Sezon fitness 2019/2020 w Parku Wodnym. - MOSiR Ełk | MOSiR Ełk BIP FB wolontariat
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
NAJBLIŻSZE
IMPREZY
SPORT REKREACJA
NAJBLIŻSZE
 IMPREZY
004_975
Ełcka Zmarzlina 2020 03-01-2020 - 04-01-2020
004_1894 (1)a Sezon fitness 2019/2020 w Parku Wodnym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku na nowy sezon 2019/2020.

Zapisy w kasie Parku Wodnego osobiście lub telefonicznie 87 610 38 38 wew. 34. Prosimy o podanie nr telefonu przy rejestracji. Liczba miejsc ograniczona.

EDYCJA: Nie ma miejsc w żadnej grupie poza ,,Zdrowym kręgosłupem”, którego godzina ponownie ulegnie zmianie . Od 30 września (poniedziałek) wraca grupa 17.30 – Zdrowy kręgosłup (pon./środa 17.30) i wraca do tej grupy instruktorka- Sylwia Jankowska.

 


 

Od 1 października (wtorek ) Pani Ania Laskowska, która prowadziła zastępstwo za Panią Sylwię, zaprasza na jogę do swojej grupy – wtorki 17.00 i piątki 17.30. Zaznaczamy, że jest to działalność prywatna i w żaden sposób nie łączy się z rozliczeniami karnetowymi MOSiR Ełk. Na życzenie Pani Ani -udostępniamy  kontakt telefoniczny w sprawie zapisów i rozliczeń.

NR telefonu Anny Laskowskiej: 785 111 911

 


 

Prowadzone są  także zajęcia z Zumby. Pani Paula Kobeszko również prowadzi działalność prywatną i w żaden sposób nie łączy się z rozliczeniami karnetowymi MOSiR Ełk.  Na życzenie Pani Pauli -udostępniamy  kontakt telefoniczny w sprawie zapisów i rozliczeń.

NR telefonu Pauli Kobeszko: 723 927 442 


Prowadzimy  zajęcia:

 

W wodzie:

AQUA AEROBIK- prowadzi Bernadeta Frąckiewicz, dla nowych klientek jest kilka miejsc w grupach porannych, zapisy bezpośrednio u instruktorki:502-263-647

START: Tydzień rozpoczynający się 2 WRZEŚNIA.

Ćwiczenia gimnastyczne o charakterze wytrzymałościowym wykonywane przy muzyce w wodzie. Cechą charakterystyczną tej formy zajęć jest prowadzenie ich w pełnym odciążeniu, które zapewnia wyporność wody, a ćwiczenia w niej wykonywane nie powodują obciążenia stawów, są więc całkowicie bezpieczne a zarazem skuteczne- kontuzje w wodzie podczas ćwiczeń praktycznie się nie zdarzają. Zajęcia nie wymagają umiejętności pływania.

 

AQUA ZUMBA – prowadzi Elżbieta Kozłowska- Plak NIE MA MIEJSC

START:  Tydzień rozpoczynający się 23 WRZEŚNIA

To nowa oferta w naszym wachlarzu propozycji. Aqua zumba to połaczenie fitnessu w wodzie z tańcami latynoamerykańskimi. To to nieskomplikowane kroki taneczne, bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoamerykańskich i międzynarodowych takich jak: merenque, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba i wiele innych, czyli szybkie i wolne ruchy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę, a przede wszystkim doskonała zabawa na basenie! Zajęcia trwają 55 minut.


W sali fitness:

SYLWETKA JAK MARZENIE – prowadzi Grażyna Ewa Olszewska

START: Tydzień rozpoczynający się  2 WRZEŚNIA

Zajęcia skierowane na uwypuklenie najlepszych cech pięknego i zdrowego ciała:  wysmuklonej talii, podniesionych pośladków, smukłych nóg i mocnych rąk. Zajęcia o wysokiej intensywności z wykorzystaniem przyborów .

 

ZDROWY KRĘGOSŁUP – prowadzi Sylwia Jankowska

START:  Tydzień rozpoczynający się 2 WRZEŚNIA

Ćwiczenia  mają na celu wzmocnienie wszystkich najważniejszych partii mięśni oraz zwiększenie sprężystości kręgosłupa. Zajęcia Zdrowy kręgosłup pomagają złagodzić następstwa nieprawidłowych nawyków. Przy regularnym treningu można wyeliminować ból lub dyskomfort pleców, a także zapobiec ich pogłębianiu. Są to ćwiczenia profilaktyki schorzeń kręgosłupa i aparatu ruchu, a nie rehabilitacja, ponieważ lepiej zapobiegać niż leczyć. Zajęcia Zdrowy Kręgosłup łączą także ze sobą elementy innych form treningowych, takich jak relaksacja czy stretching. W trakcie zajęć często wykorzystuje się małe i duże piłki.

