie wcześniej...
Galerie
Galeria ikonka ELP runda 2, część 1 ...
Galeria ikonka Ełcka Zmarzlina –...
Galeria ikonka Ełcka Zmarzlina-powroty...
Galeria ikonka Ełcka Zmarzlina –...
Galeria ikonka Ełcka Zmarzlina –...
Prawa autorskie © MOSiR 2015

Administratorem strony mosir.elk.pl jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku z siedzibą: ul. Marsz. J. Piłsudskiego 29, 19 – 300 Ełk, tel. 87 610 38 38, adres e-mail mosir@mosir.elk.pl.
Pełną informację dotyczącą RODO uzyskacie Państwo na stronie mosir.elk.pl