Wyniki Turnieju piłki siatkowej - MOSiR Ełk | MOSiR Ełk BIP FB wolontariat
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
NAJBLIŻSZE
IMPREZY
Ełk-wiosna-2018
Festiwal smaków foodtruc...
28-04-2018 - 29-04-2018
SPORT REKREACJA
NAJBLIŻSZE
 IMPREZY
Ełk-wiosna-2018
Festiwal smaków foodtrucków 28-04-2018 - 29-04-2018
100_3453
Turniej tenisa ziemnego 12-05-2018 - 13-05-2018
10
POLSKA BIEGA 20-05-2018
004_4430 Wyniki Turnieju piłki siatkowej

 


KOBIETY

  1. A – GODZ. 8:00        UMKS MIKRO Ełk 1   –      SALOS Ełk – młodziczki 1:1
  2. A – GODZ. 8:00        SALOS Ełk II        –       GREENVOLLEY EŁK 1:1
  3. B – GODZ. 8:00        UKS SALOS EŁK      –     ANIMEX EŁK      2:0
  4. B – GODZ. 8:40        ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH    –     ORBITA EŁK        1:1
  5. A – GODZ. 8:40        SALOS Ełk – młodziczki      –     SALOS Ełk II        2:0
  6. A – GODZ. 8:40        UKS JANTAR GOŁDAP   –    UMKS MIKRO Ełk 1 0:2
  7. B – GODZ. 9:20        ANIMEX EŁK         –     ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH    0:2
  8. B – GODZ. 9:20        UMKS MIKRO Ełk 2      –      UKS SALOS EŁK    0:2
  9. A – GODZ. 9:20        SALOS Ełk II    –   UKS JANTAR GOŁDAP   1:1

 

  1. A – GODZ. 10:00      GREENVOLLEY EŁK     –     SALOS Ełk – młodziczki  1:1
  2. B –                              ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH    –   UMKS MIKRO Ełk 2         2:0
  3. B –                              ORBITA EŁK    –     ANIMEX EŁK     0:2
  4. A –                              UKS JANTAR GOŁDAP   –    GREENVOLLEY EŁK          1:1
  5. A –                              UMKS MIKRO Ełk 1-    SALOS Ełk II       2:0
  6. B –                              UMKS MIKRO Ełk 2      –      ORBITA EŁK         1:1
  7. B –                              UKS SALOS EŁK      –   ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH 2:0
  8. A –                              GREENVOLLEY EŁK      –   UMKS MIKRO Ełk 1     0:2
  9. A –                              SALOS Ełk – młodziczki   –     UKS JANTAR GOŁDAP   1:1
  10. B –                              ORBITA EŁK    –    UKS SALOS EŁK        0:2
  11. B –                              ANIMEX EŁK    –    UMKS MIKRO Ełk 2         2:0

 

III – V MIEJSCA W GRUPACH (A,B) – MIEJSCA V-X  W TURNIEJU

 

  1. PÓŁFINAŁ I m-ce gr. A-II m-ce gr. B       UMKS MIKRO Ełk 1 – ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH 2:1
  2. PÓŁFINAŁ I m-ce gr. B-II m-ce gr. A UKS SALOS EŁK – SALOS Ełk – młodziczki       2:0
  3. MECZ O III MIEJSCE ZS SPORTOWYCH – SALOS Ełk–młodziczki     0:2
  4. FINAŁ                 UMKS MIKRO Ełk 1 – UKS SALOS EŁK      2:0

 

Tabela końcowa

  1. UKS SALOS EŁK
  2. UMKS MIKRO Ełk 1
  3. SALOS Ełk–młodziczki
  4. ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH

5 – 10            GREEN VOLLEY EŁK, ANIMEX EŁK, ORBITA EŁK, UKS JANTAR GOŁDAP, SALOS EŁK II, UMKS MIKRO EŁK 2.