 

BRZUCH/UDA/POŚLADKI -prowadzi Kamila Kulbacka- Trzaskowska

START:  Tydzień rozpoczynający się 2 WRZEŚNIA
Ćwiczenia o wysokiej intensywności. Ćwiczenia te mają na celu redukcje tkanki tłuszczowej oraz zwiększenie wytrzymałości organizmu (wyrobienie tzw. kondycji fizycznej). Główny nacisk położony jest na obszary brzucha, pośladków i ud.

 

RÓWNOWAGA -prowadzi Kamila Kulbacka- Trzaskowska

START:  Tydzień rozpoczynający się 2 WRZEŚNIA

Połączenie pilatesu z ćwiczeniami wzmacniającymi; Pilates to forma ćwiczeń, która aktywizuje i modeluje całe ciało. Dzięki niej wszystkie mięśnie poddają się rozciąganiu, spinaniu i ponownemu rozciąganiu.

Wykonując ćwiczenia regularnie, poprawiamy siłę, równowagę, elastyczność i koordynację ciała.

Rozciągasz mięśnie i oddalasz je od siebie, co daje wymierne korzyści w postaci smukłego, elastycznego umięśnienia jak u tancerzy.

Kolejnym efektem pilatesu jest zachowanie wyprostowanej sylwetkę dzięki wzmocnieniu mięśni podtrzymujących kręgosłup, poruszasz się lżej i łatwiej, gdyż plecy są mniej sztywne. Największy wkład w wykonywanie ćwiczeń wnosi twój brzuch, dlatego należy spodziewać się największych efektów właśnie w tym miejscu (szczególnie w dolnej części mięśnia prostego, poniżej pępka, który zwykle jest słabym punktem kobiet).

 

STRONG by Zumba – prowadzi Elżbieta Kozłowska- Plak

START:  Tydzień rozpoczynający się 23 WRZEŚNIA

 

Zajęcia łączące w sobie elementy treningu siłowego i kardio, z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Muzyka towarzysząca treningom Strong by Zumba idealnie współgra z ćwiczeniami wykonywanymi przez uczestników zajęć. Efekty Strong by Zumba to m.in. wzmocnienie mięśni całego ciała oraz wyrzeźbiona, smukła sylwetka.

 

 


 

KAŻDY UCZESTNIK ZAJĘĆ AQUA AEROBIKU UZUPEŁNIA PRZED PIERWSZYMI ZAJĘCIAMI KWESTIONARIUSZ I PODPISUJE M.IN. OŚWIADCZENIA O BRAKU PRZECIWWSKAZAŃ ZDROWOTNYCH .

 


OPŁATĘ ZA ZAJĘCIA NALEŻY WNIEŚĆ NA 1 ZAJĘCIACH CYKLU. CHCĄC KORZYSTAĆ ZE ZNIŻKI DEKLARUJECIE PAŃSTWO 4 LUB 8 WEJŚĆ W CYKLU.


Regulaminy :

REGULAMIN AQUA AEROBIKU

Regulamin zajęć fitness

 

Aktualności
06/12/19
Zimowisko- zapisy już ruszył...
Uczestnicy naszego zimowiska będą codziennie na basenie, oprócz tego dnia kiedy będzie wyznaczone kino. Dodatkowo -w  2 wyznaczonych dniach do basenu...
05/12/19
ZMIANY W HARMONOGRAMACH...
 UWAGA- ZMIANY W HARMONOGRAMACH W OKRESIE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNYM   RÓWNOWAGA -17.12.19- ZASTĘPSTWO ZA Kamilę- SYLWIA JANKOWSKA BRZUCH/UDA/...
05/12/19
Wyniki online z zawodów pływ...
Przypominamy, że wyniki online pokazują się w TRAKCIE zawodów- czyli od godziny 9:10 dnia 8.12.2019 r. KLIKNIJ, ŻEBY WYŚWIETLIĆ-...
Galerie
Galeria ikonka Mikołajkowe zawody pły...
Galeria ikonka Gala boksu, zdjęcia od ...
Galeria ikonka Gala MMA...
Galeria ikonka Bieg Niepodległości 20...
Galeria ikonka Odsłonięcie tablic Ste...
Prawa autorskie © MOSiR 2015

Administratorem strony mosir.elk.pl jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku z siedzibą: ul. Marsz. J. Piłsudskiego 29, 19 – 300 Ełk, tel. 87 610 38 38, adres e-mail mosir@mosir.elk.pl.
Pełną informację dotyczącą RODO uzyskacie Państwo na stronie mosir.elk.pl