Predathlon - MOSiR Ełk | MOSiR Ełk BIP FB wolontariat
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Miejski Ośrodek
Sportu i Rekreacji
w Ełku
NAJBLIŻSZE
IMPREZY
SPORT REKREACJA
NAJBLIŻSZE
 IMPREZY
004_8914 (1)
BIEG PAPIESKI 16-10-2019
MMA HALA sportowo-widowiskowa MOSiR Ełk 506
Gala MMA 09-11-2019
box-1514845_1280 (1)
Ełk Boxing Show 29-11-2019
Pred Fam Cup Ełk Predathlon

Formuła  imprezy to: bieg,  jazda na rowerze + kajak.

Zapraszamy  do wspólnego startu i kibicowania, do zmierzenia się z trudami trasy i własnymi słabościami.

Starty w parach może posiadać zestaw dowolny – mama z synem, tata z córką, wujek z siostrzeńcem, brat z bratem, a nawet przyjaciółka z przyjaciołką. Jedyny warunek jaki stawia organizator dotyczy wieku startujących. Starszy zawodnik musi mieć co najmniej 18 lat, zaś młodszy od 8 do 17 włącznie. Tylko tyle i aż tyle, bo kilka kilometrów każda z par będzie miała do wspólnego pokonania. Najpierw około pięciokilometrowy bieg, następnie kilkunastokilometrowy etap rowerowy i wreszcie, wyczerpujące resztki sił, 5 kilometrów w kajaku na wodach Jeziora Ełckiego.

Myślisz, że dasz radę? Myślisz, że będziesz tym silniejszym ogniwem? Spróbuj!!

 

Przyjedź!!

Przetrwaj!!

Zostań Predathorem!!


 

ZAPISY online zamknięte!

Profil https://www.facebook.com/predathlon/


CEL IMPREZY

Propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji . Promocja walorów przyrodniczych Ełku i okolic. Umożliwienie współzawodnictwa rodzinnego przez formułę zawodów.

ORGANIZATORZY

Fundacja “Kierunek Ultra”

Współorganizatorzy: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku , Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Aktywni” w Wieliczkach.

 

DATA, MIEJSCE, UCZESTNICTWO:

Zawody odbędą się 9 czerwca 2019 roku. Start o godz. 11:00.

Lokalizacja Biura zawodów: Nowa Plaża Miejska Ełk . Odbiór pakietów startowych w biurze zawodów: 8:00-10:30.

Zawody mają charakter imprezy łączącej trzy dyscypliny sportu – rower, kajak oraz bieg.

Zawody będą rozegrane w parach w następującej formule: osoba dorosła (pełnoletnia, przed dniem zawodów musi mieć skończone 18 lat) i osoba w wieku 12-17 lat 4.

 

NAGRODY

Zawodnicy z miejsc I-III we wszystkich kategoriach wiekowych otrzymają upominki rzeczowe.

 

ZASADY ROZGRYWANIA ZAWODÓW Z PODZIAŁEM NA ETAPY:

BIEG

Zawodnicy Predathlon Family Cup Ełk startują w dwuosobowych drużynach. Drużyny wszystkie części trasy pokonują razem. Zawody rozpoczyna start wspólny do części biegowej na dystansie ok. 5 km poprowadzonej ścieżką wzdłuż jeziora Ełckiego. Na nawrocie w połowie trasy znajdować się będzie Punkt Kontrolny. Nie zaliczenie Punktu Kontrolnego przez wszystkich członków drużyny skutkować będzie jej dyskwalifikacją.

ROWER

Po części biegowej zawodnicy w strefie zmian przechodzą do części rowerowej na dystansie ok. 15 km, wyznaczonej przez organizatorów i poprowadzonej z plaży miejskiej w Ełku (Baranki) do lasu pod Ełkiem, gdzie po pokonaniu pętli zawodnicy wrócą na plażę, skąd startowali. Na trasie mogą znajdować się Punkty Kontrolne, których nie zaliczenie, przez wszystkich członków drużyny skutkować będzie dyskwalifikacją. Każdy z zawodników ma obowiązek cały dystans części rowerowej pokonywać w kasku.

KAJAK

Po części rowerowej, w strefie zmian znajdującej się na plaży miejskiej w Ełku (Baranki), drużyny wsiadają do kajaków i pokonują trasę poprowadzoną w formie pętli na jeziorze Ełckim długości ok. 6 km. Każdy z zawodników ma obowiązek cały dystans części kajakowej pokonywać w kamizelce ratunkowej.

Uwaga! Meta znajduje się kilkanaście metrów od przystani kajakowej – odcinek ten należy pokonać biegiem. Drużyna zostanie sklasyfikowana wg czasu ostatniego członka drużyny na linii mety.

 

Organizator nie ubezpiecza uczestników od NNW.

 

Więcej w regulaminie na stronie organizatora

Predathlon Family Cup Ełk . https://elektronicznezapisy.pl/event/3669.html

Aktualności
19/09/19
Uwaga! Zmiany...
INFORMUJEMY:   Od 30 WRZEŚNIA (PONIEDZIAŁEK) wraca grupa 17.30 – Zdrowy kręgosłup (pon./środa 17.30) i wraca do tej grupy instruktorka- Sylwia...
03/09/19
Projekt: Ełk – Kowno...
W ramach projektu „Rozwój turystyki opartej o dziedzictwo naturalne i kulturalne transgranicznych miast Ełku i Kowna” powstały materiały...
16/08/19
Sezon fitness 2019/2020 w Par...
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku na nowy sezon 2019/2020. Zapisy w kasie Parku Wodnego osobiście lub...
Galerie
Galeria ikonka Zorientuj się na Ełk &...
Galeria ikonka Koncert Disco-Polo...
Galeria ikonka Bieg 5-10-15...
Galeria ikonka Noc DJ’ów...
Galeria ikonka Mazurskie Lato Muzyczne-...
Prawa autorskie © MOSiR 2015

Administratorem strony mosir.elk.pl jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku z siedzibą: ul. Marsz. J. Piłsudskiego 29, 19 – 300 Ełk, tel. 87 610 38 38, adres e-mail mosir@mosir.elk.pl.
Pełną informację dotyczącą RODO uzyskacie Państwo na stronie mosir.elk.pl