Zaczynamy rywalizację! - MOSiR Ełk | MOSiR Ełk BIP FB wolontariat
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
NAJBLIŻSZE
IMPREZY
SPORT REKREACJA
NAJBLIŻSZE
 IMPREZY
100_4509
Runmageddon Kids i Junior 26-06-2021 - 27-06-2021
UIM-ABP AQUABIKE EUROPEAN AND JUNIOR WORLD CIRCUIT CHAMPIONSHIP – GRAND PRIX of HUNGARY, Nyíregyháza – Levelek, Hungary, August 27 - 30, 2020 Photo: Arek Rejs - editorial use only
Mistrzostwa Europy Skuterów W... 01-07-2021 - 04-07-2021
3x3Ac
„KORONA 3×3: EŁK LITE ... 09-07-2021 - 10-07-2021
logo Zaczynamy rywalizację!

Zaczynamy rywalizację o puchar Rowerowej Stolicy Polski!

Akcja rusza 1 czerwca i potrwa przez cały miesiąc. 

To już nie jest trening – to rywalizacja o puchar!

,,Rozpoczynamy rywalizację jak co roku, choć tym razem w czerwcu, a nie we wrześniu. O zmianę terminu prosiliście Wy, drodzy rowerzyści, a my wsłuchujemy się w Wasze opinie. W czerwcu dni są dłuższe, a pogoda pewniejsza, dlatego zaczynamy już w najbliższy wtorek” – mówi prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

W zabawie bierze udział ponad 50 miast i wszystkie mają równe szanse – niezależnie od wielkości
i liczby mieszkańców, ponieważ łączna liczba przejechanych kilometrów jest dzielona przez liczbę mieszkańców. W ubiegłym roku zwyciężyła Nowa Sól, która od dwóch lat nie chce oddać koszulki lidera. Czy w tym roku się to zmieni?

Poza głównym pucharem dla zwycięzcy przygotowano także:

  • *5 mniejszych pucharów, które trafią do najlepszych miast w pięciu kategoriach:

– do 50 tys. mieszkańców,
– do 65 tysięcy mieszkańców,

– do 100 tysięcy mieszkańców,

– do 200 tysięcy mieszkańców,
– powyżej 200 tys. mieszkańców;

  • *Samoobsługowe stacje naprawy rowerów, które trafią do 3 najlepszych miast w kategorii ogólnej;
  • *Nagrody indywidualne ufundowane przez sponsora strategicznego – centrumrowerowe.pl:

– rowery miejskie marki kellys za I miejsce w kategorii open kobiet i mężczyzn,

– zapięcie U-lock ABUS Granit X-Plus oraz Plecak ORTLIEB Velocity za II miejsce w kategorii open kobiet i mężczyzn,

– zestaw lampek EYEN Peleton oraz Kurtka EYEN Vern za III miejsce w kategorii open kobiet i mężczyzn;

  • *Dwa podwójne zaproszenia na weekend w Bydgoszczy (hotel w centrum miasta ze śniadaniami) dla seniorki i seniora powyżej 60. roku życia z najlepszym wynikiem;
  • *Dodatkowe nagrody w postaci zestawów kosmetyków ufundowane przez markę FaleLokiKoki.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy zarejestrować się w aplikacji Aktywne Miasta. Rywalizacja rusza już dziś!  Pamiętajmy, że przesiadając się na rower nie tylko bierzemy udział w zabawie, ale także promujemy aktywny styl życia!

Do zobaczenia na trasie!

 

 


WAŻNY KOMUNIKAT

Od kilku dni dostępna jest nowa wersja aplikacji Aktywne Miasta dla systemu Android oraz dla iOSa. Warto już teraz zainstalować aktualizację, aby w czerwcu się nie martwić. A zdradzimy Wam, że wygląd mocno się zmienił i trzeba się do niego przyzwyczaić.

