AQUA FIESTA – MARATON PŁYWACKI
EŁK, DNIA 3.07.2022r.
Kategoria OPEN mężczyzn
Dystans: 2800m
Wyniki
Miejsce | Imię i Nazwisko | Wiek (lata) | Czas | Miasto |
1 | JACEK NOWACKI | 17 | 34:40 min. | OLSZTYN |
2 | PIOTR WOŹNIAK | 17 | 34:41 min. | OLSZTYN |
3 | KONRAD KOZŁOWSKI | 17 | 35:03 min. | OLSZTYN |
4 | PAWEŁ GREGOROWICZ | 48 | 37:55 min. | OLSZTYN |
5 | PIOTR KONOPACKI | 44 | 40:45 min. | OLSZTYN |
6 | TOBIASZ MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI | 15 | 40:55 min. | OLSZTYN |
7 | KAMIL DZIK | 15 | 42:05 min. | OLSZTYN |
8 | GRZEGORZ MÓWIŃSKI | 53 | 42:07 min. | OLSZTYN |
9 | MAREK TRZESZCZKOWSKI | 41 | 47:00 min. | OLSZTYN |
10 | ADAM MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI | 48 | 51:22 min. | OLSZTYN |
11 | JACEK ŁUCZAK | 44 | 53:14 min. | OLSZTYN |
12 | MACIEJ LEMAŃCZYK | 44 | 53:33 min. | OLSZTYN |
13 | ANDRZEJ MALICKI | 60 | 53:38 min. | EŁK |
14 | HUBERT GRZYMKOWSKI | 16 | 53:39 min. | EŁK |
15 | BARTOSZ MISZEWSKI | 50 | 53:49 min. | ODRANO WOLA |
16 | DARIUSZ GOZDAN | 54 | 54:08 min. | OLSZTYN |
17 | DARIUSZ GRZYMKOWSKI | 50 | 59:11 min | EŁK |
18 | ZBIGNIEW ZIELIŃSKI | 68 | 1 h 05:57 min | ŁOMŻA |
19 | PIOTR CZERKAWSKI | 44 | 1 h 10:00 min | ELBLĄG |
20 | JAN GRZYMKOWSKI | 13 | 1 h 13:20 min | EŁK |
21 | GRZEGORZ KUMISZCZA – NK | 37 | – | EŁK |
Kategoria OPEN kobiet
Dystans: 2800m
Wyniki
Miejsce | Imię i Nazwisko | Wiek (lata) | Czas | Miasto |
1 | ROKSANA SUJKOWSKA | 17 | 38:45 min. | OLSZTYN |
2 | ANNA ZALEWSKA | 34 | 48:30 min. | OLSZTYN |
3 | ANNA GOŹDZIEJEWSKA | 55 | 49:03 min. | OLSZTYN |
4 | JUSTYNA ŁAGOWSKA | 40 | 1 h 01:15 min | OLSZTYN |
5 | AGNIESZKA LACH – NK | 44 | OLSZTYN |
MARATON KAJAKOWY
EŁK, DNIA 3.07.2022r.
Kategoria OPEN – 2- ki
Miejsce | Imię i Nazwisko | czas | miejsce |
1. | Rafał Milewski | 32:50 | I |
2. | Łukasz Duchnowski | ||
3. | Grzegorz Mówiński | 33:30 | II |
4. | Piotr Konopacki | ||
5. | Jacek Łuczak | 35:45 | III |
6. | Anna Goździejewska | ||
7. | Krzysztof Dudzis | 36:34 | IV |
8. | Jarosław Czopek | ||
9. | Dariusz Gozdan | 37:20 | V |
10. | Magdalena Gozdan | ||
11. | Paulina Lemańczyk | 47:55 | VI |
12. | Maciej Lemańczyk | ||
13. | Piotr Czerkawski | 50:50 | VII |
14. | Ksawery Czerkawski |
Kategoria OPEN – 1- ki
Miejsce | Imię i Nazwisko | czas | miejsce |
1. | Paweł Gregorowicz | 36:02 | I |
2. | Piotr Kułak | 36:07 | II |
3. | Marcin Jakubczyk | 36:09 | III |
4. | Dariusz Miliszewski | 36:34 | IV |
5. | Dariusz Wszeborowski | 40:35 | V |
6. | Justyna Legowska | 41:50 | VI |