MVP – NATALIA MAJEWSKA – (UKS SALOS EŁK)


 

MĘŻCZYŹNI

  1. A – GODZ.  10:00     PROSTKI –    Neobrand Volley     1:2
  2. B –                              ZS Sportowych  –     UKS Jantar Gołdap      0:2
  3. A –                              ZENIT GIŻYCKO –   PROSTKI      2:0
  4. B –                              UWM Olsztyn –      ZS Sportowych    0:2 vo.
  5. A –                              Neobrand Volley    –   ZENIT GIŻYCKO     0:2
  6. B –                              UKS Jantar Gołdap   –  UWM Olsztyn        2:0 vo.

 

 

  1. C – GODZ. 10:00      Green Volley Ełk    –      WIADERKO    0:2
  2. D –                 SPORTOWE ŚWIRY – CHEŁCHY       2:0
  3. C –                              JIMI ZAMBRÓW  –    Green Volley Ełk     2:0
  4. D –                 MOCNY ATAK   –    SPORTOWE ŚWIRY       1:2
  5. C –                              WIADERKO  –  JIMI ZAMBRÓW    1:2
  6. D –                 CHEŁCHY    –  MOCNY ATAK      0:2

 

  1. Ćwierćfinał I m-ce gr. A  – II m-ce gr. B     (sektor I)ZENIT GIŻYCKO- ZS SPORTOWYCH 2:0
  2. Ćwierćfinał I m-ce gr. B- II m-ce gr. A    (sektor I) JANTAR GOŁDAP-NEOBRAND VOLLEY 0:2
  3. Ćwierćfinał I m-ce gr. C   – II m-ce gr. D    (sektor III)JIMI ZAMBRÓW- MOCNY ATAK 2:0
  4. Ćwierćfinał I m-ce gr. D -II m-ce gr. C    (sektor III)SPORTOWE ŚWIRY – WIADERKO EŁK 0:2

 

  1. PÓŁFINAŁ – zwycięzca 1 ćwierćfinału – zwycięzca 3 ćwierćfinału

ZENIT GIŻYCKO-JIMI ZAMBRÓW  2:0

  1. PÓŁFINAŁ – zwycięzca 2 ćwierćfinału – zwycięzca 4 ćwierćfinału

NEOBRAND VOLLEY – WIADERKO EŁK 1:2

  1. MECZ O III MIEJSCE

JIMI ZAMBRÓW – NEOBRAND VOLLEY 2:1

  1. FINAŁ

ZENIT GIŻYCKO – WIADERKO EŁK 1:2

TABELA KOŃCOWA:

  1. WIADERKO EŁK
  2. ZENIT GIŻYCKO
  3. JIMI ZAMBRÓW
  4. NEOBRAND VOLLEY

5-8         ZS SPORTOWYCH, UKS JANTAR GOŁDAP, MOCNY ATAK, SPORTOWE ŚWIRY

9-11       PROSTKI, GREEN VOLLEY EŁK, CHEŁCHY

MVP – PIOTR DĘBOWSKI (WIADERKO EŁK)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności
18/04/18
13/04/18
ODWOŁANE ZAJĘCIA FITNESS...
ODWOŁANE ZAJĘCIA  W OKRESIE MAJÓWKI 2018   FITNESS 30.04 - BUP  I  JOGA 1.05 - odwołane wszystkie zajęcia 2.05  - JOGA  I  ZDROWY...
11/04/18
Majówka 2018 – zmiany w har...
1 maja 2018 PARK WODNY PRACUJE W GODZINACH  8.00 – 22.00 STADION PRACUJE W GODZINACH  9.00 – 21.00 PARK LINOWY PRACUJE W GODZINACH  10.00...
Galerie
Galeria ikonka IV Grand Prix, Zorientuj...
Galeria ikonka ELP, runda 4...
Galeria ikonka ELP -dekoracja klasyfika...
Galeria ikonka Zimowy turniej piłki si...
Galeria ikonka FitMaraton...
Prawa autorskie © MOSiR 2015