2️. Wszyscy użytkownicy, którzy brali aktywny udział w treningu, automatycznie zostaną dołączeni do tegorocznej rywalizacji, w tych grupach, w których odbywali trening. Oczywiście istnieje możliwość zmiany grupy w rywalizacji, datą graniczną będzie 23 czerwca 2021 r.

3️. W czasie treningu dochodziło do mniejszych lub większych prób oszustw. Zostały stworzone specjalne algorytmy, aby wyłapywać takie próby i oznaczać użytkownika do weryfikacji. Dlatego nie warto podejmować takich działań, ponieważ pierwszy „zmanipulowany” trening będzie usuwany, a kolejnym krokiem będzie trwała blokada konta użytkownika i brak możliwości kontynuowania rywalizacji. Uruchamianie aplikacji i modułu GPS w pomieszczeniach, szkołach, garażach czy na klatkach schodowych może zostać zakwalifikowane, jako próba oszustwa. Pamiętajcie, że to przede wszystkim zabawa, a dopiero potem rywalizacja! Przestrzegajmy zasad FAIR PLAY i wspólnie bawmy się dobrze!

4️. Właściciele smartfonów marek: Huawei, Honor i Xiaomi, muszą wykonać pewne kroki, aby telefon automatycznie nie zamykał aplikacji podczas treningu i nie zapisywał wyników lub mocno ich nie przekłamywał. Związane jest to z ustawieniami oszczędzania baterii. Aplikacja wykrywa z jakiego telefonu korzystamy i w przypadku wyżej wymienionych wyświetla przy pierwszym uruchomieniu komunikat o konieczności podjęcia pewnych kroków. Prosimy uważnie czytać pojawiające się komunikaty, ponieważ w przypadku zamknięcia aplikacji nie będzie możliwości odzyskania danych z wykonanego przejazdu. W przypadku wątpliwości, zawsze można w aplikacji zajrzeć do działu POMOC i artykułu PROBLEMY Z ZAMYKAJĄCĄ SIĘ APLIKACJĄ, który w szybki i przejrzysty sposób przestawia jak problem rozwiązać.

5️. Warto sprawdzić, w aplikacji w zakładce – PANEL UŻYTKOWNIKA do jakiego miasta zapisaliśmy się na etapie rejestracji. Warto wybrać miasto swojego zamieszkania lub dla którego zbiera się kilometry, ponieważ będą organizowane akcje, gry i zabawy skierowane do użytkowników z konkretnych miast, a osoby przypisane do innego ich nie zobaczą.

Aktualności
16/06/21
W PARKU WODNYM MOSiR OBOWIĄZUJE LIMIT: 50% POJEMNOŚCI OBIEKTU   OD 26 CZERWCA (SOBOTA) OBIEKT CZYNNY BĘDZIE 7 DNI W...
07/06/21
Kody zniżkowe na Runmageddon ...
I znowu się udało! Pozyskaliśmy dla Was 200 kodów zniżkowych na Runmageddon Kids. I to jakich! 50 %! Co zrobić, żeby dostać taki kod? Wystarczy...
31/05/21
Boże Ciało (3 czerwca) na ob...
Boże Ciało (3 czerwca) na obiektach MOSiR: Park Wodny i Hala Sportowa- nieczynne Stadion miejski i korty kryte na ul .Parkowej czynne w godzinach...
Galerie
Galeria ikonka Sprintem z Przedszkolem ...
Galeria ikonka Test Coopera...
Galeria ikonka Półmaraton 2 z 2...
Galeria ikonka Półmaraton 1 z 2...
Galeria ikonka Zawody wędkarskie o Puc...

Administratorem strony mosir.elk.pl jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku z siedzibą: ul. Marsz. J. Piłsudskiego 29, 19 – 300 Ełk, tel. 87 610 38 38, adres e-mail mosir@mosir.elk.pl.
Pełną informację dotyczącą RODO uzyskacie Państwo na stronie mosir.elk.pl - RODO

Deklaracja dostępności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku – mosir.elk.pl- DEKLARACJA DOSTĘPNOSCI


Prawa autorskie © MOSiR 2015